ATAKUM A HASTANE MÜJDESİ

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, İlçe hastanesi için girişimlerimizi tamamladık, yakın zamanda halkımıza hizmet vermesini hedefliyoruz” dedi.

ATAKUM A HASTANE MÜJDESİ

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Atakum ilçesindeki emlakçılarla bir araya gelerek belediye çalışmalarından bahsetti. Yalı Kafe’de düzenlenen istişare ve bilgilendirme toplantısına ilçedeki emlakçıların yanı sıra AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Çiğdem Karaaslan ile Samsun Emlakçılar Odası Başkanı Mevlüt Oral katıldı.

“ZAMANI İYİ DEĞERLENDİRİYORUZ”
Atakum ilçesinde son bir yıllık süreçte gerçekleştirilen çalışmalar ve hayata geçirilen projeler hakkında bilgi veren Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Az zamanda önemli çalışmalara imza attık. Bu anlamda önümüze koyduğumuz hedeflere birer birer ulaşıyoruz. İlçemizin sorunlarının çözümü için sağlam temellere dayalı çalışmalar gerçekleştireceğimizi söylemiştik. Bugün gelinen noktada rutin çalışmalarımız en üst düzeyde sürerken, sosyal belediyeciliğin temel gerekliliklerini yerine getirerek projelerimizi hayata geçiriyoruz” diye konuştu.

“İLÇE HASTANESİ İÇİN GİRİŞİMLERİMİZİ TAMAMLADIK”
İlçenin öncelikli sorunlarını ve eksiklerini bilerek göreve talip olduğunu ve bu durumun kendisine hem zaman hem de avantaj kazandırdığını ifade eden Başkan Taşçı, “Eksiklerin bir an önce giderilmesi için düğmeye bastık ve girişimlerimiz sonucunda ilçemize noter gelmesine öncülük ettik. Yine en büyük eksikliklerden birisi olan ilçe hastanesi için girişimlerimizi tamamladık, yakın zamanda halkımıza hizmet vermesini hedefliyoruz. Aynı şekilde Seyir Terası, Osmanlı Hamamı, Döner Kule, Akvaryum Park, Kapalı Spor Salonu, Kent Meydanı ve Lozan Çarşı Cadde projeleri de kısa sürede hayata geçirilecek ve ilçemizin değerine değer katacak projelerimiz” şeklinde konuştu.

KARAASLAN: “MİLLET AŞKIYLA ÇALIŞACAĞIZ”
Memleketi Samsun’u Meclis’te temsil edecek olmanın mutluluğunu ve heyecanını duyduğunu ifade eden AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Çiğdem Karaaslan şöyle konuştu: “13 yıldır ülkemizin yaşadığı büyük değişim ve gelişim ortada. Sağlıktan eğitime, sosyal hayattan ekonomiye kadar hayatın her alanında büyük bir gelişim sağlayan AK kadrolar, bundan sonra da aynı millet aşkıyla çalışacaktır. Ben de memleketimi Meclis’te temsil edeceğim için mutlu ve heyecanlıyım. Adaylığım, AK Parti’nin hem kadınlara hem de gençlere verdiği önemin bir göstergesi. Biz de buna layık olarak çalışacağız ve şehrimize yapılacak yatırımların öncülüğünü yapacağız.”

Konuşmaların ardından sohbet ortamında geçen toplantıdan sonra Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Çiğdem Karaaslan ve Samsun Emlakçılar Odası Başkanı Mevlüt Oral ile toplantıya katılan emlakçılar hatıra fotoğrafı çektirdi. EN ÇOK OKUNANLAR

CHP standında şehit annesine saldırı iddiası

1 CHP standında şehit annesine saldırı iddiası

Son fotoğrafını kendi eliyle çeken 7 aylık hamile kadın kayalıklardan düşerek ha

2 Son fotoğrafını kendi eliyle çeken 7 aylık hamile kadın kayalıklardan düşerek ha

İngiltere'yi Kane sırtladı

3 İngiltere'yi Kane sırtladı

Söke'de yolcu otobüsü devrildi: 28 yaralı

4 Söke'de yolcu otobüsü devrildi: 28 yaralı

Soylu: 'Bizim evlatlar yılbaşından bugüne kadar 9 bin 500 uyuşturucu satıcısını

5 Soylu: 'Bizim evlatlar yılbaşından bugüne kadar 9 bin 500 uyuşturucu satıcısını

Alt geçide sıkışan tır çekici yardımıyla kurtarıldı

6 Alt geçide sıkışan tır çekici yardımıyla kurtarıldı

Bakan Kaya' Türkiye'nin önünde hain emelleri olan en büyük dersi 24 Haziranda si

7 Bakan Kaya' Türkiye'nin önünde hain emelleri olan en büyük dersi 24 Haziranda si

Erdoğan'dan 'Ronaldo mu Messi mi?' sorusuna cevap

8 Erdoğan'dan 'Ronaldo mu Messi mi?' sorusuna cevap

100 metrelik uçurumdan yuvarlanan kadının ayağı kırıldı

9 100 metrelik uçurumdan yuvarlanan kadının ayağı kırıldı

Evden ziynet eşyası çalan şüpheli tutuklandı

10 Evden ziynet eşyası çalan şüpheli tutuklandı