Davayı öksüz bırakmayın

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Hasan Basri Kurt, AK Parti sizin içinizden çıkan bir davanın partisidir. Bu davayı öksüz bırakmayın, sahip çıkın” dedi

Davayı öksüz bırakmayın

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Hasan Basri Kurt, Kavak Çukurbük Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ve  İlyasköy Mahallesi’ni ziyaret etti. AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Hasan Basri Kurt, hemşehrilerine aday olduğu günden itibaren şahsına gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti. Kurt, Bu seçimler bizim için çok önemli. Bir oyun bile önemi çok büyük. Sizlerden hangi partiye oy verirseniz, verin mümkün olduğu kadar çok insanın sandığa gitmesini sağlayın. Birileri bazı partilerin barajı aşması için oy veren insanların oranını düşük tutmaya çalışıyor. Siz bu oyuna gelmeyin, AK Parti sizin içinizden çıkan bir davanın partisidir. Bu davayı öksüz bırakmayın davanıza sahip çıkın” diye konuştu. 

GÜÇLÜ GÖNDERİN
Hasan Basri Kurt,  İlyasköy Mahallesi nde de meşalelerle karşılandı. Hemşehrilerinin yoğun ilgisi ile karşılanan Kurt, Buraya ev toplantısına geldik ama bir çok partinin mitinginden kalabalık bir topluluk beni karşıladı. Sizlerden Allah razı olsun. Hepinizi tanıyorum akrabalarım var aranızda. Çocukluğumun geçtiği sokaklar buralar. Bugüne kadar bir çok yerde konuştum ama sizlerin karşısında konuşmak kolay olmuyor. Size ne anlatayım. Beni tanıyorsunuz oyunuza talibim. Beni Ankara’ya güçlü gönderin” diye konuştu. 

Kurt, seçim çalışmaları çerçevesinde Havza’ya giderek hem esnaf ziyaretinde bulundu hem de Havza 25 Mayıs Kutlama Törenleri’ne katıldı.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Otomobil Traktöre çarptı 1 Yaralı

1 Otomobil Traktöre çarptı: 1 Yaralı

Ege Denizide 40 büyüklüğünde deprem

2 Ege Denizi'de 4.0 büyüklüğünde deprem

Kapadokyada Azeri rüzgarı esti

3 Kapadokya'da Azeri rüzgarı esti

PYD, köye havan topu ile saldırdı 15 yaralı

4 PYD, köye havan topu ile saldırdı: 15 yaralı

Karamanda pencereden düşen genç kız hayatını kaybetti

5 Karaman'da pencereden düşen genç kız hayatını kaybetti

Aç kalan ayı çöpte yiyecek aradı

6 Aç kalan ayı çöpte yiyecek aradı

Kereste atölyesinde korkutan yangın

7 Kereste atölyesinde korkutan yangın

Alkollü sürücü aracıyla kanala düştü

8 Alkollü sürücü aracıyla kanala düştü