Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

HOCAOĞLU VE GENÇ MİTİNGDE DESTEK İSTEDİ

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Av. Yılmaz Hocaoğlu ve Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Canik in Başalan Mahallesi nde düzenlenen mitingde, 7 Haziran genel seçiminde vatandaşlardan destek istedi.

HOCAOĞLU VE GENÇ MİTİNGDE DESTEK İSTEDİ

AK Parti Samsun Milletvekili Av. Yılmaz Hocaoğlu, Canik in Başalan Mahallesi nde vatandaşlarla buluştu. Canik Belediye Başkanı Osman Genç, AK Parti Canik İlçe Başkanı Ercan Eler, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Korucu ile İlçe Kadın Kolları üyelerinin de katıldığı seçim çalışması kapsamında düzenlenen mitingde Milletvekili Adayı Hocaoğlu, vatandaşlardan 7 Haziran da AK Parti ye daha güçlü destek vermelerini istedi.
Türkiye nin AK Parti iktidarları döneminde Cumhuriyet tarihinin en büyük hizmetlerine kavuştuğuna işaret eden Hocaoğlu, Duble yollar, havaalanları, hastaneler, ekonomik ve teknolojik gelişmeleri Türk halkının hizmetine sunduk. Türkiye artık dünyada saygı gören, gündem belirleyen bir ülke. 7 Haziran seçimleri bütün bu kazanımların daha da artarak devam etmesi açısından önemli. Daha da önemlisi Müslüman aleminin ve mazlum coğrafyalardaki kardeşlerimizin gözü kulağı bu seçimde dedi.
Canik Belediye Başkanı Osman Genç de, 7 Haziran da yapılacak genel seçimin önemine işaret ederek, Samsunlular olarak Meclis e iktidar partisinden daha çok milletvekili göndermeliyiz ve Meclis te daha güçlü temsil edilmeliyiz. Hepsi birbirinden değerli milletvekili adaylarımız inanıyorum ki seçildiklerinde Samsun umuz için çok önemli hizmetlere imza atacaklardır. Yılmaz Hocaoğlu kardeşim seçildiğinde inşallah Canik ten seçilen ilk milletvekili olacak diye konuştu.
Hocaoğlu ve Başkan Genç, mitingin ardından mahallede kurulan pazar yerini gezdi. Vatandaşlarla sohbet eden Hocaoğlu ve Genç, mahalle halkını dinledi.EN ÇOK OKUNANLAR

Otopsi için morga kaldırılan ceset domuz leşi çıktı

1 Otopsi için morga kaldırılan ceset domuz leşi çıktı

Bursada iki araç çarpıştı 1 ölü 5 yaralı

2 Bursa'da iki araç çarpıştı: 1 ölü 5 yaralı

Tırın dorsesindeki tren rayı otomobili kağıt gibi kesti

3 Tır'ın dorsesindeki tren rayı otomobili kağıt gibi kesti

Başbakan Yıldırım, görevden ayrılacak HSYK üyelerini kabul etti

4 Başbakan Yıldırım, görevden ayrılacak HSYK üyelerini kabul etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Merkel ile görüştü

5 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Merkel ile görüştü

FETÖcüleri taşıyan cezaevi aracı kaza yaptı

6 FETÖ'cüleri taşıyan cezaevi aracı kaza yaptı

Suriyeli ressamdan anlamlı tablo

7 Suriyeli ressamdan anlamlı tablo

Murgulda iş makinesi devrildi 1 ölü

8 Murgul'da iş makinesi devrildi: 1 ölü

Günü birlik tatil dönüşü kaza 2 ölü

9 Günü birlik tatil dönüşü kaza: 2 ölü

Eskişehirde tüp patlaması 2 yaralı

10 Eskişehir'de tüp patlaması: 2 yaralı