Karaaslan: “Onlar Konuşur, Ak Parti Yapar”

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Çiğdem Karaaslan, İlkadım ve Çarşamba ilçelerinde seçim çalışmalarını sürdürdü.

Karaaslan: “Onlar Konuşur, Ak Parti Yapar”

Karaaslan, 13 yıllık AK Parti iktidarlarında herkesin hayatında olumlu değişiklikler olduğunu belirterek, Eksiklikler yok mu? Elbette var. Ama bunları da yine AK Parti yapar. Onlar konuşur, AK Parti yapar dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili adayı Çiğdem Karaaslan seçim çalışmalarını iki ilçede sürdürdü. Gündüz İlkadım ilçesinde hastane ve esnaf ziyareti gerçekleştiren Karaaslan, akşam saatlerinde Çarşamba ilçesinde iki mahalle mitingi gerçekleştirdi. Karaaslan’a çalışmalarında İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, AK Parti İl Yönetim Kurulu üyesi Meliha Bayraktar ile teşkilat mensupları eşlik etti.

Karaaslan, İlkadım Belediyesi Hanımlar Lokali’ni ziyaret ederek, Başkan Erdoğan Tok’tan yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra Gazi Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden Karaaslan, Başhekim Opr. Dr. Mahmut Ulubay ile görüştükten sonra hasta ziyaretleri gerçekleştirdi. Servisleri ve poliklinikleri gezen Karaaslan, hastalara ve hasta yakınlarına karanfil dağıtarak ‘geçmiş olsun’ dileklerini iletti.

Karaaslan, Mecidiye Çarşısı’nda esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Esnaflarla ve vatandaşlarla buluşan Karaaslan, karanfil dağıtarak 7 Haziran seçimlerinde destek istedi. Kadınların yoğun ilgi gösterdiği Karaaslan, Samsun’da seçilebilecek yerdeki tek kadın aday olduğunu belirterek, hemcinslerinden dua ve destek istedi.

AK Parti Samsun Milletvekili adayı Çiğdem Karaaslan, akşam saatlerinde Çarşamba ilçesi Hasaköy ve Yeşilırmak Mahallelerinde düzenlenen mitinglere katıldı. Yoğun katılımın olduğu mahalle mitinglerinde Karaaslan, kadınların büyük ilgisiyle karşılandı. Karaaslan, 2002 yılında ekonomisi kötü durumda olan bir ülke devraldık. Önce hayat şartlarını normal düzeye getirdik. Ardından üzerine eklemeye başladık. Herkesin hayatında olumlu yönde değişiklikler oldu. Eksiklikler yok mu? Elbette var. Ama bunları da yine AK Parti yapar. Onlar konuşur, AK Parti yapar diye konuştu.

Karaaslan:EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da duygu dolu anma

1 Samsunspor'da duygu dolu anma

Samsunspor taraftarından YEPAŞ'a çağrı: O parayı bağışla

2 Samsunspor taraftarından YEPAŞ'a çağrı: O parayı bağışla

Vali Kaymak'tan acı itiraf: 'Amacımıza ulaşamadık'

3 Vali Kaymak'tan acı itiraf: 'Amacımıza ulaşamadık'

Samsunspor'da kongre günü

4 Samsunspor'da kongre günü

Şartlar eşit

5 Şartlar eşit

Otel odasında şüpheli ölüm

6 Otel odasında şüpheli ölüm

Karaduman'dan Cumhurbaşkan'ı Erdoğan'a mesaj

7 Karaduman'dan Cumhurbaşkan'ı Erdoğan'a mesaj

Tokat'ta kar yağışı ve tipi ulaşımı olumsuz etkiliyor

8 Tokat'ta kar yağışı ve tipi ulaşımı olumsuz etkiliyor

Hizan'da 7 saatlik hasta kurtarma operasyonu

9 Hizan'da 7 saatlik hasta kurtarma operasyonu

Biletler 9 TL

10 Biletler 9 TL