ESRARENGİZ CİNAYET

Beşiktaş U14 Takımı nın oyuncularından İlkay İşler in babası Kamil İşler, evinin önünde kucağında 1.5 aylık kızıyla yürürken başına isabet eden bir kurşunla hayatını kaybetti.

ESRARENGİZ CİNAYET

Avcılar da Kamil İşler, 1,5 yaşındaki kızı kucağındayken evinin önünde başından vurularak öldürüldü.

Avcılar da 50 yaşındaki Kamil İşler, dün 1.5 aylık kızı Nehir i bakması için bıraktığı ablasının evinden aldıktan sonra Denizköşkler Mahallesi Tel Sokak taki evinin önüne geldi. Otomobilini park eden İşler kucağına aldığı bebeğiyle evine yöneldi. Bu sırada tek el silah sesi duyuldu. İşler başına isabet eden kurşunla yere yığıldı. 1,5 yaşındaki Nehir pusetten yere düştü. O sırada Galatasaray ın şampiyonluk sevincini kutlayan kalabalık bir grup, İşler in yardımına koştu. İşler olay yerine çağrılan ambulansla Bakırköy Eğitim ve Araştırma Hastanesi ne kaldırıldı. Ancak hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. İşler in cenazesi Adli Tıp Kurumu na kaldırıldı. 

EŞİ: MAGANDA KURŞUNU, POLİS: PUSU 

İşler in eşi Derya İşler, polise verdiği ifadede Yolda yürürken aniden yere düştü. Bayıldığını düşündüm. Kanı görünce şok oldum. O sırada sokakta Galatasaray ın şampiyonluğunu kutlayanlar vardı. Silah sesi duydum. Bu kişilerin silahı ateşlediğini düşünüyorum dedi.

Olay sonrası çalışma başlatan polis ekipleri güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Sokaktaki bir güvenlik kamerası görüntüsünde bütün gün bekleyen şapkalı, yüzünü sürekli gizleyen bir kişinin varlığı belirlendi. Olay sonrası koşarak uzaklaşan bu kişiyi yakalamak için çalışma başlatıldı. Polis, İşler in daha önceden arasında husumet bulunan bir kişi tarafından öldürüldüğü tespit etti. Polis, kimliğini de belirlediği kişiyi yakalamak için çalışma başlattı.

OĞLUNA HABER VERİLMEDİ

Beşiktaş U-14 takımında oynayan İşler in oğlu İlkay İşler in cinayet sırasında Fransa da turnuvada olduğu öğrenildi. İşler e babasının öldüğü haberi verilmedi. Takım yetkililerine konuyu aktaran aile oğullarının akşam saatlerinde döndükten sonra kendilerine teslim edilmesini istedi. İşler in cenazesi Adli Tıp Kurumu ndaki otopsinin ardından Sarıyer Çayırbaşı ndaki Hasanpaşa Camisi ne götürüldü. Öğle namazının ardından da Çayırbaşı Mezarlığı nda toprağa verildi.EN ÇOK OKUNANLAR

Yankaya bakalım mı bankaya?..

1 Yankaya bakalım mı bankaya?..

Doğalgaz patlaması sonucu 7 ev kül oldu

2 Doğalgaz patlaması sonucu 7 ev kül oldu

Binali Yıldırım'ın yeni görevi belli oldu

3 Binali Yıldırım'ın yeni görevi belli oldu

Düğün konvoyunda zincirleme kaza: 22 yaralı

4 Düğün konvoyunda zincirleme kaza: 22 yaralı

Denize düşen 2 kişi hayatını kaybetti

5 Denize düşen 2 kişi hayatını kaybetti

Samsun'da baltalı ve bıçaklı kavga: 2 yaralı

6 Samsun'da baltalı ve bıçaklı kavga: 2 yaralı

Hükümet düğmeye bastı! Milyonlarca kişiye müjde

7 Hükümet düğmeye bastı! Milyonlarca kişiye müjde

Samsun'da alkollü mekan yandı

8 Samsun'da alkollü mekan yandı

Samsun'da kokain sevkiyatına darbe! Narkotik affetmedi...

9 Samsun'da kokain sevkiyatına darbe! Narkotik affetmedi...

Dükkanı küçük, yüreği büyük

10 Dükkanı küçük, yüreği büyük