ERDENAY DAN ZİYARET

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı ve başkan adayı Harun Erdenay, Samsun Canik Belediyespor u ziyaret etti

ERDENAY DAN ZİYARET

Başkan Ercan Bayrak, Genel Menajer Zafer Şimşek ve yönetim kurulu üyesi İlker Çağlarırmak la görüşen Erdenay, yaklaşan seçim öncesi destek isteyip, projelerini anlattı

Türkiye Basketbol Federasyonu nda yaklaşan seçim öncesi mevcut başkan ve başkan adayı Harun Erdenay, Samsun a geldi. Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi ndeki Samsun Canik Belediyespor u ziyaret eden Erdenay a Ligler Direktörü Ayhan Özgümüş de eşlik etti. Samsun Canik Belediyespor Başkanı Ercan Bayrak, Genel Menajer Zafer Şimşek ve yönetim kurulu üyesi İlker Çağlarırmak, Başkan Erdenay ve beraberindekileri Hasan Doğan Spor Salonu nda ağırladı. Ziyarette, Başkan Erdenay, yaklaşan seçim öncesi destek isterken, projelerinin de bazılarını anlattı. Ziyaretin sonunda Samsun Canik Belediyespor Başkanı Ercan Bayrak, başkan Harun Erdenay a Samsun un simgesi olan Bandırma Vapuru nun maketini hediye etti. 

ERDENAY A HEDİYE...
Samsun Canik Belediyespor Başkanı Ercan Bayrak, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı ve başkan adayı Harun Erdenay a Samsun un simgesi olan Bandırma Vapuru nun maketini hediye etti. 

MİNİKLERİ SEVİNDİRDİ...
Hasan Doğan Spor Salonu ndaki ziyarette, Başkan Erdenay ve beraberindekiler Canik Belediyespor ile Beyaz Ev Spor Kulübü arasında oynanan Küçük Kızlar Basketbol İl Şampiyonası maçını da izledi. Başkan Erdenay, maçın sonunda minik sporcularla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Selçuk KAYAEN ÇOK OKUNANLAR

Nişanlısı ayrılınca tüfekle ateş açtı

1 Nişanlısı ayrılınca tüfekle ateş açtı

Bosnalı aileye film gibi gasp şoku

2 Bosnalı aileye film gibi gasp şoku

Alüminyum fabrikasında yangın:2 yaralı

3 Alüminyum fabrikasında yangın:2 yaralı

İstanbul'da korkutan yangında can pazarı

4 İstanbul'da korkutan yangında can pazarı