Canik ten eğitime dev yatırım

Canik Belediyesi tarafından İnönü İlkokulu ve Ortaokulu na yapılan toplam 552 bin lira tutarındaki eğitim yatırımı düzenlenen törenle açıldı.

Canik ten eğitime dev yatırım

Canik Belediyesi nin İnönü İlkokulu ve Ortaokulu nda yaptığı hizmetler düzenlenen törenle açıldı. 185 kişilik konferans salonu, 2 adet sınıf, çok amaçlı salon, basketbol sahası, okul bahçesi karo kaplaması, bahçe istinat duvarları, bahçe demir korkulukları, nöbetçi kulübesi, okul giriş kapıları, dış cephe boyası gibi toplam 552 bin lira tutarındaki yatırımların açılışı için okul bahçesinde düzenlenen törene Canik Belediye Başkanı Osman Genç, İl Milli Eğitim Müdürü Aytekin Girgin, Başkan Yardımcısı Alican Usta, okul idarecileri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Açılış öncesi konuşan Okul Müdürü Mustafa Gram, okullarına önemli yatırımlar gerçekleştiren Canik Belediye Başkanı Osman Genç e teşekkür etti. 

EĞİTİME 35 MİLYON LİRALIK YATIRIM
Konuşmasında kendisinin de bir eğitimci olduğunu hatırlatan Başkan Osman Genç, Bilginin en değerli sermaye olduğu 21. Yüzyılda, çağa uygun bir belediyecilik yapıyoruz. Bir belediye olarak eğitim asli görevimiz olmamasına rağmen ilçemizde 2004 yılından bugüne kadar 8 milyon lirası teknolojik olmak üzere yaklaşık 35 milyon TL kaynak aktararak eğitim yuvalarımıza önemli yatırımlar yaptık. İlçemizin dışında neresi olursa olsun bize eğitimle ilgili gelen hiç bir talebi geri çevirmedik. Çünkü eğitim olmadan gelecek olmaz. İnönü İlkokulu ve Ortaokulu nda yaptıklarımız, bugüne kadar onlarca okulumuzda yaptıklarımızdan sadece biri diye konuştu.

Konuşmaların ardından Başkan Genç, Canik Belediyesi tarafından okulda yapılan eğitim yatırımlarının açılışını gerçekleştirdi. Başkan Genç ve beraberindekiler daha sonra açılışı yapılan yatırımları gezdi ve inceledi.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Samsun'a müjde üstüne müjde

1 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Samsun'a müjde üstüne müjde

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'a geri döndü!

2 Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'a geri döndü!

AK Parti Samsun il yönetimi belli oldu!

3 AK Parti Samsun il yönetimi belli oldu!

Cumhurbaşkan'ı Erdoğan'dan Samsun'a 2'inci üniversite müjdesi

4 Cumhurbaşkan'ı Erdoğan'dan Samsun'a 2'inci üniversite müjdesi

Samsun'da amatör balıkçı dev yayın balığı tuttu

5 Samsun'da amatör balıkçı dev yayın balığı tuttu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Samsun'da hava engeli

6 Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Samsun'da hava engeli

Yeni Şehir Köprüsü için dev adım

7 Yeni Şehir Köprüsü için dev adım

İmdada Avcı yetişti

8 İmdada Avcı yetişti

Samsun'daki eş zamanlı operasyonda gözaltı sayısı 27'ye çıktı

9 Samsun'daki eş zamanlı operasyonda gözaltı sayısı 27'ye çıktı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'da

10 Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'da