Bir kişi için değil 77 milyon için

CHP Samsun Milletvekili Adayı Neslihan Hancıoğlu, Bir kişinin çıkarı için değil, 17 milyon yoksul, 6 milyon işsiz, 8 milyon düşük gelirli emekli olmak üzere 77 milyon insanımız için oy istiyorum dedi

Bir kişi için değil 77 milyon için

CHP Samsun Milletvekili Adayı Neslihan Hancıoğlu, seçim çalışmalarını Salıpazarı İlçesi nde yaptığı esnaf ve vatandaş ziyaretleriyle sürdürdü.  Hancıoğlu, CHP olarak bir kişinin değil, 77 milyon insanın çıkarı için oy istediklerini söyledi.

BEBEK BİLE 5200 DOLAR BORÇLU
Hancıoğlu, esnaf ziyaretlerinde ekonominin çok kötü durumda olduğunu ifade etti. Hancıoğlu, Ekonomik göstergelerde düşüş yaşayan makyajlı Türk ekonomisinin geldiği noktada, zenginin daha zengin, fakir ise açlık sınırının altına itilmeye devam ediliyor. Dış borç artarken, her bebek 5200 dolar borç ile doğuyor. Üreten değil, tüketen toplum haline getirilen millet borç ile yaşamaya alıştırılıyor. AKP iktidarında  kişi başı milli gelir dağılımında, zengin lehinde  kayma yaratılıyor. Yani zengin daha zengin, fakir ise daha da fakir hale getiriliyor. CHP nin ekonomi programı, bir  acil eylem planıdır. Yaklaşık 17 milyon yoksul insanımızın, işsizimizin ve emeklimizin ekonomik durumunun rahatlatılması için bu  programı iktidarlarımızın hemen başında hayata geçireceğiz diye konuştu.

HEPİMİZİN GELECEĞİ İÇİN
CHP Milletvekili Adayı Neslihan Hancıoğlu, partisinin ekonomik programı hakkında ayrıntılı bilgiler vererek, esnafın sorularını da yanıtladı. Hancıoğlu şunları söyledi: Gördüğünüz ve izlediğiniz gibi, partim adına sizlerden oylarınızı istiyorum. Ben ve partim bir kişinin idealleri ve şahsi çıkarları için değil, 77 milyon insanımızın çıkarı, işsizimizin umutları, açlık sınırındaki  insanlarımızın insanca yaşayabilmeleri, emeklilerimizin huzur ve yarın kaygısı olmadan hayatlarını sürdürebilmeleri  için oylarınıza talibiz.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da polis ekiplerine silahlı saldırı!

1 Samsun'da polis ekiplerine silahlı saldırı!

Samsunspor'da Chibuike sürprizi

2 Samsunspor'da Chibuike sürprizi

Yusuf Yazıcı Samsun'da

3 Yusuf Yazıcı Samsun'da

Samsunspor'da mektuplu çağrı yanıt buldu

4 Samsunspor'da mektuplu çağrı yanıt buldu

Samsunsporlu o taraftar özür diledi

5 Samsunsporlu o taraftar özür diledi

Ameliyat sonrası ilk kez görüntülendi

6 Ameliyat sonrası ilk kez görüntülendi

Halil İbrahim Pekşen yoktan var etti

7 Halil İbrahim Pekşen yoktan var etti

Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu: 'Değişik kadroyla çıktım'

8 Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu: 'Değişik kadroyla çıktım'

Şüphelileri kovalayan polis otosu kaza yaptı, 1 polis yaralı

9 Şüphelileri kovalayan polis otosu kaza yaptı, 1 polis yaralı

İnsanlığın lüzumu...

10 İnsanlığın lüzumu...