Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

‘Sandığa sahip çıkın’

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Hasan Basri Kurt, Sandık görevlilerinden sandıklara sahip çıkmalarını isteyip, Hepimiz 1 oyun peşindeyiz. Unutmayın her şey 1 oyla başlar dedi

‘Sandığa sahip çıkın’

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Hasan Basri Kurt, seçim çalışmalarını memleketi Kavak’ta sürdürdü. Kurt, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, AK Parti Kavak İlçe Başkanı Bülent Yüksel ve teşkilatla beraber Atakum Belediyesi’nin yaptığı  Hayır Pazarı’nın açılışına katıldı, beraber kurdela kesti. 

HEPİMİZİN ORTAK DAVASI 
Kurt daha sonra Kavak İlçe Başkanlığı nın sandık görevlilerine düzenlediği seminere katıldı. Sandık görevlilerinden sandıklara sahip çıkmalarını isteyen Kurt, “ Hepimiz 1 oyun peşindeyiz. Unutmayın her şey 1 oyla başlar. Cumhuriyet tarihimizin en önemli seçimini yapacağız. Bu seçim beraberinde yeni anayasayı ve başkanlık sistemini beraberinde getirecek. Sizlerden isteğim sabah saat 6’dan akşam sandıklar kapanıp, tutanaklar imza altına alınana kadar sandıklara sahip çıkın. Siz sadece partinize değil davanıza sahip çıkacaksınız. Unutmayın savaşta en önde savaşan ile en arkada vuruşanın bir farkı yok. Seçimlerde de Başbakan ile bu partiye sadece oy verip duasını esirgemeyen vatandaş arasında hiç fark yoktur. Bu parti hepimizin ortak davasıdır. Bu dava Türkiye davasıdır” diye konuştu.

TARIM AYAĞA KALKTI
Milletvekili Adayı Kurt, daha sonra İlçe Başkanı Bülent Yüksel ile birlikte pazarı gezip esnafla sohbet etti. Kurt, “AK Parti döneminde çiftçimizin yüzü güldü. Mazottan gübreye kadar verilen destekler sayesinde tarım ayağa kalktı. Yeni dönemde desteklerimiz artarak devam edecek. Tarımın ayağa kalkması demek göçün önüne geçmek demektir dedi.

Kurt ve beraberindeki heyet daha sonra Kavak İlçe Müftüsü Abdullah Karacayı ziyaret etti. 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Haber Samsunlu şehidin evinde yas var

1 Samsun Haber: Samsunlu şehidin evinde yas var!

Şehit özel harekat polisinin evine ateş düştü

2 Şehit özel harekat polisinin evine ateş düştü

Avrupa Ligi Şampiyonu Manchester United

3 Avrupa Ligi Şampiyonu Manchester United

Teröristler yol kesip araç yaktı İşte o anlar

4 Teröristler yol kesip araç yaktı! İşte o anlar...

Kayınpeder ile damadın kavgası cinayetle bitti

5 Kayınpeder ile damadın kavgası cinayetle bitti

RİZE Rize Çayeli ilçesinde yangın 3 ahşap ev kullanılmaz hale geldi

6 (RİZE) Rize Çayeli ilçesinde yangın... 3 ahşap ev kullanılmaz hale geldi

İzmirde Huzur, Güven 6 uygulaması sona erdi

7 İzmir'de ''Huzur, Güven 6'' uygulaması sona erdi