Cevap sandıkta verilecek

CHP Samsun Milletvekili Adayı Kemal Zeybek, Bafra nın bereketli topraklarını ve Samsun a sağladığı katma değeri görmezden gelenlere en iyi cevabı sandıkta verilecek dedi

Cevap sandıkta verilecek

CHP Samsun Milletvekili Adayı Kemal Zeybek, seçim çalışmaları kapsamında gezilerine aralıksız devam ediyor. Bafra Ticaret ve Sanayi Odası yöneticileri ile bir araya gelen Zeybek, CHP nin esnaf ve KOBİ lere vereceği destekleri anlattı. Zeybek, CHP iktidarında halkın her kesimi kazanacak. Samsun, Merkez Türkiye Projesi nden en çok fayda sağlayacak il olacak dedi.

Daha sonra Bafra nın uzak mahallelerini ziyaret eden Zeybek, vatandaşlara projelerle ilgili bilgiler aktardı. Zeybek, CHP, 7 Haziran dan sonra Türkiye yi dünyanın merkezi haline getirecek. Bunu hep birlikte yapacağız. Bafra çiftçisi ve üreticisinin desteğine ihtiyacımız var. Bafra ovasına sahip üreticimiz bugüne kadar görmezden gelindi. Bereketli toprakları ve Samsun a sağladığı katma değeri görmezden gelenlere en iyi cevabı sandıkta CHP ye oy vererek gerçekleştireceğinizi biliyorum. Dünyanın merkezi olan bir Türkiye de halkımız zenginleşecek ve bundan böyle göç sorunu olmayacak. Ülkemiz üreten bir ülke olacak, ürettiğinde kazanan bir ülke haline gelecek ve gelecek nesillerimize daha yaşanır bir ülke bırakacağız diye konuştu.

 EN ÇOK OKUNANLAR

DİTİB'den '' Afrin '' açıklaması

1 DİTİB'den '' Afrin '' açıklaması

Lösemi hastası Metin bebek için kök hücre bağışı kampanyası düzenlendi

2 Lösemi hastası Metin bebek için kök hücre bağışı kampanyası düzenlendi

Bacada çıkan yangın korkuttu

3 Bacada çıkan yangın korkuttu