NEREDESİN SAMSUN

Samsunspor da Denizlispor galibiyetinin yanı sıra Play-Off a yükselme primi olarak yaklaşık 500 bin lira kaynağa ihtiyaç duyulduğu öğrenildi.

NEREDESİN SAMSUN

Bugüne kadar olduğu gibi futbolculara verdiği prim sözünü yerine getirebilmek için çaba harcayan Başkan Erkut Tutu, Samsun şehrinden destek bekliyor

BU SESE KULAK VERİN 
Samsunspor Başkanı Erkut Tutu, yönetimdeki arkadaşlarıyla birlikte oyunculara verdiği prim sözünü yerine getirebilmek için çaba harcıyor. 
Görev geldikten sonra oyunculara verdiği her sözü yerine getiren Başkan Tutu, yine yoğun mesai içerisinde. Denizlispor galibiyetinin yanı sıra Play-Off a yükselme primi olarak yaklaşık 500 bin lira kaynağa ihtiyaç olduğu öğrenildi. Perşembe günkü maçtan önce bu sözünü tutmak isteyen Tutu, destek için temaslarını sürdürüyor. Kritik Albimo Alanyaspor maçına oyuncuların moral motivasyon açısından en üst seviyede çıkmasını isteyen Tutu ve ekibi, ödemeler için Samsun şehrinden destek bekliyor. Kulübün sorunları çözmek ve oyunculara verdiği sözleri yerine getirmek için çaba harcayan bu süreçte sağlık problemleri de yaşayan Tutu nun, yakın çevresine , Maçtan önce ödeme yapmalıyız. Onlara verdiğim sözü tutmalıyım. Samsun şehri takıma maddi manevi desteğini göstermeli dediği öğrenildi. 

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU
   EN ÇOK OKUNANLAR