Çiğdem Karaarslan: Dik Duruş Sergileyeceğiz

AK Parti Samsun Milletvekili adayı Çiğdem Karaaslan, 7 Haziran seçimlerinden AK Parti’ye karşı diğer partilerin ve grupların biraraya geldiğini belirterek, Recep Tayyip Erdoğa ın bize öğrettiği gibi mücadelemizi dik durarak vermeliyiz dedi.

Çiğdem Karaarslan: Dik Duruş Sergileyeceğiz

AK Parti Samsun Milletvekili adayı Çiğdem Karaaslan, seçim çalışmalarını Alaçam ilçe merkezinde ve mahallelerinde sürdürdü. Çiğdem Karaaslan’a seçim çalışmasında Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Esra Tabanoğlu, Alaçam İlçe Başkanı Ali Şengül, kadın ve gençlik kolları eşlik etti.

Teşkilat mensupları ile Seçim Koordinasyon Merkezi’nde kahvaltı yapan Çiğdem Karaaslan, ardından ilçede kurulan pazar yerini ziyaret ederek, esnaflardan destek istedi. Karaaslan pazar yerinin ardından Geyikkoşan Mesire Alanı’nda düzenlenen pikniğe katıldı. Öğrencilerle sohbet eden Karaaslan, özellikle kız öğrencilerden eğitimlerine kesinlikle devam etmelerini istedi. Karaaslan konuşmasının ardından öğrencilerle birlikte halay çekti.

İlçe merkezindeki ziyaretlerin ardından mahalle ziyaretleri gerçekleştiren Karaaslan, Tepe Bölmesi, Aşağı Isırganlı, Kaluk Demirci, Kaluk Karaçukur ve Demirci Deresi mahallelerinde vatandaşlarla buluştu. Vatandaşlarla tek tek görüşen Karaaslan, 7 Haziran seçimlerinin önemini anlatarak, destek istedi. Karaaslan ilçede son olarak Alaçam Mübadele Müzesi’ni gezdi.

7 Haziran seçimlerinin ülkenin geleceği için çok önemli olduğunu belirten Karaaslan, Bu seçim diğer hiç bir seçime benzemiyor. AK Parti olarak 9 seçime girdik. Bunlardan üç tanesi genel seçimdi. Üçünden de oy oranımızı arttırarak çıktık. 4. kez oy oranımızı arttırarak çıkacağız ve bir rekora imza atacağız dedi.

7 Haziran seçimlerinde AK Parti’ye karşı tüm parti ve grupların bir araya geldiğini belirten Karaaslan, Hepsi bir cephe oluşturdu. Bir AK Parti var, bir de karşısındakiler var. Bu yüzden kurucu genel başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bize öğrettiği dik duruşu sergilemeliyiz. Siyaset alanında bizler mecliste, sizler bulunduğunuz yerlerde bu dik duruşun temsilcisi olmalıyız. Mücadelemizi aynen onun gibi dik durarak vermeliyiz. Çünkü bu ülke hepimizin. Bu gelecek hepimizin diye konuştu

Yeni Türkiye’nin yeni hedefleri yeni hayalleri olduğunu belirten Karaaslan, Çocuklarımız için hayallerimiz var. Önce hayal kurarak başlıyoruz. 2001 yılında yola ’benim bu ülke için bir hayalim var’ diyen bir liderin, Recep Tayyip Erdoğan’ın peşinden çıktık. Bugün işte yine bir hayal kuruyoruz. Türkiye bu ikinci atılım döneminde, yeni bir atılım yapması lazım. Temelleri çok sağlam atılmış Türkiye’yi artık uçurmamız lazım. Bu atılımı Genel Başkanımız Başbakanımız Ahmet Davutoğlu ile birlikte gerçekleştireceğiz. Eğer biz ekonomik krizlerle, kavga gürültülerle, terörle hem canlarımızın, hem mallarımızın, hem de geleceğimizin güvencesini kaybetmemiş olsaydık, belki de bundan çok yıllar önce bambaşka bir noktada olurduk. O zamanlar dünyanın ilk 10 ekonomisinden biri olurduk. Ama geç değil. Bundan sonra başaracağız. Çünkü artık inancımızda sağlam şeklinde konuştu.

Çiğdem

Çiğdem

ÇiğdemEN ÇOK OKUNANLAR

ŞEHİR AYAĞA KALKTI

1 ŞEHİR AYAĞA KALKTI

Samsunspor başka oynuyor

2 Samsunspor başka oynuyor

Samsunspor'da düşmeme hesapları

3 Samsunspor'da düşmeme hesapları

12 yılda 1 yenilgi

4 12 yılda 1 yenilgi

Ahmet Cebe : 'İtibar etmeyin'

5 Ahmet Cebe : 'İtibar etmeyin'

Temayül sırası vekillerde

6 Temayül sırası vekillerde

Samsunspor'dan taraftara çağrı

7 Samsunspor'dan taraftara çağrı

Samsun'da uyuşturucu operasyonu: 5 tutuklama

8 Samsun'da uyuşturucu operasyonu: 5 tutuklama

İşçi emeklilerine TOKİ müjdesi

9 İşçi emeklilerine TOKİ müjdesi

Samsun'da park halindeyken hareket eden TIR direği devirdi

10 Samsun'da park halindeyken hareket eden TIR direği devirdi