Karaaslan: “Onlar Konuşur, Ak Parti Yapar”

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Çiğdem Karaaslan, İlkadım ve Çarşamba ilçelerinde seçim çalışmalarını sürdürdü.

Karaaslan: “Onlar Konuşur, Ak Parti Yapar”

Karaaslan, 13 yıllık AK Parti iktidarlarında herkesin hayatında olumlu değişiklikler olduğunu belirterek, Eksiklikler yok mu? Elbette var. Ama bunları da yine AK Parti yapar. Onlar konuşur, AK Parti yapar dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili adayı Çiğdem Karaaslan seçim çalışmalarını iki ilçede sürdürdü. Gündüz İlkadım ilçesinde hastane ve esnaf ziyareti gerçekleştiren Karaaslan, akşam saatlerinde Çarşamba ilçesinde iki mahalle mitingi gerçekleştirdi. Karaaslan’a çalışmalarında İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, AK Parti İl Yönetim Kurulu üyesi Meliha Bayraktar ile teşkilat mensupları eşlik etti.

Karaaslan, İlkadım Belediyesi Hanımlar Lokali’ni ziyaret ederek, Başkan Erdoğan Tok’tan yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra Gazi Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden Karaaslan, Başhekim Opr. Dr. Mahmut Ulubay ile görüştükten sonra hasta ziyaretleri gerçekleştirdi. Servisleri ve poliklinikleri gezen Karaaslan, hastalara ve hasta yakınlarına karanfil dağıtarak ‘geçmiş olsun’ dileklerini iletti.

Karaaslan, Mecidiye Çarşısı’nda esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Esnaflarla ve vatandaşlarla buluşan Karaaslan, karanfil dağıtarak 7 Haziran seçimlerinde destek istedi. Kadınların yoğun ilgi gösterdiği Karaaslan, Samsun’da seçilebilecek yerdeki tek kadın aday olduğunu belirterek, hemcinslerinden dua ve destek istedi.

AK Parti Samsun Milletvekili adayı Çiğdem Karaaslan, akşam saatlerinde Çarşamba ilçesi Hasaköy ve Yeşilırmak Mahallelerinde düzenlenen mitinglere katıldı. Yoğun katılımın olduğu mahalle mitinglerinde Karaaslan, kadınların büyük ilgisiyle karşılandı. Karaaslan, 2002 yılında ekonomisi kötü durumda olan bir ülke devraldık. Önce hayat şartlarını normal düzeye getirdik. Ardından üzerine eklemeye başladık. Herkesin hayatında olumlu yönde değişiklikler oldu. Eksiklikler yok mu? Elbette var. Ama bunları da yine AK Parti yapar. Onlar konuşur, AK Parti yapar diye konuştu.

Karaaslan:EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da korkunç ölüm!

1 Samsun'da korkunç ölüm!

Ünlü iş adamı Samsun'da hayatını kaybetti

2 Ünlü iş adamı Samsun'da hayatını kaybetti

Benimle birlikte kulübede oturur

3 Benimle birlikte kulübede oturur

Kendisi istemiş

4 Kendisi istemiş

Askeri üsse saldırı: 41 ölü

5 Askeri üsse saldırı: 41 ölü

Samsun'da belediye binasında intihar girişimi!

6 Samsun'da belediye binasında intihar girişimi!

Tavukçulukta kafalar karıştı

7 Tavukçulukta kafalar karıştı

 Samsun'a turist çekecek proje

8 Samsun'a turist çekecek proje

Hazır değil

9 Hazır değil

Engin İpekoğlu: 'Daha da iyi olacaktır'

10 Engin İpekoğlu: 'Daha da iyi olacaktır'