MİLLET DESTEK VERDİ, BİZ YAPTIK

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, bugün Türkiye nin bayrağı, pasaportu, parası ve ekonomisiyle iftihar edilen bir ülke konumuna geldiğini söyledi

MİLLET DESTEK VERDİ, BİZ YAPTIK

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, bugün Türkiye nin bayrağı, pasaportu, parası ve ekonomisiyle iftihar edilen bir ülke konumuna yükseldiğini belirterek, Son 13 yıldır milletimizin desteği ile birçok hizmet yaptık. İnşallah bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz dedi

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, seçim çalışmaları kapsamında İlkadım ve Canik ilçelerinde bir dizi programlar gerçekleştirdi. Sabah kahvaltısında Samsun Arı Yetiştiricileri Birliği üyeleri ile biraraya gelen Köktaş, kahvaltı sonrası Birlik Başkanı Rasim Kaplan ve ilçelerden gelen arı yetiştiricilerinden yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi aldı. 

TÜRKİYE ÖRNEK ÜLKE 
Milletvekili Adayı Fuat Köktaş daha sonra Canik İlçesi Gülsan Sanayi Sitesi nde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. İl Başkan Yardımcısı Alaettin Bayrak, İlçe Başkanı Ercan Eler ve İlçe Teşkilat üyelerinin de katıldığı programda esnafın sorunlarını dinleyen Köktaş, eksiklerin olabileceğini bunların da planlı programlı bir şekilde giderileceğini ifade etti. İşyeri sahipleri, çalışanları ve vatandaşlarla sohbet eden Köktaş, AK Parti iktidarıyla birlikte Türkiye nin artık her alanda örnek gösterilen bir ülke haline geldiğini söyledi.  

HİZMETLER SÜRÜCEK 
Bugün Türkiye nin bayrağı, pasaportu, parası ve ekonomisiyle iftihar edilen bir ülke konumuna yükseldiğini ifade eden Köktaş, şunları söyledi: İktidarımız ile birlikte milli gelirimiz 230 milyar dolardan 800 milyar dolara çıktı. Yurtdışına iş gücü gönderen Türkiye artık yurtdışından iş kurmak, çalışmak için gelinen bir ülke haline döndü. Eskiden bizim evlatlarımız üniversite için yurt dışına gidiyordu, şimdi gençlerimiz ülkemizdeki üniversitelerde eğitim görüyor. Hatta yurt dışından gelen öğrenciler de ülkemizi tercih ediyorlar. İktidarımızdan önce ülke genelinde 76 üniversitemiz vardı, şu anda meclisimizden geçen kararlarla birlikte hamdolsun üniversite sayımız 191 oldu. Üniversitesi olmayan ilimiz kalmadı. Bununla birlikte son 13 yılda ahşap mobilyalı, bazalı yatak sisteminde, 1 ve 3 kişilik, içerisinde banyo, tuvalet, mini buzdolabı bulunan yurtlar hizmete açtık. Yeni yurtlar engelli öğrencilerin de ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilecekleri şekilde projelendirilirken, eski yurtlarda da engelli öğrencilere yönelik fiziki iyileştirmeler yapıldı. Ne demiştik, Onlar Konuşur AK Parti Yapar . Son 13 yıldır milletimizin desteği ile bu hizmetleri yaptık. İnşallah bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz.  

 EN ÇOK OKUNANLAR