Bir kişi için değil 77 milyon için

CHP Samsun Milletvekili Adayı Neslihan Hancıoğlu, Bir kişinin çıkarı için değil, 17 milyon yoksul, 6 milyon işsiz, 8 milyon düşük gelirli emekli olmak üzere 77 milyon insanımız için oy istiyorum dedi

Bir kişi için değil 77 milyon için

CHP Samsun Milletvekili Adayı Neslihan Hancıoğlu, seçim çalışmalarını Salıpazarı İlçesi nde yaptığı esnaf ve vatandaş ziyaretleriyle sürdürdü.  Hancıoğlu, CHP olarak bir kişinin değil, 77 milyon insanın çıkarı için oy istediklerini söyledi.

BEBEK BİLE 5200 DOLAR BORÇLU
Hancıoğlu, esnaf ziyaretlerinde ekonominin çok kötü durumda olduğunu ifade etti. Hancıoğlu, Ekonomik göstergelerde düşüş yaşayan makyajlı Türk ekonomisinin geldiği noktada, zenginin daha zengin, fakir ise açlık sınırının altına itilmeye devam ediliyor. Dış borç artarken, her bebek 5200 dolar borç ile doğuyor. Üreten değil, tüketen toplum haline getirilen millet borç ile yaşamaya alıştırılıyor. AKP iktidarında  kişi başı milli gelir dağılımında, zengin lehinde  kayma yaratılıyor. Yani zengin daha zengin, fakir ise daha da fakir hale getiriliyor. CHP nin ekonomi programı, bir  acil eylem planıdır. Yaklaşık 17 milyon yoksul insanımızın, işsizimizin ve emeklimizin ekonomik durumunun rahatlatılması için bu  programı iktidarlarımızın hemen başında hayata geçireceğiz diye konuştu.

HEPİMİZİN GELECEĞİ İÇİN
CHP Milletvekili Adayı Neslihan Hancıoğlu, partisinin ekonomik programı hakkında ayrıntılı bilgiler vererek, esnafın sorularını da yanıtladı. Hancıoğlu şunları söyledi: Gördüğünüz ve izlediğiniz gibi, partim adına sizlerden oylarınızı istiyorum. Ben ve partim bir kişinin idealleri ve şahsi çıkarları için değil, 77 milyon insanımızın çıkarı, işsizimizin umutları, açlık sınırındaki  insanlarımızın insanca yaşayabilmeleri, emeklilerimizin huzur ve yarın kaygısı olmadan hayatlarını sürdürebilmeleri  için oylarınıza talibiz.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da 3 gündür kayıp olan genç ölü bulundu

1 Samsun'da 3 gündür kayıp olan genç ölü bulundu

Samsun'da kaçak müteahhitin oğlu isyan etti! 'Beni de ateşin içine attı'

2 Samsun'da kaçak müteahhitin oğlu isyan etti! 'Beni de ateşin içine attı'

Samsunspor'un Balıkesir maçı İstanbul'da

3 Samsunspor'un Balıkesir maçı İstanbul'da

Samsun'da hastane önünde silahlı saldırı: 1 yaralı

4 Samsun'da hastane önünde silahlı saldırı: 1 yaralı

Samsun'da kaza sonrası kavga

5 Samsun'da kaza sonrası kavga

Samsun'da silahlı kavga: 1 yaralı

6 Samsun'da silahlı kavga: 1 yaralı

Samsun'da korkutan deprem

7 Samsun'da korkutan deprem

Samsun'da 13 yaşındaki çocuğa inşaatta taciz!

8 Samsun'da 13 yaşındaki çocuğa inşaatta taciz!

Samsunspor'da kabus sürüyor

9 Samsunspor'da kabus sürüyor

Çare, Erdoğan'da

10 Çare, Erdoğan'da...