‘Sandığa sahip çıkın’

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Hasan Basri Kurt, Sandık görevlilerinden sandıklara sahip çıkmalarını isteyip, Hepimiz 1 oyun peşindeyiz. Unutmayın her şey 1 oyla başlar dedi

‘Sandığa sahip çıkın’

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Hasan Basri Kurt, seçim çalışmalarını memleketi Kavak’ta sürdürdü. Kurt, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, AK Parti Kavak İlçe Başkanı Bülent Yüksel ve teşkilatla beraber Atakum Belediyesi’nin yaptığı  Hayır Pazarı’nın açılışına katıldı, beraber kurdela kesti. 

HEPİMİZİN ORTAK DAVASI 
Kurt daha sonra Kavak İlçe Başkanlığı nın sandık görevlilerine düzenlediği seminere katıldı. Sandık görevlilerinden sandıklara sahip çıkmalarını isteyen Kurt, “ Hepimiz 1 oyun peşindeyiz. Unutmayın her şey 1 oyla başlar. Cumhuriyet tarihimizin en önemli seçimini yapacağız. Bu seçim beraberinde yeni anayasayı ve başkanlık sistemini beraberinde getirecek. Sizlerden isteğim sabah saat 6’dan akşam sandıklar kapanıp, tutanaklar imza altına alınana kadar sandıklara sahip çıkın. Siz sadece partinize değil davanıza sahip çıkacaksınız. Unutmayın savaşta en önde savaşan ile en arkada vuruşanın bir farkı yok. Seçimlerde de Başbakan ile bu partiye sadece oy verip duasını esirgemeyen vatandaş arasında hiç fark yoktur. Bu parti hepimizin ortak davasıdır. Bu dava Türkiye davasıdır” diye konuştu.

TARIM AYAĞA KALKTI
Milletvekili Adayı Kurt, daha sonra İlçe Başkanı Bülent Yüksel ile birlikte pazarı gezip esnafla sohbet etti. Kurt, “AK Parti döneminde çiftçimizin yüzü güldü. Mazottan gübreye kadar verilen destekler sayesinde tarım ayağa kalktı. Yeni dönemde desteklerimiz artarak devam edecek. Tarımın ayağa kalkması demek göçün önüne geçmek demektir dedi.

Kurt ve beraberindeki heyet daha sonra Kavak İlçe Müftüsü Abdullah Karacayı ziyaret etti. 

 EN ÇOK OKUNANLAR

ŞEHİR AYAĞA KALKTI

1 ŞEHİR AYAĞA KALKTI

Samsunspor başka oynuyor

2 Samsunspor başka oynuyor

Samsunspor'da düşmeme hesapları

3 Samsunspor'da düşmeme hesapları

12 yılda 1 yenilgi

4 12 yılda 1 yenilgi

Temayül sırası vekillerde

5 Temayül sırası vekillerde

Ahmet Cebe : 'İtibar etmeyin'

6 Ahmet Cebe : 'İtibar etmeyin'

Samsun'da uyuşturucu operasyonu: 5 tutuklama

7 Samsun'da uyuşturucu operasyonu: 5 tutuklama

İşçi emeklilerine TOKİ müjdesi

8 İşçi emeklilerine TOKİ müjdesi

Samsun'da park halindeyken hareket eden TIR direği devirdi

9 Samsun'da park halindeyken hareket eden TIR direği devirdi

Cemal Safi'yi tanımak...

10 Cemal Safi'yi tanımak...