“HERKES HDP NİN BARAJI AŞMASI İÇİN ÇALIŞIYOR”

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Av. Yılmaz Hocaoğlu, Herkes HDP nin barajı aşması için çalışıyor. Bugüne kadar ona düşman olan herkes, özellikle de Pensilvanya onun barajı aşmasını istiyor dedi.

“HERKES HDP NİN BARAJI AŞMASI İÇİN ÇALIŞIYOR”

Seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Av. Yılmaz Hocaoğlu, Ladik ve Asarcık ilçelerinde vatandaşlarla buluştu. Ladik te düzenlenen sergi açılışına katılan Hocaoğlu, Asarcık ta da mahalleleri gezerek vatandaşlarla sohbet etti. Hocaoğlu, AK Parti yi bizzat millet kurdu. İnşallah bundan sonrada istikametini ve rotasını da millet çizecek. Gücümüzü milletten alıyoruz diye konuştu.

“DAHA ÇOK DESTEĞE İHTİYAÇ VAR”
Gittikleri her yerde AK Parti’nin eserlerini görmenin kendilerini mutlu ettiğini belirten Hocaoğlu, İlçelerimize ve köylerimize ziyaretlerimiz devam ediyor. Vatandaşlarımızla sohbet ederek onların sorun ve sıkıntılarını dinliyoruz. Bizden istek ve beklentilerini dinleyip, beraber neleri yapabileceğimizi görüşüyoruz. Gücümüzü milletten alıyoruz, onların bu yolda desteklerine ihtiyacımız var. Daha güçlü, daha çok demokrasi ve daha yaşanabilir yeni Türkiye için daha çok desteğe ihtiyaç var” şeklinde konuştu.

“BU SEÇİM TÜRKİYE NİN BEKA SEÇİMİ”
Bu seçim öncesinde de olağanüstü derecede kumpas olduğuna dikkat çeken Hocaoğlu, şunları söyledi: Herkes HDP nin barajı aşması için çalışıyor. Bugüne kadar ona düşman olan herkes, özellikle de Pensilvanya onun barajı aşmasını istiyor. O barajı aşarsa AK Parti umduğu milletvekili sayısını alamayacak ve koalisyon hükümeti kurulacak diye ümit ediyorlar. Ama biz bu oyunu yine bozacağız. Bu seçim önceki seçimlerden daha önemli ve daha değerli. Bu seçim sadece Samsun dan 9 milletvekili çıkarma sevdası değildir. Bu seçim sadece Ahmet Davutoğlu nun Başbakan olma sevdası da değildir. Bu seçim Türk milletinin varlık ve beka seçimidir.EN ÇOK OKUNANLAR

Efsane kaleciden Furkan'a destek

1 Efsane kaleciden Furkan'a destek

Samsun'da dev tesis açılıyor

2 Samsun'da dev tesis açılıyor

Samsun'da 50 günlük yağmur hasreti sona eriyor

3 Samsun'da 50 günlük yağmur hasreti sona eriyor

Samsun'a 4 yeni kaymakam atandı

4 Samsun'a 4 yeni kaymakam atandı

Samsunspor'da eksik antreman

5 Samsunspor'da eksik antreman

Samsun'da korkunç kaza: 2 ölü, 3 yaralı

6 Samsun'da korkunç kaza: 2 ölü, 3 yaralı

Atan da tutan da Samsunlu

7 Atan da tutan da Samsunlu

Prosedüre takıldı

8 Prosedüre takıldı

Samsunspor'da Ufuk şov

9 Samsunspor'da Ufuk şov

Samsunspor taraftarına armağan

10 Samsunspor taraftarına armağan