ESRARENGİZ CİNAYET

Beşiktaş U14 Takımı nın oyuncularından İlkay İşler in babası Kamil İşler, evinin önünde kucağında 1.5 aylık kızıyla yürürken başına isabet eden bir kurşunla hayatını kaybetti.

ESRARENGİZ CİNAYET

Avcılar da Kamil İşler, 1,5 yaşındaki kızı kucağındayken evinin önünde başından vurularak öldürüldü.

Avcılar da 50 yaşındaki Kamil İşler, dün 1.5 aylık kızı Nehir i bakması için bıraktığı ablasının evinden aldıktan sonra Denizköşkler Mahallesi Tel Sokak taki evinin önüne geldi. Otomobilini park eden İşler kucağına aldığı bebeğiyle evine yöneldi. Bu sırada tek el silah sesi duyuldu. İşler başına isabet eden kurşunla yere yığıldı. 1,5 yaşındaki Nehir pusetten yere düştü. O sırada Galatasaray ın şampiyonluk sevincini kutlayan kalabalık bir grup, İşler in yardımına koştu. İşler olay yerine çağrılan ambulansla Bakırköy Eğitim ve Araştırma Hastanesi ne kaldırıldı. Ancak hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. İşler in cenazesi Adli Tıp Kurumu na kaldırıldı. 

EŞİ: MAGANDA KURŞUNU, POLİS: PUSU 

İşler in eşi Derya İşler, polise verdiği ifadede Yolda yürürken aniden yere düştü. Bayıldığını düşündüm. Kanı görünce şok oldum. O sırada sokakta Galatasaray ın şampiyonluğunu kutlayanlar vardı. Silah sesi duydum. Bu kişilerin silahı ateşlediğini düşünüyorum dedi.

Olay sonrası çalışma başlatan polis ekipleri güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Sokaktaki bir güvenlik kamerası görüntüsünde bütün gün bekleyen şapkalı, yüzünü sürekli gizleyen bir kişinin varlığı belirlendi. Olay sonrası koşarak uzaklaşan bu kişiyi yakalamak için çalışma başlatıldı. Polis, İşler in daha önceden arasında husumet bulunan bir kişi tarafından öldürüldüğü tespit etti. Polis, kimliğini de belirlediği kişiyi yakalamak için çalışma başlattı.

OĞLUNA HABER VERİLMEDİ

Beşiktaş U-14 takımında oynayan İşler in oğlu İlkay İşler in cinayet sırasında Fransa da turnuvada olduğu öğrenildi. İşler e babasının öldüğü haberi verilmedi. Takım yetkililerine konuyu aktaran aile oğullarının akşam saatlerinde döndükten sonra kendilerine teslim edilmesini istedi. İşler in cenazesi Adli Tıp Kurumu ndaki otopsinin ardından Sarıyer Çayırbaşı ndaki Hasanpaşa Camisi ne götürüldü. Öğle namazının ardından da Çayırbaşı Mezarlığı nda toprağa verildi.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da beklenen kar geliyor

1 Samsun'da beklenen kar geliyor

Samsun'da kar yolları kapadı!

2 Samsun'da kar yolları kapadı!

Coşkun Zeren: 'Transfer için isimler hazır'

3 Coşkun Zeren: 'Transfer için isimler hazır'

Samsunspor'da stoper kalmadı

4 Samsunspor'da stoper kalmadı

Samsun'da dava yılan hikayesine döndü! 57 yıldır devam ediyor...

5 Samsun'da dava yılan hikayesine döndü! 57 yıldır devam ediyor...

Samsunspor'da gözler Vali Kaymak'ta

6 Samsunspor'da gözler Vali Kaymak'ta

AK Parti Samsun'da yenilik

7 AK Parti Samsun'da yenilik

Samsunspor rakipleriyle sevindi

8 Samsunspor rakipleriyle sevindi

Türkiye'yi duygulandıran Samsunlu askerin ailesi konuştu

9 Türkiye'yi duygulandıran Samsunlu askerin ailesi konuştu

Samsun'da torbacılar adliyede

10 Samsun'da torbacılar adliyede