Makamlar, mevkiler gelip geçici

Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, Hepimiz biliriz ki, makamlar, mevkiler gelip geçicidir, önemli olan bıraktığımız eserler, halkımızın gönlünde aldığımız yerlerdir dedi

Makamlar, mevkiler gelip geçici

AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, Terme de mahalle ve esnaf ziyaretleri yapıp, partililerle toplantı düzenledi.  Dibekli, Mescitli, Oğuzlu, Kocamanbaşı, Kesikkaya, Kocaman ve Erenköy mahallerinde vatandaşlarla bir araya gelen Demir, seçim koordinasyon merkezlerini ziyaret etti. 

TÜRKİYE ŞAHA KALKTI
Hizmet bayrağını yeni adaylara devir edeceklerini,  AK Parti de meselenin makam değil  halka ve  ülkenin geleceğine hizmet olduğunun belirten Demir, AK Parti nin hizmet anlayışında hep çalışmak, hizmet etmek vardır. Şuan tüm teşkilatımız, adaylarımız var güçleri ile çalışmaktadır. Bizlerde onlara destek için ilçe ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Son dönemimiz deyip, geri çekilir çalışmazsak AK Parti davasını, misyonunu, hizmetini, millet aşkını yerine getirmemiş oluruz. Biz büyük bir aileyiz. Verilen görevleri yerine getirir, eksik bırakmadan çalışırız. Hepimiz biliriz ki, makamlar, mevkiler gelip geçicidir, önemli olan bıraktığımız eserler, halkımızın gönlünde aldığımız yerlerdir. Ama her zaman asıl olan millettir diye konuştu. 

Demir, AK Parti iktidarıyla Türkiye nin şaha kalktığını, hayallerin gerçekleştiğini, insanca yaşamanın ne olduğunun çok iyi görüldüğünü ve tüm bunların halkın verdiği destekle sağlandığını da sözlerine ekledi.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunlu iş adamının haciz isyanı

1 Samsunlu iş adamının haciz isyanı

Samsundaki silahlı saldırıda 2 oğlu ölen baba tutuklandı

2 Samsun'daki silahlı saldırıda 2 oğlu ölen baba tutuklandı

Samsunspor afişindeki sır oyuncu

3 Samsunspor afişindeki sır oyuncu

Tim 20 yıl sonra Samsunda buluştu

4 Tim 20 yıl sonra Samsun'da buluştu

Samsunda otostop yapan hayat kadınlarına operasyon

5 Samsun'da otostop yapan hayat kadınlarına operasyon

Samsun görüntü kirliliğine savaş açtı

6 Samsun görüntü kirliliğine savaş açtı!

Kamp sonuna kadar denenecek

7 Kamp sonuna kadar denenecek

Orduda kadın avukat otel odasında ölü bulundu

8 Ordu'da kadın avukat otel odasında ölü bulundu

Samsunsporda program değişti

9 Samsunspor'da program değişti

Karadenizde can pazarı 3 ölü, 3 yaralı

10 Karadeniz'de can pazarı: 3 ölü, 3 yaralı