Bir kişi için değil 77 milyon için

CHP Samsun Milletvekili Adayı Neslihan Hancıoğlu, Bir kişinin çıkarı için değil, 17 milyon yoksul, 6 milyon işsiz, 8 milyon düşük gelirli emekli olmak üzere 77 milyon insanımız için oy istiyorum dedi

Bir kişi için değil 77 milyon için

CHP Samsun Milletvekili Adayı Neslihan Hancıoğlu, seçim çalışmalarını Salıpazarı İlçesi nde yaptığı esnaf ve vatandaş ziyaretleriyle sürdürdü.  Hancıoğlu, CHP olarak bir kişinin değil, 77 milyon insanın çıkarı için oy istediklerini söyledi.

BEBEK BİLE 5200 DOLAR BORÇLU
Hancıoğlu, esnaf ziyaretlerinde ekonominin çok kötü durumda olduğunu ifade etti. Hancıoğlu, Ekonomik göstergelerde düşüş yaşayan makyajlı Türk ekonomisinin geldiği noktada, zenginin daha zengin, fakir ise açlık sınırının altına itilmeye devam ediliyor. Dış borç artarken, her bebek 5200 dolar borç ile doğuyor. Üreten değil, tüketen toplum haline getirilen millet borç ile yaşamaya alıştırılıyor. AKP iktidarında  kişi başı milli gelir dağılımında, zengin lehinde  kayma yaratılıyor. Yani zengin daha zengin, fakir ise daha da fakir hale getiriliyor. CHP nin ekonomi programı, bir  acil eylem planıdır. Yaklaşık 17 milyon yoksul insanımızın, işsizimizin ve emeklimizin ekonomik durumunun rahatlatılması için bu  programı iktidarlarımızın hemen başında hayata geçireceğiz diye konuştu.

HEPİMİZİN GELECEĞİ İÇİN
CHP Milletvekili Adayı Neslihan Hancıoğlu, partisinin ekonomik programı hakkında ayrıntılı bilgiler vererek, esnafın sorularını da yanıtladı. Hancıoğlu şunları söyledi: Gördüğünüz ve izlediğiniz gibi, partim adına sizlerden oylarınızı istiyorum. Ben ve partim bir kişinin idealleri ve şahsi çıkarları için değil, 77 milyon insanımızın çıkarı, işsizimizin umutları, açlık sınırındaki  insanlarımızın insanca yaşayabilmeleri, emeklilerimizin huzur ve yarın kaygısı olmadan hayatlarını sürdürebilmeleri  için oylarınıza talibiz.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Samsun'a müjde üstüne müjde

1 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Samsun'a müjde üstüne müjde

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'a geri döndü!

2 Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'a geri döndü!

AK Parti Samsun il yönetimi belli oldu!

3 AK Parti Samsun il yönetimi belli oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Samsun'da hava engeli

4 Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Samsun'da hava engeli

Cumhurbaşkan'ı Erdoğan'dan Samsun'a 2'inci üniversite müjdesi

5 Cumhurbaşkan'ı Erdoğan'dan Samsun'a 2'inci üniversite müjdesi

Samsun'da amatör balıkçı dev yayın balığı tuttu

6 Samsun'da amatör balıkçı dev yayın balığı tuttu

Yeni Şehir Köprüsü için dev adım

7 Yeni Şehir Köprüsü için dev adım

İmdada Avcı yetişti

8 İmdada Avcı yetişti

Samsun'daki eş zamanlı operasyonda gözaltı sayısı 27'ye çıktı

9 Samsun'daki eş zamanlı operasyonda gözaltı sayısı 27'ye çıktı

Samaras: 'Önümüze bakmalıyız'

10 Samaras: 'Önümüze bakmalıyız'