GAZİ DEN İKİ KUPA

Nike Liselerarası ve Büyükler Halı Saha Ligi, finallerle son buldu. Liselerde Şehit Ahmet Altunoğlu AİHL ni 6-0 yenen Gazi Lisesi, büyüklerde de Vamos Futbol Takımı nı 3-0 mağlup eden Gazi Efsaneler şampiyonluğa ulaştı

GAZİ DEN İKİ KUPA

Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile spor giyim markası Nike tarafından Yağız Spor Tesisleri nde düzenlenen Nike Halı Saha Ligi sona erdi. Final gününde ilk olarak liseler kategorisinde maçlar oynandı. Üçüncülük maçında Spor Lisesi ni mağlup eden Cumhuriyet Lisesi, gülen taraf oldu. Ardından ise finalde Gazi Lisesi ile Şehit Ahmet Altunoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi karşılaştı. Gazi Lisesi baştan sona üstün oynadığı maçı 6-0 kazanıp şampiyonluğunu ilan etti. 

BÜYÜKLERDE EFSANELER
Büyükler kategorisinde ise Gazi Lisesi nden mezun olan oyunculardan oluşan Gazi Efsaneler ile Vamos Futbol Takımı karşılaştı. Gazi Efsaneler mücadeleyi 3-0 kazanıp, büyüklerde şampiyonluğa ulaştı. Finallerin ardından İlkadım Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Murat Turan, Canik İlçe Müdürü Osman Abanoz, ASKF Samsun Şube Başkanı Şener Aydın, Futbol İl Temsilcisi Hasan Özbulut, Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu Tesis Amiri Ahmet Çakmak ve Atatürk Spor Salonu Tesis Amiri Kazım Alakuş un da katıldığı törenle dereceye girenlere ödülleri verildi. 

KUPA ÖZBULUT TAN...
Nike Halı Saha Büyükler Ligi nde şampiyon olan Gazi Efsaneler e kupasını Futbol İl Temsilcisi Hasan Özbulut takdim etti. 

ÖDÜLLERİ TURAN VERDİ...
Liselerde şampiyonluğa ampargo koyan Gazi Lisesi ödüllerini İlkadım Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Murat Turan ın elinden aldı. 

İNAN IN SEVİNCİ...
Gazi Lisesi beden eğitimi öğretmeni Cihan Kubilay İnan, iki kupayı birden kaldırmanın mutluluğunu yaşadı. İnan, kupalarla poz verirken, oyuncularını da tek tek tebrik etti. 

Selçuk KAYA



EN ÇOK OKUNANLAR