Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Hayırsever iş adamından okul

Samsun un Havza İlçesi ndeki Muzaffer Tahmaz Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi, Vali İbrahim Şahin in de katıldığı bir törenle hizmete açıldı

Hayırsever iş adamından okul

Samsun un Havza İlçesi nde hayırsever iş adamı Muzaffer Tahmaz tarafından yaptırılan Muzaffer Tahmaz Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi törenle açıldı. Açılışa, Vali İbrahim Şahin, AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Havza Kaymakamı Alper Tanrısever, Belediye Başkanı Murat İkiz, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, hayırsever iş adamının oğlu Aytuğu Tahmaz ve ailesi, Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Aytekin Girgin, Havza İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı nın okunması ile başlayan törende okul öğrencileri tarafından hazırlanan gösteriler sergilendi.

VALİ ŞAHİN DEN TEŞEKKÜR 
Vali Şahin yaptığı konuşmada, Tahmaz ailesini tebrik ederek, Gönlümüzden geçen Muzaffer Beyin burada olması idi fakat olmadı. İnşallah Kaymakamım ve Belediye Başkanımız ile kendisini ziyaret edeceğiz. İlçemize güzel bir okul kazandırdıkları için kendilerine teşekkür ederim dedi.

ALLAH BİZE NASİP ETTİ
Altuğ Tahmaz, babası Muzaffer Tahmaz’ın rahatsızlılığı nedeni ile programa katılamadığını belirterek, Babam her zaman doğup büyüdüğü yere katkıda bulunmak istiyordu. Allah bizlere nasip etti böyle bir okulu Havzamıza kazandırdık dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, İl Milli Eğitim Müdürü Aytekin Girgin in konuşmalarının ardından Demir, Muzaffer Tahmaz adına oğlu Altuğ Tahmaz’a eğitime verdikleri katkı nedeni ile plaket takdim etti. Daha sonra Vali Şahin ve açılışa katılanlar okulu gezerek yetkililerden bilgi aldı. Okul gezisi sonrası Vali Şahin eğitime destek veren Altuğ Tahmaz ve imam hatip lisesi öğrenci yurdu inşaatına katkıda bulunan Ali İkiz’e plaket verdi. Kaymakam Alper Tanrısever ise Muzaffer Tahmaz’ın torunu Muzaffer Tahmaz’a alüminyum kabartma Atatürk Evi tablosu hediye etti. 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Bu otomobil Trabzondan Samsuna 2 TL yakıyor

1 Bu otomobil Trabzon'dan Samsun'a 2 TL yakıyor

Eşkina balığından çıkan taşlar böbrek hastalığına iyi geliyor mu

2 Eşkina balığından çıkan taşlar böbrek hastalığına iyi geliyor mu?

Samsunspor maçı bu fiyata stat dolmalı

3 Samsunspor maçı bu fiyata stat dolmalı

MHP İlkadıma Durmuş aday

4 MHP İlkadım'a Durmuş aday

Samsunlu balıkçı evet afişleri astığı otomobilinin kundaklandığını iddia etti

5 Samsunlu balıkçı 'evet' afişleri astığı otomobilinin kundaklandığını iddia etti

Samsunda Kız meselesi kanlı bitti

6 Samsun'da 'Kız meselesi' kanlı bitti

Meral Akşener Samsuna geliyor

7 Meral Akşener Samsun'a geliyor

İlkadımda hayır  önde gidiyor

8 İlkadım'da 'hayır' önde gidiyor

Samsunspor Teknik Direktörü  Osman Özköylü Kazanmamız gereken bir maç

9 Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü: 'Kazanmamız gereken bir maç'

Samsunsporda pazartesi sendromu

10 Samsunspor'da pazartesi sendromu