ŞAHİN VE YILMAZ DAN DESTEK

Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, kritik Altınorduspor maçı öncesi Samsunspor u ziyaret etti.

ŞAHİN VE YILMAZ DAN DESTEK

Samsun şehrinin dinamikleri Samsunspor a destek olmaya devam ediyor. Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, kritik Altınorduspor maçı öncesi Samsunspor Kulübü nü ziyaret etti. Samsunspor Başkanı Erkut Tutu ve Yönetim Kurulu üyeleriyle görüşme yapan Vali Şahin ile Başkan Yılmaz ın bir kaç saat tesislerde kaldıkları öğrenildi.  Vali Şahin ve Başkan Yılmaz ın ziyareti ve daha önce oldukları gibi destek olmaları yönetimi başta olmak üzere teknik heyet ile futbolcuları da son derece mutlu ederken, maçlara ayrı bir motivasyon etkisi yapıyor. 


HEP BİRLİKTE EL ELE 
Vali Şahin ile Başkan Yılmaz ın takımın Süper Lig e çıkacağına inandıklarını söyledikleri ve Altınorduspor maçında başarı diledikleri öğrenildi.
Vali İbrahim Şahin ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz a teşekkür eden Samsunspor Başkanı Erkut Tutu, Her zaman yanımızdalar. Onların bu desteği zorlu maçlar öncesi takımımıza moral ve motivasyon etkisi yapıyor. Tüm Samsun şehrinin desteği bu noktada çok önemli. Her zaman dile getirdiğim gibi. Samsun şehri birlik beraberlik içerisinde olmalı. Hedefe bu şekilde yürümeliyiz. Destek olanlara sonsuz teşekkürler diye konuştu . 

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU

 EN ÇOK OKUNANLAR