Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Başkan Yılmaz ın üniversite isteği

Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 3. Çarşambalılar Geleneksel Buluşma Günü ndeki konuşmasında, Çarşamba da ikinci bir devlet üniversitesi açılması gerektiğini söyledi

Başkan Yılmaz ın  üniversite isteği

Çarşamba Yardımlaşma ve Haberleşme Derneği tarafından bu yıl 3 üncüsü düzenlenen Çarşambalılar Geleneksel Buluşma Günü , yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Sanat Sokağı üzerinde bulunan derneğin bahçesindeki etkinliğe dernek yönetici ve üyelerinin yanı sıra Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, ilçe kaymakamları, belediye başkanları, siyasi partilerin milletvekili adayları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

MUTLULUK DUYUYORUM
Yöresel halk oyunları ve çeşitli yiyeceklerin de sergilendiği etkinlikte konuşan Çarşamba Yardımlaşma ve Haberleşme Derneği Başkanı Sadettin Sarıoğlu, dernek olarak yaptıkları çalışmalardan söz etti ve çalışmalarının tüm hızıyla süreceğini söyledi. Daha sonra söz alan Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar ise derneğin büyüyerek yoluna devam ettiğini belirterek, Çarşamba nın ne değer ifade ettiğini buradakilere söylememize gerek yok. Ben de böyle bir ilçenin belediye başkanlığını yapmaktan duyduğum mutluluğu ifade etmek istiyorum diye konuştu.

KÖYLERE AĞIRLIK VERİN
Etkinliğin birlik ve beraberliği artırmaya yönelik organizasyonlar olduğunu söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz da, Etkinlik, birlik ve seraberliği artırma amacının yanı sıra topyekün bir kalkınma programlarına da önayak olmalıdır. Ben Çarşamba da ikinci bir devlet üniversitesi açılması gerektiği düşüncesindeyim. Çarşamba Yeşilırmak Mustafa Güneşdoğdu ismiyle bu uygulamaya konmalıdır. Bizler de 30 Mart sonrası ilçelerimize daha çok ağırlık verdik. Cumhurbaşkanımız da son geldiğinde bana köylere ağırlık verin telkinin de bulundu. Biz de bunu uygulayacağız dedi.

Barış BUDANOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunda zincirleme kaza

1 Samsun'da zincirleme kaza!

Samsunspor Başkanı Tutu İstanbulda

2 Samsunspor Başkanı Tutu İstanbul'da

Samsunspor maçı internetten televizyona

3 Samsunspor maçı internetten televizyona

Galip Öztürke Samsunda coşkulu karşılama

4 Galip Öztürk'e Samsun'da coşkulu karşılama

Baba ve kızı fuhuş için çağrı merkezi kurmuş

5 Baba ve kızı 'fuhuş' için çağrı merkezi kurmuş!

Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü Her puan değerli

6 Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü: Her puan değerli

Samsunspordan üyelere önemli çağrı

7 Samsunspor'dan üyelere önemli çağrı

FETÖnün ablaları adliyede

8 FETÖ'nün ablaları adliyede

Genç futbolcu silahlı saldırıda öldürüldü

9 Genç futbolcu silahlı saldırıda öldürüldü

Uğur Okulları Haber Medyada

10 Uğur Okulları Haber Medya'da