Saadetli kadınlardan şiddet e karşı fikir duvarı

Saadet Partisi Kadın Kolları Tanıtma Başkanı Fatma Bulut, son dönemde artan şiddet olaylarına dikkat çekerek, Sadece kadına şiddete değil, şiddetin her türlüsüne karşıyız dedi

Saadetli kadınlardan şiddet e karşı fikir duvarı

Saadet Partisi Kadın Kolları, son dönemde artan şiddet olaylarına dikkat çekmek için Gazi Müzesi önünde Fikir Duvarı etkinliği düzenledi. Son dönemde artan şiddet olaylarından yola çıktıklarını belirten Saadet Partisi Kadın Kolları Tanıtma Başkanı Fatma Bulut, şiddetin her türlüsüne karşı olduklarını ifade etti.

SADECE KADINA DEĞİL
Şiddetin sadece kadına yapılmadığını belirten Bulut, Şiddet tüm insanlara, hayvana ve doğaya da yapılıyor. Bizler de buna dikkat çekmek için böyle bir etkinlik düzenledik. Fikir duvarı oluşturduk ve fotoğraf sergisi açtık. Amacımız şiddetin yanısıra şiddetin panzehiri olan merhameti de insanlara anlatabilmek. Merhamet duygumuzu içimizde geliştirirsek şiddet gibi duyguların içimizden çıktığını göreceğiz. Ancak şiddete dikkat çekerken şiddete maruz kaldık. Fikir duvarını kurduğumuz yerdeki esnafın, işlerine engel olmadığımız halde bize hakaretler edip ağza alınmayacak bir küfrü de bizlere söyledi. Bununla ilgili tüm hukuksal mücadelemizi yapacağız diye konuştu.

İL BAŞKANI VAR DA KATILDI
Etkinliğe katılan Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Hasan Bayram Var da yaşanan olaya tepkisini dile getirdi. Var, Etkinliği düzenleyen arkadaşlarımız küfürlü bazı tepkilere maruz kalmışlar. Bunları çok manidar buluyoruz. Saadet Partisi altındaki milli ittifakın yükselişini önlemeye yönelik rahatsızlıklar bunlar. Bunu halkımızın takdirine bırakıyorum. Bu kesinlikle kabul edilebilir bir durum değildir açıklamasında bulundu.

Barış BUDANOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Devlet Bahçeli himayesinde Samsun'da dev kongre!

1 Devlet Bahçeli himayesinde Samsun'da dev kongre!

Havza'da 'organize' işler

2 Havza'da 'organize' işler

Samsunspor'da 8 kişilik dev ekip

3 Samsunspor'da 8 kişilik dev ekip

21 Şubat Perşembe Samsun hava durumu

4 21 Şubat Perşembe Samsun hava durumu

KADEF Başkanı Op. Dr. Yılmaz Karagöz: CHP'liler beni tebrik etti

5 KADEF Başkanı Op. Dr. Yılmaz Karagöz: CHP'liler beni tebrik etti

Yücel Uyar'dan moral

6 Yücel Uyar'dan moral

Emin Kar: 'Engelleri tek tek aşıyoruz'

7 Emin Kar: 'Engelleri tek tek aşıyoruz'

Kaptan koşuyor

8 Kaptan koşuyor

Onur Eriş forma bekliyor

9 Onur Eriş forma bekliyor

Samsun'da uyuşturucu operasyonu: 5 şüpheli adliyede

10 Samsun'da uyuşturucu operasyonu: 5 şüpheli adliyede