Onlar İlkadım ın altın kızları

Yıldızlar Türkiye Tekvando Şampiyonasında birbirinden zorlu rakipleri devirmeyi başararak kilolarında Türkiye şampiyonları olmayı başaran İlkadım Belediyespor Kulübü sporcuları gözlerini şimdi Avrupa Şampiyonasına dikti.

Onlar İlkadım ın altın kızları

Marmaris te yapılan Yıldızlar Türkiye Tekvando Şampiyonasında İlkadım Belediyespor lu tekvandocular önemli başarılara imza attı. 44 kiloda Elanur Çelik, 41 kiloda Arife Elkit, 47 kilo Ahsen Şengün ve 55 kiloda Kübra Aydın, rakiplerini dize getirerek alanlarında Türkiye şampiyonu oldu. 4 altın madalyayı Samsun a kazandıran yetenekli sporcuların şimdiki hedefi ise Fransa da yapılacak Avrupa Şampiyonası nda milli forma ile en iyi şekilde ter dökmek. 

ALNIMIZIN AKIYLA DÖNDÜK
Katıldıkları şampiyonalarda en iyi şekilde mücadele edip zaferlere ulaştıklarını belirten Milli Antrenör Mustafa Gençtürk, 4 sporcumuz ile Türkiye şampiyonasına damga vurduk. Şimdi sırada Fransa da yapılacak Avrupa Şampiyonası var. Oraya da bu 4 altın kızımız ile katılıp ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Bizlerin herzaman destekcisi olan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç a, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok a ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt a teşekkür ediyoruz dedi. 
 

SIRADA AVRUPA VAR...

Katıldıkları şampiyonalarda başarılar elde eden İlkadım Belediyespor lu kızlar şimdi gözlerini Fransa da yapılacak Avrupa şampiyonasına dikti. 

FOTOĞRAF ÇEKTİRDİLER...
İkadıom Belediyespor un şampiyon kızlarına Samsun halkı da büyük ilgi gösterdi. Bazı vatandaşlar yetenekli sporcular ile hatıra fotoğrafları çektirdi.

Salim YILDIZ

 

 

 

 

 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Sıfır hata

1 Sıfır hata

Samsun'daki silahlı çatışmayla ilgili yeni gelişme

2 Samsun'daki silahlı çatışmayla ilgili yeni gelişme

Samsun'da iğrenç olay! 14 yaşındaki kıza taciz

3 Samsun'da iğrenç olay! 14 yaşındaki kıza taciz...

Ayite ve Kenan korkuttu

4 Ayite ve Kenan korkuttu

Halil İbrahim Pekşen, bir döndü pir döndü

5 Halil İbrahim Pekşen, bir döndü pir döndü

PDR'ciler arabuluculuğa hazır

6 PDR'ciler arabuluculuğa hazır

Samsun sahillerinde 'Wakeboard'

7 Samsun sahillerinde 'Wakeboard'

Tek değişiklik

8 Tek değişiklik

Engin İpekoğlu: 'Bu sonuç bizi üzmüyor'

9 Engin İpekoğlu: 'Bu sonuç bizi üzmüyor'

Vali Zorluoğlu, şehit Zeren için taziye mesajı yayınladı

10 Vali Zorluoğlu, şehit Zeren için taziye mesajı yayınladı