Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Cevap sandıkta verilecek

CHP Samsun Milletvekili Adayı Kemal Zeybek, Bafra nın bereketli topraklarını ve Samsun a sağladığı katma değeri görmezden gelenlere en iyi cevabı sandıkta verilecek dedi

Cevap sandıkta verilecek

CHP Samsun Milletvekili Adayı Kemal Zeybek, seçim çalışmaları kapsamında gezilerine aralıksız devam ediyor. Bafra Ticaret ve Sanayi Odası yöneticileri ile bir araya gelen Zeybek, CHP nin esnaf ve KOBİ lere vereceği destekleri anlattı. Zeybek, CHP iktidarında halkın her kesimi kazanacak. Samsun, Merkez Türkiye Projesi nden en çok fayda sağlayacak il olacak dedi.

Daha sonra Bafra nın uzak mahallelerini ziyaret eden Zeybek, vatandaşlara projelerle ilgili bilgiler aktardı. Zeybek, CHP, 7 Haziran dan sonra Türkiye yi dünyanın merkezi haline getirecek. Bunu hep birlikte yapacağız. Bafra çiftçisi ve üreticisinin desteğine ihtiyacımız var. Bafra ovasına sahip üreticimiz bugüne kadar görmezden gelindi. Bereketli toprakları ve Samsun a sağladığı katma değeri görmezden gelenlere en iyi cevabı sandıkta CHP ye oy vererek gerçekleştireceğinizi biliyorum. Dünyanın merkezi olan bir Türkiye de halkımız zenginleşecek ve bundan böyle göç sorunu olmayacak. Ülkemiz üreten bir ülke olacak, ürettiğinde kazanan bir ülke haline gelecek ve gelecek nesillerimize daha yaşanır bir ülke bırakacağız diye konuştu.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunda gündüz vakti fuhuş pazarlığı

1 Samsun'da gündüz vakti fuhuş pazarlığı

Şut bombardımanı

2 Şut bombardımanı

Kuş olup uçmadı ya

3 Kuş olup uçmadı ya...

Kara Ocak

4 Kara Ocak

Kırmızı- Beyaza Siyahın eklendiği gün

5 Kırmızı- Beyaz'a Siyah'ın eklendiği gün

Samsundaki FETÖ operasyonunda flaş gelişme

6 Samsun'daki FETÖ operasyonunda flaş gelişme

 Samsun OMÜde yeşil karta sevk istenmiyor

7 Samsun OMÜ'de yeşil karta sevk istenmiyor

O takım çok iyi Samsunsporluydu

8 O takım çok iyi Samsunsporluydu

Samsunsporu unutmadılar

9 Samsunspor'u unutmadılar

Samsunda PKKKCK propagandasına hapis

10 Samsun'da PKK/KCK propagandasına hapis