Hayırsever iş adamından okul

Samsun un Havza İlçesi ndeki Muzaffer Tahmaz Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi, Vali İbrahim Şahin in de katıldığı bir törenle hizmete açıldı

Hayırsever iş adamından okul

Samsun un Havza İlçesi nde hayırsever iş adamı Muzaffer Tahmaz tarafından yaptırılan Muzaffer Tahmaz Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi törenle açıldı. Açılışa, Vali İbrahim Şahin, AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Havza Kaymakamı Alper Tanrısever, Belediye Başkanı Murat İkiz, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, hayırsever iş adamının oğlu Aytuğu Tahmaz ve ailesi, Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Aytekin Girgin, Havza İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı nın okunması ile başlayan törende okul öğrencileri tarafından hazırlanan gösteriler sergilendi.

VALİ ŞAHİN DEN TEŞEKKÜR 
Vali Şahin yaptığı konuşmada, Tahmaz ailesini tebrik ederek, Gönlümüzden geçen Muzaffer Beyin burada olması idi fakat olmadı. İnşallah Kaymakamım ve Belediye Başkanımız ile kendisini ziyaret edeceğiz. İlçemize güzel bir okul kazandırdıkları için kendilerine teşekkür ederim dedi.

ALLAH BİZE NASİP ETTİ
Altuğ Tahmaz, babası Muzaffer Tahmaz’ın rahatsızlılığı nedeni ile programa katılamadığını belirterek, Babam her zaman doğup büyüdüğü yere katkıda bulunmak istiyordu. Allah bizlere nasip etti böyle bir okulu Havzamıza kazandırdık dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, İl Milli Eğitim Müdürü Aytekin Girgin in konuşmalarının ardından Demir, Muzaffer Tahmaz adına oğlu Altuğ Tahmaz’a eğitime verdikleri katkı nedeni ile plaket takdim etti. Daha sonra Vali Şahin ve açılışa katılanlar okulu gezerek yetkililerden bilgi aldı. Okul gezisi sonrası Vali Şahin eğitime destek veren Altuğ Tahmaz ve imam hatip lisesi öğrenci yurdu inşaatına katkıda bulunan Ali İkiz’e plaket verdi. Kaymakam Alper Tanrısever ise Muzaffer Tahmaz’ın torunu Muzaffer Tahmaz’a alüminyum kabartma Atatürk Evi tablosu hediye etti. 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da ambulans otomobil ile çarpıştı: 1 yaralı

1 Samsun'da ambulans otomobil ile çarpıştı: 1 yaralı

Eski MHP'li vekile ihraç talebi

2 Eski MHP'li vekile ihraç talebi

Hem komik hem riyakar

3 Hem komik hem riyakar

Başbakan'dan taşeron işçilere müjde!

4 Başbakan'dan taşeron işçilere müjde!

Samsunlularla paylaşmak keyif

5 Samsunlularla paylaşmak keyif

Samsun'da 8,5 asırlık ahşap çivisiz cami ve ilginç hikayesi

6 Samsun'da 8,5 asırlık ahşap çivisiz cami ve ilginç hikayesi

Ozan Arif'e kamu davası

7 Ozan Arif'e kamu davası

Haber Radyo 5 yaşında

8 Haber Radyo 5 yaşında

Taraftar sahip çıktı

9 Taraftar sahip çıktı

Bursa'da 30 ayrı suçtan aranan sabıkalı hırsız 2 polis memurunu pompalı ile yara

10 Bursa'da 30 ayrı suçtan aranan sabıkalı hırsız 2 polis memurunu pompalı ile yara