Karaaslan: “Onlar Konuşur, Ak Parti Yapar”

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Çiğdem Karaaslan, İlkadım ve Çarşamba ilçelerinde seçim çalışmalarını sürdürdü.

Karaaslan: “Onlar Konuşur, Ak Parti Yapar”

Karaaslan, 13 yıllık AK Parti iktidarlarında herkesin hayatında olumlu değişiklikler olduğunu belirterek, Eksiklikler yok mu? Elbette var. Ama bunları da yine AK Parti yapar. Onlar konuşur, AK Parti yapar dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili adayı Çiğdem Karaaslan seçim çalışmalarını iki ilçede sürdürdü. Gündüz İlkadım ilçesinde hastane ve esnaf ziyareti gerçekleştiren Karaaslan, akşam saatlerinde Çarşamba ilçesinde iki mahalle mitingi gerçekleştirdi. Karaaslan’a çalışmalarında İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, AK Parti İl Yönetim Kurulu üyesi Meliha Bayraktar ile teşkilat mensupları eşlik etti.

Karaaslan, İlkadım Belediyesi Hanımlar Lokali’ni ziyaret ederek, Başkan Erdoğan Tok’tan yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra Gazi Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden Karaaslan, Başhekim Opr. Dr. Mahmut Ulubay ile görüştükten sonra hasta ziyaretleri gerçekleştirdi. Servisleri ve poliklinikleri gezen Karaaslan, hastalara ve hasta yakınlarına karanfil dağıtarak ‘geçmiş olsun’ dileklerini iletti.

Karaaslan, Mecidiye Çarşısı’nda esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Esnaflarla ve vatandaşlarla buluşan Karaaslan, karanfil dağıtarak 7 Haziran seçimlerinde destek istedi. Kadınların yoğun ilgi gösterdiği Karaaslan, Samsun’da seçilebilecek yerdeki tek kadın aday olduğunu belirterek, hemcinslerinden dua ve destek istedi.

AK Parti Samsun Milletvekili adayı Çiğdem Karaaslan, akşam saatlerinde Çarşamba ilçesi Hasaköy ve Yeşilırmak Mahallelerinde düzenlenen mitinglere katıldı. Yoğun katılımın olduğu mahalle mitinglerinde Karaaslan, kadınların büyük ilgisiyle karşılandı. Karaaslan, 2002 yılında ekonomisi kötü durumda olan bir ülke devraldık. Önce hayat şartlarını normal düzeye getirdik. Ardından üzerine eklemeye başladık. Herkesin hayatında olumlu yönde değişiklikler oldu. Eksiklikler yok mu? Elbette var. Ama bunları da yine AK Parti yapar. Onlar konuşur, AK Parti yapar diye konuştu.

Karaaslan:EN ÇOK OKUNANLAR

Otomobille mermer yüklü TIR çarpıştı: 2 ölü

1 Otomobille mermer yüklü TIR çarpıştı: 2 ölü

Samsunspor'da geniş kapsamlı savunma

2 Samsunspor'da geniş kapsamlı savunma

Para değil, onur işi...

3 Para değil, onur işi...

Tünelde kafa kafaya çarpıştılar: 4'ü çocuk 9 yaralı

4 Tünelde kafa kafaya çarpıştılar: 4'ü çocuk 9 yaralı

Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş: 'Şansımız devam ediyor'

5 Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş: 'Şansımız devam ediyor'

Anne ile oğlu trafik kazasında hayatını kaybetti

6 Anne ile oğlu trafik kazasında hayatını kaybetti

Siyasetin seviyesi düştü

7 Siyasetin seviyesi düştü

Suriyelilerin bıçaklı kavgasında 2 kişi yaralandı

8 Suriyelilerin bıçaklı kavgasında 2 kişi yaralandı

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı: Kahramanlık destanı

9 AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı: Kahramanlık destanı

24 Nisan Salı Samsun hava durumu

10 24 Nisan Salı Samsun hava durumu