Kalkınmanın öncüsüyüz

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, Milletimizin verdiği destek ile bu ülkede kalkınmanın öncüsü olduk dedi

Kalkınmanın öncüsüyüz

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, İlkadım İlçe Başkanlığı tarafından hazırlanan piknikte teşkilat üyeleri ile biraraya geldi. Çevrede piknik yapan vatandaşlarla da sohbet eden Milletvekili Adayı Köktaş, çocuklarla top oynadı, oyuncak dağıttı.
Teşkilat üyelerinin özellikle gençlerin yoğun bir katılım gerçekleştirdiği piknikte yoğun geçen seçim çalışmalarının yorgunluğunu bir nebze olsun atıldığını ifade eden Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, bu tür etkinliklerin teşkilat içindeki birlikteliği güçlendirmek ve dayanışmayı arttırmak adına da çok önemli olduğunu söyledi.

SAMSUN EN YÜKSEK OYU VERECEK
Milletvekili Adayı Köktaş yaptığı konuşmada şunları söyledi: AK Parti ailesi olarak biz, biriz, beraberiz, birlikte daha da güçlüyüz. Hiçbir yılgınlık göstermeden, hiçbir bezginlik göstermeden hedeflerimiz doğrultusunda çalışıyoruz. Bizim işimiz hizmet, gücümüz millet. AK Parti ailesi olarak bizler 2002’den beri bu anlayış içinde ülkemiz ve milletimiz için gece gündüz demeden özveriyle, gayretle çalışıyoruz. Bu çalışmaların neticesinde, milletimizin verdiği destek ile bu ülkede kalkınmanın öncüsü olduk.  Milletin içinden çıkmış olan Türkiye nin partisi AK Parti, ülkemizi yeni ufuklara, yeni hedeflere taşımak adına yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Halkımız emeklerimizin karşılığını inşallah 7 haziran da bir kez daha verecek ve ilimizden en yüksek oyu alarak hedeflerimize doğru yürüdüğümüz bu kutlu yolda en güçlü sesi verecektir.  

AÇILIŞLARA DAVET ETTİ
Piknik yapan aileler ile bol bol sohbet eden, çocuklarla top oynayan ve onlara oyuncak dağıtan Milletvekili Adayı Köktaş ayrıca, milletin oyuyla seçilen ilk Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ın 18 Mayıs Pazartesi günü saat 15:00 te Samsun Cumhuriyet Meydanında Toplu Açılış Töreni ne katılacağını belirterek, Tüm Samsunluları bu büyük heyecan ve coşkuya bekliyoruz diye konuştu.


 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da feci kaza, 1'i ağır 2 yaralı

1 Samsun'da feci kaza, 1'i ağır 2 yaralı

Zonguldak'tan iki isme kanca

2 Zonguldak'tan iki isme kanca

TAHTA AÇILDI, ŞOV BAŞLADI

3 TAHTA AÇILDI, ŞOV BAŞLADI

Otoparka yeni düzenleme yolda

4 Otoparka yeni düzenleme yolda

Oy için gittiler

5 Oy için gittiler

Samsunspor'da durmak yok

6 Samsunspor'da durmak yok

Usta'dan ziyaret

7 Usta'dan ziyaret

Çilekeş siyasetçi...

8 Çilekeş siyasetçi...

Göçükte kalan işçilerle ilgili mutlu haberi Vali açıkladı

9 Göçükte kalan işçilerle ilgili mutlu haberi Vali açıkladı

Madendeki göçükte kurtarma çalışmaları sürüyor

10 Madendeki göçükte kurtarma çalışmaları sürüyor