Özel eğitimde Yılmaz dönemi

Türkiye Özel Eğitim Kurumları Genel Başkanlığı na Samsunlu iş adamı ve Çarşamba TSO Başkanı Ahmet Yılmaz seçildi

Özel eğitimde Yılmaz dönemi

Milli Eğitim Bakanlığı na bağlı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri nin temsil edildiği, Özel Eğitim Kurumları Derneği 7. Olağan Genel Kurulu Ankara ATO Kongre Salonu nda yapıldı.

YILMAZ DA UZLAŞTILAR 
Eski Genel Başkan Mustafa Akdemir ve mevcut başkan Sebahattin Yıldız adaylıktan çekilerek Samsunlu işadamı Ahmet Yılmaz üzerinde uzlaştılar. Önceki yönetimlerde derneğin genel başkan yardımcılığını yürüten Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve İlkumut Özel Eğitim Merkezinin Kurucusu Ahmet Yılmaz, tek liste girdiği seçimleri alarak Türkiye Özel Eğitim Kurumları Genel Başkanlığı na seçildi. 

EL ELE VERECEK ÇALIŞACAĞIZ
Özel eğitimin sorunlarını yakından takip edeceğini kaydeden Başkan Ahmet Yılmaz, “Ülkemizde destek eğitim hizmeti veren, 1900 Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi nin yaşadıkları sorunları, Milli Eğitim Bakanlığı ve Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü ile görüşerek, sonuçlarını dernek olarak yakından takip edeceğiz. Ayrıca, işitme engelli bir çocuk babası olarak, engelli bireyler ve ailelerinin, destek eğitim ve rehabilitasyon süreci boyunca yaşadıkları sorunları yakinen  bilmekteyim. Yaşadığımız sorunları ve çözümlerini ilgililer ile görüşerek, sonuçlarını dernek olarak engelli bireylere ve ailelerine duyuracağız. Beni ve ekibimi destekleyen ve bu göreve getiren herkese teşekkürlerimi sunuyor, hep birlikte, el ele vererek, etkin çalışmalar yapacağımıza inanıyorum dedi.

Ahmet Yılmaz başkanlığında seçime giren yeni yönetim kurulu, şu isimlerden oluştu: 
Yunus KILIÇ -Başkan Yardımcısı -ERZİNCAN, R.Recayi ÇELİK-Başkan Yardımcısı -BURSA
Merih YANGIN-Başkan Yardımcısı -İSTANBUL, Emrah KİREN -Muhasip Üye -ANKARA, 
Zeynep DOĞAN -Genel Sekreter -İSTANBUL, Tuncay AKPINAR -ERZURUM, Güner KARACASU -İZMİR, Yener DOĞRUER -GAZİANTEP, Alaaddin AZİZOĞLU -HATAY, Zühal ODABAŞI –ANKARA

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da para çantasını itfaiye kurtardı

1 Samsun'da para çantasını itfaiye kurtardı

Çerkezköy TSO'dan ücretsiz 'E-ticaret eğitimi' hizmeti

2 Çerkezköy TSO'dan ücretsiz 'E-ticaret eğitimi' hizmeti