Saadetli kadınlardan şiddet e karşı fikir duvarı

Saadet Partisi Kadın Kolları Tanıtma Başkanı Fatma Bulut, son dönemde artan şiddet olaylarına dikkat çekerek, Sadece kadına şiddete değil, şiddetin her türlüsüne karşıyız dedi

Saadetli kadınlardan şiddet e karşı fikir duvarı

Saadet Partisi Kadın Kolları, son dönemde artan şiddet olaylarına dikkat çekmek için Gazi Müzesi önünde Fikir Duvarı etkinliği düzenledi. Son dönemde artan şiddet olaylarından yola çıktıklarını belirten Saadet Partisi Kadın Kolları Tanıtma Başkanı Fatma Bulut, şiddetin her türlüsüne karşı olduklarını ifade etti.

SADECE KADINA DEĞİL
Şiddetin sadece kadına yapılmadığını belirten Bulut, Şiddet tüm insanlara, hayvana ve doğaya da yapılıyor. Bizler de buna dikkat çekmek için böyle bir etkinlik düzenledik. Fikir duvarı oluşturduk ve fotoğraf sergisi açtık. Amacımız şiddetin yanısıra şiddetin panzehiri olan merhameti de insanlara anlatabilmek. Merhamet duygumuzu içimizde geliştirirsek şiddet gibi duyguların içimizden çıktığını göreceğiz. Ancak şiddete dikkat çekerken şiddete maruz kaldık. Fikir duvarını kurduğumuz yerdeki esnafın, işlerine engel olmadığımız halde bize hakaretler edip ağza alınmayacak bir küfrü de bizlere söyledi. Bununla ilgili tüm hukuksal mücadelemizi yapacağız diye konuştu.

İL BAŞKANI VAR DA KATILDI
Etkinliğe katılan Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Hasan Bayram Var da yaşanan olaya tepkisini dile getirdi. Var, Etkinliği düzenleyen arkadaşlarımız küfürlü bazı tepkilere maruz kalmışlar. Bunları çok manidar buluyoruz. Saadet Partisi altındaki milli ittifakın yükselişini önlemeye yönelik rahatsızlıklar bunlar. Bunu halkımızın takdirine bırakıyorum. Bu kesinlikle kabul edilebilir bir durum değildir açıklamasında bulundu.

Barış BUDANOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'daki eski hastaneye Bakanlık talip oldu

1 Samsun'daki eski hastaneye Bakanlık talip oldu

Samsun'da UBFED'de deprem

2 Samsun'da UBFED'de deprem

Emin Kar yakın takipte

3 Emin Kar yakın takipte

Bir Allah'ın kulu olmaz mı?..

4 Bir Allah'ın kulu olmaz mı?..

Samsun'da anlamlı proje

5 Samsun'da anlamlı proje

Yer Harput;Taşı çektiler binlerce madeni para döküldü

6 Yer Harput;Taşı çektiler binlerce madeni para döküldü

Samsunspor Kayyum Başkanı Ahmet Güral Karayılmaz: '4 puan bize yeter'

7 Samsunspor Kayyum Başkanı Ahmet Güral Karayılmaz: '4 puan bize yeter'

Nükleer, Karadeniz'i bitirir

8 Nükleer, Karadeniz'i bitirir

 Şehit Şahin, Bafra'da dualarla anıldı

9 Şehit Şahin, Bafra'da dualarla anıldı

Samsun dahil 19 ilde FETÖ operasyonu: 41 gözaltı kararı

10 Samsun dahil 19 ilde FETÖ operasyonu: 41 gözaltı kararı