Kazanımlar güvence altında

Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı, AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, millet iradesinin verdiği güçle AK Parti iktidarında elde edilen tüm kazanımların, güvence altında olduğunu söyledi

Kazanımlar güvence altında

AK Partili adaylara destek istemek ve parti çalışmaları hakkında vatandaşlara bilgi vermek amacıyla seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, 19 Mayıs ve Çarşamba ilçelerinde Sivil Toplum Kuruluşları (STK), mahalle ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.  Seçim koordinasyon merkezlerinde parti çalışmalarının değerlendirilmesinin ardından 19 Mayıs ilçesinde 4 ayrı  esnaf odası STK ziyaretiyle, Yörükler, Çamlıca, Yükseliş mahallelerinde halk toplantıları gerçekleştirildi.  Çarşamba nın Ağacagüney Mahallesi nde esnaf ve halk buluşmalarında sorun ve talepleri dinleyen Demir, AK Parti faaliyetleri hakkında bilgi verdi, 7 Haziran seçimlerinde destek istedi.

MİLLET GÜVENİYOR 
Programlarında açıklamalarda bulunan milletvekili Mustafa Demir, geçmişte Türkiye yi dünya lideri ülke olma yolunda geri bırakan, halkın refah ve huzur kazanımlarını ellerinden alan, barış ve kardeşlik ortamının bozulması için yıllarca çabalayanların  millet iradesinin reddiyle engellendiğini hatırlattı. Halen ülkeyi geri götürmek, kazanımları yok etmek için biz de varız diye ortaya çıkanları halkın çok iyi gördüğünü ve tanıdığını ifade eden Demir, milletin bu düşüncelerle  mücadele etmesi,  Türkiye yi şaha kaldırması için AK Parti iktidarına güvendiğini ve vekalet verdiğini vurguladı.

KİMSEYE VERMEYİZ    
Şimdi Yeni Türkiye  yolunda AK Parti iktidarının Türkiye nin ufkunu daha da açacak yeni projeler, sistemler , uygulamalar ile hızlı bir yol aldığını ifade eden Demir, AK Parti her dönem başarısının üstüne başarı eklemiş, milletinin güvenini hiç kaybetmemiştir. Doğru yoldan ayrılmamış, millet için vatan için çalışmıştır. AK Parti şuan bir vekaletin taşıyıcısı, yürütücüsü konumunda. Bu süreçte millet iradesinin verdiği güçle AK Parti iktidarında elde edilen  tüm kazanımlar, güvence altındadır. Kimsenin ülkenin, halkın kazanımlarını elinden almasına izin vermeyiz.  Asıl güvence ise milletin sahip çıkması, biz bu kazanımları kimseye vermeyiz, yok ettirmeyiz demesidir dedi.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunsporlu Kevin Brands geri döndü

1 Samsunsporlu Kevin Brands geri döndü

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz: 'Fındık fiyatı 15 TL olmalıydı'

2 CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz: 'Fındık fiyatı 15 TL olmalıydı'

Samsun'da kanlı gece!

3 Samsun'da kanlı gece!

Samsun'da okul müdürlerine eğitim

4 Samsun'da okul müdürlerine eğitim

Meteorolojiden Samsun için sel uyarısı

5 Meteorolojiden Samsun için sel uyarısı

Samsun'da hayvansever iki kız çocuğuna taciz

6 Samsun'da hayvansever iki kız çocuğuna taciz

Canımızı yolda bulmadık

7 Canımızı yolda bulmadık...

Samsun yolunda can verdi!

8 Samsun yolunda can verdi!

Atakum'da kaza, 2 yaralı

9 Atakum'da kaza, 2 yaralı

Samsunspor'da kaleye geçemeyeceğini anlayınca, 2 Lig'e gitti

10 Samsunspor'da kaleye geçemeyeceğini anlayınca, 2. Lig'e gitti