Başkan Tok: “2002 Öncesini Unutturmayın”

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti’nin başarısını görmezden gelip kirli oyunlar düzenleyip ‘AK Parti gitsin de ne olursa olsun’ diyen siyasiler var dedi.

Başkan Tok: “2002 Öncesini Unutturmayın”

7 Haziran genel seçimler öncesi seçim çalışmalarına devam eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, ilçede bulunan esnaf ve vatandaşları ziyaret etmeye devem ediyor. Sokak sokak, kapı kapı gezen Başkan Tok, AK Parti’nin başarısını çekemeyenlerin kirli işlerle oyunlara kalkıştığını söyledi. Vatandaşların ve esnafın yoğun ilgisiyle karşılaşan Tok, istek ve önerileri dinlemenin yanı sıra çay sohbeti gerçekleştirmeyi de ihmal etmedi.

2002 yılı öncesi Türkiye’nin hiçbir zaman unutulmamasını ve genç nesillere hatırlatılmasını söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Yaklaşan 7 Haziran seçimleri ülkemizin için bir dönüm noktasıdır. AK Parti göreve geldiği zamandan öncesini bilmeyen evlatlarımıza gençlerimize geçmişi hatırlatmalı onlara ülkemizin nerelerden nerelere geldiğini göstermeliyiz. Hastane kuyruklarından ilaç yokluğuna, eğitim düzeninden masraflarına her şeyi açık açık anlatmalıyız. Unutulmamalıdır ki bu ülkenin çocukları eğitim öğretim yılının ikinci döneminde kitaplarına zor kavuşmuştu. Şimdi ise bırakın kitabı, ilk ders zili çaldığında tabletler ile döneme başlıyorlar. Hastane kuyruklarında geçirdiğimiz günlerimizi gençlerimize çocuklarımıza göstermeliyiz. Bir ilaç almak için hastanelere 3-4 kişi gittiğimiz günleri kimsenin unutmaması gerekir. Şimdi ise reçeteyi kağıdı geçtim bilgisayar üzerinden doktorun yanından çıkar çıkmaz eczanenizde ilaçlarınız hazır halde. Şimdi bakıyoruz AK Parti’nin bu başarısını görmezden gelip kirli oyunlar düzenleyip ‘AK Parti gitsin de ne olursa olsun’ diyen siyasiler var. Hepsi bir araya gelmiş ülkemizin düzenini, yükselişini başarılarını yok etmek için canla başla uğraşıyorlar. Kısa bir süreliğine gözlerinizi kapatın ve düşünün sabah uyandığınızda AK Parti’nin olmadığını hayal edin. Üçlü koalisyon dönemine geri dönün. Düşünürken bile korkunç bir tablo çıkıyor önümüze. Ama görüyoruz milli iradesine sahip çıkan halkımız bu tür oyunların hiç birine boyun eğmeyecek. Her seçimde olduğu gibi sandığına, oyuna sahip çıkacak ve yeni Türkiye’nin hızına hız katacaktır” diye konuştu.

BaşkanEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor 4 maddeden PFDK'ya sevk edildi

1 Samsunspor 4 maddeden PFDK'ya sevk edildi

Samsun'daki eski hastaneye Bakanlık talip oldu

2 Samsun'daki eski hastaneye Bakanlık talip oldu

Emin Kar yakın takipte

3 Emin Kar yakın takipte

Samsunspor'da kurtuluş hesabı

4 Samsunspor'da kurtuluş hesabı

Samsun'dan yurt dışına yeni uçak seferleri başlıyor

5 Samsun'dan yurt dışına yeni uçak seferleri başlıyor

Samsun'da UBFED'de deprem

6 Samsun'da UBFED'de deprem

Samsun'da 12 adrese uyuşturucu baskını

7 Samsun'da 12 adrese uyuşturucu baskını

Bir Allah'ın kulu olmaz mı?..

8 Bir Allah'ın kulu olmaz mı?..

Samsun'da otomobil ağaca çarptı: 2 yaralı

9 Samsun'da otomobil ağaca çarptı: 2 yaralı

Emekliye enflasyon farkı! Çifte zam geliyor

10 Emekliye enflasyon farkı! Çifte zam geliyor