Bize santralları layık gördüler

MHP Samsun Milletvekili Adayı Hüseyin Edis, Samsun’a santralleri layık gören ve halkın geleceğiyle oynayan bu hükümete gerekli ders verilmeli dedi

Bize santralları layık gördüler

Seçim gezilerine Terme’de devam eden MHP Samsun Milletevekili Adayı Hüseyin Edis, partisinin projelerini anlattı. Edis, Bu seçimler tarihi seçimlerdir. Halkımızın yüzü MHP iktidarıyla gülecek. Türkiye’ye barış ve huzur gelecek  dedi.

BARIŞ VE HUZUR GELECEK
MHP Samsun Milletvekili Adayı Hüseyin Edis, Terme’de çeşitli ziyaretlerde bulundu. Vatandaşlarla dertleşen Edis, Türkiye’nin MHP iktidarına ihtiyacı olduğunu belirterek, Bu seçimler ülkemizi ayrıştıranlarla, Türkiye’ye huzur ve barışı getirecek partilerin seçimi olacak. AK Parti 13 yılda ülkemizde büyük uçurumlar yarattı. Biz bu ülkeye huzur ve barışı getirmek ve halkımızı refaha kavuşturmak için çalışıyoruz. Bize güç verin, destek verin, ülkemizi ayağa kaldıralım’ diye konuştu.

TERME’Yİ YOK EDECEKLER
Türkiye’nin bir çok ilinde bazı yatırımlar yapılmasına rağmen, Samsun’un bu yatırımlardan nasibini alamadığını ifade eden Edis, Samsun’a santralleri layık gören ve halkın geleceğiyle oynayan bu hükümete gerekli dersin verilmeli. Terme’de; beyefendiler santraller kuararak adeta ilçenin kaderiyle oynuyorlar. ‘Yatırım yapın’ diyoruz, bize layık gördükleri yatırıma bak. Kimse bu ilçenin kaderiyle ve geleceğiyle oynayamaz. Buna asla müsade etmeyeceğiz dedi.

 EN ÇOK OKUNANLAR

2 çocuk babası traktör altında kalarak yaşamını yitirdi

1 2 çocuk babası traktör altında kalarak yaşamını yitirdi

Denizli'de iki otomobil çarpıştı: 1'i ağır 5 yaralı

2 Denizli'de iki otomobil çarpıştı: 1'i ağır 5 yaralı

Maltepe'de trafo patladı

3 Maltepe'de trafo patladı