7 Haziran çocukların geleceği için önemli

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Yeni Türkiye nin hedeflerinin büyük olduğuna işaret ederek, Türkiye nin büyümesini istemeyenler AK Parti ye karşı ittifak yapıyor. Ancak 7 Haziran Türkiye nin yani çocuklarımızın geleceği için önemli dedi

7 Haziran çocukların geleceği için önemli

AK Parti Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik, Canik Belediye Başkanı Osman Genç i makamında ziyaret etti. Samimi havada gerçekleşen ziyarette, 7 Haziran da yapılacak genel seçimin önemine dikkat çekildi. Canik te belediye olarak yaptıkları çalışmaları anlatan Genç, AK Parti nin Türkiye ve mazlum coğrafyalar için şans olduğunu belirterek, Türkiye nin gelişimini istemeyen ve ittifak yapanlar 7 Haziran da milletten bir kez daha tokat yiyecektir dedi.

MİLLET HİZMET GÖRDÜ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kurulan AK Parti nin 150 yıllık davanın adı olduğunu ifade eden Genç, Milletimiz AK Parti iktidarları ile birlikte hizmet gördü. Sağlık, eğitim, ulaşım, askeri, ekonomi ve daha pek çok alanda büyük gelişimler sağlandı. Ülkemizin itibarı arttı. Bütün bu gelişimlerin devam edebilmesi ve Yeni Türkiye nin 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşabilmesi için 7 Haziran tarihi çok önemli. Sadece Türkiye için değil, mazlum coğrafyalarda yaşayan Müslüman kardeşlerimiz için de önemli diye konuştu.

GÜÇLENEREK ÇIKACAK
Samsun genelinde yaptıkları gezilerde halkın AK Parti ye teveccühünün artarak devam ettiğini gördüklerini dile getiren Başkan Genç, Halkımız Türkiye nin geleceğine ve AK Parti ye karşı oynanan oyunların farkında. Aziz milletimiz 7 Haziran da tercihini çocuklarımızın geleceğinden yana kullanacaktır ve sandıktan AK Parti bir kez daha büyük bir çoğunlukla çıkacaktır. Milletimizde gördüğümüz heyecan bu yöndedir dedi.

İŞTE AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİ
AK Parti Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik de, Canik te AK Parti belediyeciliğinin en güzel örneğini gördüğünü söyledi. Çelik, şunları kaydetti: Başkanımız gerçekten güzel hizmetlerde bulunmuş. Bu hizmetler bizi gururlandırıyor. Milletimiz bu hizmetleri ve AK Parti belediyeciliğini yakından görünce lafla peynir gemisi yürütmeye çalışanlara itibar etmiyor. İşte AK Parti bu. Diğerleri konuşur, AK Parti yapar.  

 EN ÇOK OKUNANLAR

Yankaya bakalım mı bankaya?..

1 Yankaya bakalım mı bankaya?..

Düğün konvoyunda kaza: 22 yaralı

2 Düğün konvoyunda kaza: 22 yaralı

Otomobil koyun sürüsüne daldı

3 Otomobil koyun sürüsüne daldı

Samsun'da hava nasıl olacak?

4 Samsun'da hava nasıl olacak?

Düğün konvoyunda zincirleme trafik kazası: 22 yaralı

5 Düğün konvoyunda zincirleme trafik kazası: 22 yaralı

Dağda mahsur kalan 8 çoban ve 2 bin koyun kurtarıldı

6 Dağda mahsur kalan 8 çoban ve 2 bin koyun kurtarıldı

Mardin'de aranan 20 şahıs yakalandı

7 Mardin'de aranan 20 şahıs yakalandı

Hükümet düğmeye bastı! Milyonlarca kişiye müjde

8 Hükümet düğmeye bastı! Milyonlarca kişiye müjde

Sultan Abdülhamid Han Hastanesi'nin kantininde yangın

9 Sultan Abdülhamid Han Hastanesi'nin kantininde yangın

Ordu'da denize düşen 2 kişi öldü

10 Ordu'da denize düşen 2 kişi öldü