Sağlıkta gelişmiş ülkeleri yakaladık

AK Parti Samsun Milletvekili Kamuran Özden, 12 yılda nereden nerelere geldiğimizi görüyorsunuz. Yapamazlar, beceremezler dedikleri her şey yaptık. Gelişmiş ülkeleri yakaladık dedi

Sağlıkta gelişmiş  ülkeleri yakaladık

AK Parti Samsun Milletvekili Kamuran Özden,  seçim çalışmalarını İlkadım İlçesi nde sürdürdü. 
AK Parti İlkadım ilçe teşkilatını ziyaret eden Özden, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ile Ağız ve Diş Sağlığı, Gazi Devlet, Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastalıkları ve Ruh Salığı Ve Hastalıkları hastanelerini ziyaret etti. 

HASTANE AYAĞINA GELİYOR
Hastanelerde çalışan doktor, sağlık personeli ve hastalarla görüşüp sohbet eden Özden, çıkışta yaptığı açıklamada, 12 yılda sağlık sisteminde yapılan değişikliklerle yaşanan gelişmelerin herkes farkındadır.Önceden işçi bir hastaneye, memur bir hastaneye giderdi. Yaralanan birine ilk sorulan soru işçimisin memurmusun olurdu. Sigortan yoksa yanmıştın. Biz, hastaneleri birleştireceğiz dedik. Yapamayacağımızı başaramayacağımızı söylediler. Acımasızca eleştirdiler. Ama biz yaptık. Sonucu da ortada. Şimdi herkes istediği hastaneye, istediği doktora gidebiliyor. Kuyrukta beklemiyor. İstediği saate randevu alıyor. O kadar. Buralara nereden geldiğimiz unutmayın. Anne parası olmadığı için yeni doğan bebeğini hastaneye rehin bırakıyordu. İlaç kuyruklarında insanlarımız saatlerce bekliyordu. Oysa şimdi hastaneye gidemeyen insanımızın ayağına doktorumuz gidiyor diye konuştu.

DOSTUMU KAYBETTİM
Milletvekili adayı Kamuran Özden, daha sonra geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Aşık Haydari olarak tanınan Haydar Yüksel in Büyük Camide kılınan cenaze namazına gitti. Aşık Haydari ile 2 gün önce Salıpazarı ilçesi Avut Mahallesinde yapılan Hıdırellez Şenliklerinde görüştüğünü söyleyen Özden, Büyük  bir sanatçıyı ve çok iyi bir gönül dostunu kaybettik. 2 gün önce görüşmüştük. Çok üzgünüm ifadelerini kullandı.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunun o ilçesi göçle canlanacak

1 Samsun'un o ilçesi göçle canlanacak!

Efsane futbolcular cezaevinde

2 Efsane futbolcular cezaevinde

Samsunsporun hazırlık maçı iptal oldu Şok istifa

3 Samsunspor'un hazırlık maçı iptal oldu... Şok istifa!

Samsunspor Başkan Yardımcısı Araboğlu İddialar asılsız Parayla alakası yok

4 Samsunspor Başkan Yardımcısı Araboğlu: 'İddialar asılsız... Parayla alakası yok'

Kılıçdaroğlundan Kalkavan ailesine taziye

5 Kılıçdaroğlu'ndan Kalkavan ailesine taziye

Samsunda şüpheli ölüm

6 Samsun'da şüpheli ölüm

Karar Özalanda

7 Karar Özalan'da

Billy attı Samsun kazandı

8 Billy attı Samsun kazandı

Süper Lig hakemleri Kalkavan için Samsunda

9 Süper Lig hakemleri Kalkavan için Samsun'da

Süper Kupa maçının saati belli oldu

10 Süper Kupa maçının saati belli oldu!