YOLUN SONU SÜPER LİG

Altınorduspor maçında hedeflerinin 3 puan olduğunu belirten Altın, Bu yola biz baş koyduk. Emin adımlarla, huzurlu ve mutlu bir şekilde çabalayarak yolumuza devam ediyoruz. İnşallah bu sonu hep birlikte Süper Lig de yaşayacağız” dedi

YOLUN SONU SÜPER LİG

Samsunspor Teknik Direktörü Erhan Altın, hedeflerinin Altınorduspor maçından 3 puanla dönmek olduğunu belirtti. İyi bir takımla oynayacaklarını dile getiren Altın, Hedefimiz 3 puan. Orada 3 puanı alıp işi garantilemek istiyoruz. Daha sonra içeride de oynayacağımız maçla Play-off’u bitirmek istiyoruz. Bu yola biz baş koyduk. Emin adımlarla, huzurlu ve mutlu bir şekilde çabalayarak, kontrollü bir şekilde yolumuza devam ediyoruz. İnşallah bu sonu hep birlikte Süper Lig de yaşayacağız” dedi.

DEPLASMANDA SORUN YOK 
Deplasmanlarda sıkıntı yaşamadıklarını ifade eden Erhan Altın, Şu ana kadar hiçbir deplasmanda sıkıntı yaşamadım. Benim yaşadığım sıkıntı içeride oluyor. O da futbolcularımın maçı kazanma adına duygularıyla saha içerisinde davrandıkları için bazı sıkıntılara düşüyoruz. Dışarıda biz kolay kolay maç kaybetmiyoruz. Oyun disiplininden kopmadan, oyun felsefemize aynı doğrultuda devam edeceğiz. 

TARAFTARA SÖZ VERDİK  
Eğer emin adımlarla biz bu yola baş koyduysak, bu baş koymanın da bir sebebi var. Çalışıyoruz, istek ve arzumuz budur. Zaman zaman sahada isteklerimiz sahada yansımıyor. Çok büyük bir sorumluluk taşıyoruz. Hata yapmamak adına elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Biz taraftarımıza söz verdik. Taraftarımızı mutlu etmek, onlara bu heyecanı, coşkuyu yaşatmak adına elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Buna inandık, inanmasaydık bu takım şu anda burada olmazdı.

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Nişanlısı ayrılınca tüfekle ateş açtı

1 Nişanlısı ayrılınca tüfekle ateş açtı

Bosnalı aileye film gibi gasp şoku

2 Bosnalı aileye film gibi gasp şoku

Alüminyum fabrikasında yangın:2 yaralı

3 Alüminyum fabrikasında yangın:2 yaralı

İstanbul'da korkutan yangında can pazarı

4 İstanbul'da korkutan yangında can pazarı