Demokrasi rafa kalktı

MHP Samsun Milletvekili Adayı Erhan Usta, ülkede hukuk, güvenlik dahil her şeyin bozulduğunu belirterek, Ülkemizde demokrasi rafa kaldırıldı dedi

Demokrasi rafa kalktı

MHP Samsun Milletvekili Adayı Erhan Usta, seçim çalışmalarını İlkadım Hastanebaşı Mahallesi ndeki halk buluşmasıyla sürdürdü. Usta, seçmenlere yaptığı konuşmada, ülkede demokrasinin rafa kaldırıldığını ileri sürdü.

HER ŞEY BOZULDU
Usta, 7 Haziran da Türkiye nin çok önemli bir seçime gireceğini, bu seçimin Türkiye nin geleceği açısından çok önemli olduğunu kaydederek şunları söyledi: Ülkemiz büyük bir sıkıntı yaşıyor dedi. Usta, Toplumda herşey bozuldu. Hukuk sistemi bozuldu. Güvenlik sistemi bozuldu. Sağlık ve eğitim sisteminde önemli sıkıntılar var. Sözler veriliyor ama sözler tutulmuyor. Ülkemizde demokrasi rafa kaldırıldı. Şimdi ülkemiz böyle bir ortamda seçime giriyor. Bizler de Milliyetçi Hareket Partisi olarak bu tahribatları onarmaya talibiz. Milliyetçi Hareket Partisi nin hem Samsun da hemde Türkiye genelinde çok iyi bir kadrosu var. Bu kadro bu sorunları çözebilecek bir kadro.  

YANLARINDA SOYTARILAR ARTINCA
MHP Samsun İl Başkanı Ömer Süslü ise, iktidar milletvekillerinin 13 yıldır yattıklarını iddia ederek, Bunu da yakın zamanda içlerinden bir milletvekili itiraf etti. Şimdi bu halk ya bu tuzlukları seçecek, yada kendi öz kardeşlerini seçecekler. Diğer yandan bakıyorsunuz Samsun un AKP li Büyükşehir Belediye Başkanı Samsun halkı için krallar gibi yaşıyorlar diyor. Kendi etraflarında soytarılar arttıkça kendilerini kral zannettiler. Kendilerini kral zannedenler bizlerin yüzüne de hakaret etmeye başladı. Ama artık halkımız bunlara itibar etmiyor. Ben inanıyorumki 7 Haziran seçimlerinde Samsun halkı ali baba ve kırk haramilerine dur diyecek diye konuştu.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Uşak'ta trafik kazası; 1 ölü, 4 yaralı

1 Uşak'ta trafik kazası; 1 ölü, 4 yaralı

Hafif ticari araç alev aldı

2 Hafif ticari araç alev aldı