Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Bir kişi için değil 77 milyon için

CHP Samsun Milletvekili Adayı Neslihan Hancıoğlu, Bir kişinin çıkarı için değil, 17 milyon yoksul, 6 milyon işsiz, 8 milyon düşük gelirli emekli olmak üzere 77 milyon insanımız için oy istiyorum dedi

Bir kişi için değil 77 milyon için

CHP Samsun Milletvekili Adayı Neslihan Hancıoğlu, seçim çalışmalarını Salıpazarı İlçesi nde yaptığı esnaf ve vatandaş ziyaretleriyle sürdürdü.  Hancıoğlu, CHP olarak bir kişinin değil, 77 milyon insanın çıkarı için oy istediklerini söyledi.

BEBEK BİLE 5200 DOLAR BORÇLU
Hancıoğlu, esnaf ziyaretlerinde ekonominin çok kötü durumda olduğunu ifade etti. Hancıoğlu, Ekonomik göstergelerde düşüş yaşayan makyajlı Türk ekonomisinin geldiği noktada, zenginin daha zengin, fakir ise açlık sınırının altına itilmeye devam ediliyor. Dış borç artarken, her bebek 5200 dolar borç ile doğuyor. Üreten değil, tüketen toplum haline getirilen millet borç ile yaşamaya alıştırılıyor. AKP iktidarında  kişi başı milli gelir dağılımında, zengin lehinde  kayma yaratılıyor. Yani zengin daha zengin, fakir ise daha da fakir hale getiriliyor. CHP nin ekonomi programı, bir  acil eylem planıdır. Yaklaşık 17 milyon yoksul insanımızın, işsizimizin ve emeklimizin ekonomik durumunun rahatlatılması için bu  programı iktidarlarımızın hemen başında hayata geçireceğiz diye konuştu.

HEPİMİZİN GELECEĞİ İÇİN
CHP Milletvekili Adayı Neslihan Hancıoğlu, partisinin ekonomik programı hakkında ayrıntılı bilgiler vererek, esnafın sorularını da yanıtladı. Hancıoğlu şunları söyledi: Gördüğünüz ve izlediğiniz gibi, partim adına sizlerden oylarınızı istiyorum. Ben ve partim bir kişinin idealleri ve şahsi çıkarları için değil, 77 milyon insanımızın çıkarı, işsizimizin umutları, açlık sınırındaki  insanlarımızın insanca yaşayabilmeleri, emeklilerimizin huzur ve yarın kaygısı olmadan hayatlarını sürdürebilmeleri  için oylarınıza talibiz.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Yolcu otobüsleri çarpıştı 40 yaralı

1 Yolcu otobüsleri çarpıştı: 40 yaralı

Özköylü Samsuna çağrıldı

2 Özköylü Samsun'a çağrıldı

TUTU VE EKİBİ DEVAM EDİYOR

3 TUTU VE EKİBİ DEVAM EDİYOR

Yürek burkan yaşam mücadelesi

4 Yürek burkan yaşam mücadelesi

Katliam gibi kaza 8 ölü, 32 yaralı

5 Katliam gibi kaza: 8 ölü, 32 yaralı

Samsun Haber Şehidin eşi ve çocukları aynı uçakla geldi

6 Samsun Haber: Şehidin eşi ve çocukları aynı uçakla geldi

Nasıl bir nefis bu

7 Nasıl bir nefis bu?..

Otomobil ile kamyonet çarpıştı 2 yaralı

8 Otomobil ile kamyonet çarpıştı: 2 yaralı

Kritik toplantı İPTAL

9 Kritik toplantı İPTAL

Park halindeki kamyon elektrik direğini yıktı

10 Park halindeki kamyon elektrik direğini yıktı