Özgecan’dan ‘Yaza Merhaba’ Etkinliği

Özgecan Kadın Koordinasyon ve Sosyal Hizmet Merkezi tarafından ‘Yaza Merhaba’ etkinliği düzenlendi.

Özgecan’dan ‘Yaza Merhaba’ Etkinliği

Merkezin bahçesinde yapılan ve Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ile AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Çiğdem Karaaslan’ın da katıldığı etkinlikte kadınlar doyasıya eğlendi.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, etkinlikte yaptığı konuşmada Özgecan Kadın Koordinasyon ve Sosyal Hizmet Merkezi’nin önemine dikkat çekerek, “Kadınlarımızın birlik içerisinde olduğu önemli bir merkez. Sosyal, kültürel, sportif ve istihdama dayalı çalışmalara gösterilen ilgi, burada ne denli önemli işlere imza atıldığını gösteriyor. Özellikle dezavantajlı gruplara yönelik çalışmalardan dolayı hepinizi kutluyorum. Atakum ilçesinde yaşayan kadınlarımızın destek ve katılımlarıyla her gün daha da büyüyen merkezin yönetimi ve gönüllülerini kutluyorum” dedi.

“KADINLARIN SESİ OLACAĞIM”

Özgecan Kadın Koordinasyon ve Sosyal Hizmet Merkezi’ndeki birlik ve beraberliği takdir ettiğini ifade eden AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Çiğdem Karaaslan, merkezin gönüllü yöneticisi ve Başkan Taşçı’nın eşi Fatma Taşçı’yı kutladı. Meclis’teki ilk gününden itibaren özellikle kadınlar, engelliler ve gençler için kapsamlı adımlar atacağını ifade eden Milletvekili Adayı Karaaslan, “Bugün burada birlik ve beraberlik içerisinde olmanın önemine inanmış kalabalık bir kadın topluluğu görüyorum. Ben de bu topluluğun bir parçası olacağım. Samsun’daki kadınların sesi olacağım. Kadınların, engellilerin ve gençlerin sorunlarına yönelik önemli çalışmalar gerçekleştireceğim” diye konuştu.

“DAHA DA GÜÇLENECEĞİZ”

Özgecan Kadın Koordinasyon ve Sosyal Hizmet Merkezi Gönüllü Yöneticisi Fatma Taşçı ise konuşmasında Atakum ilçesindeki tüm kadınlara ulaşmayı hedeflediklerini söyleyerek, “Tüm kadınlarımıza ulaşacağız ve kısa sürede oluşan bu gücü daha da arttıracağız. İmzamızı atmadığımız tek bir güzel iş bırakmayacağız. Burası kadınlarımızın kendi evi ve kimse misafir değil” şeklinde konuştu.

HEDİYE DAĞITILDI

Konuşmaların ardından kendileri için hazırlanan yiyecekler ve özel hazırlanmış semaver çayı eşliğinde ziyafet çeken kadınlar daha sonra çalan şarkılar eşliğinde doyasıya eğlendi. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Çiğdem Karaaslan ve Özgecan Kadın Koordinasyon ve Sosyal Hizmet Merkezi Gönüllü Yöneticisi Fatma Taşçı, etkinliğe katılan kadınlara çeşitli hediyeler verdi.

Özgecan’danEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da tüm ekipleri alarma geçiren ihbar

1 Samsun'da tüm ekipleri alarma geçiren ihbar

Karayılmaz'dan Passolig açıklaması

2 Karayılmaz'dan Passolig açıklaması

FETÖ Samsun'u 3 eyalete ayırmış

3 FETÖ Samsun'u 3 eyalete ayırmış

Sürpriz yapacak

4 Sürpriz yapacak

Ağır ceza geliyor

5 Ağır ceza geliyor

Samsun'da çatıdan düşen kadın ağır yaralandı

6 Samsun'da çatıdan düşen kadın ağır yaralandı

Samsun'da fuhuş çetesini yöneten imam 'yüzsüz' çıktı

7 Samsun'da fuhuş çetesini yöneten imam 'yüzsüz' çıktı

Kaybedersek canımız yanar

8 Kaybedersek canımız yanar

Samsun'a sağanak yağış uyarısı

9 Samsun'a sağanak yağış uyarısı

Samsunspor antrenmanına ziyaretçi akını

10 Samsunspor antrenmanına ziyaretçi akını