İstikrar için başkanlık şart

AK Parti Samsun Milletvetvekili Adayı Ahmet Demircan, bugün bazı partilerin koalisyon hesabı içinde olduğunu belirterek, Ülkede koalisyonların önünü tıkamanın ve istikrarlı bir şekilde yürüyebilmenin yegane şartı başkanlık sistemidir dedi

İstikrar için başkanlık şart

AK Parti MKYK Üyesi ve Milletvekili Adayı Ahmet Demircan, seçim çalışmalarını Bafra ve Yakakent ilçelerinde sürdürdü. Esnaf ve mahalle ziyaretleri yapan Demircan, Egemenliğin kayıtsız şartsız millete ait olduğu gerçeğini görmezden gelen ve kendi çıkarlarını milletimizin iradesinin üzerinde addedenlerin hesaplarını bozmak için 7 Haziran seçimlerinde sizlerden dua ve destek istiyoruz diye konuştu.

BU ANAYASA SORUNLU
1982 Anayasası yla milletin egemenliğinin baskı altına alındığını savunan Demircan, darbe anayasasıyla sistemin koalisyon ve çift başlılığa göre dizayn edildiğini söyledi. Demircan konuşmasında şu ifadeleri kullandı: Bu anayasa istikrarsızlık üretmektedir. Haklar ve özgürlükler konusunda sorunlu bir anayasadır. Millet egemenliğine direnen bürokratik oligarşi meydana getirmektedir. O nedenle değişen dünyanın ve gelişen Türkiye’nin ihtiyaçlarına cevap verebilecek daha somut, daha anlaşılabilir, daha adil, toplumsal hayata daha az müdahale eden ama toplumun din, dil, ırk ve mezhep ayrımı gözetmeksizin tümünü kucaklayan, millet egemenliğine dayanan yeni bir Anayasa yapılması elzem olmuştur. 9 seçimdir bizleri artan bir teveccühle desteklediğiniz gibi 7 Haziran günü de yeni bir Anayasaya vücut verecek çoğunlukta AK Partimize destek vermenizi sizlerden istiyoruz. Ülkede koalisyonların önünü tıkamanın ve istikrarlı bir şekilde yürüyebilmenin yegane şartı yeni bir Anayasa ve başkanlık sistemidir.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Sulama kanalına düşen çocuk boğuldu

1 Sulama kanalına düşen çocuk boğuldu

Marsilya, tura göz kırptı

2 Marsilya, tura göz kırptı

Ankara'da genç emlakçının sır ölümü

3 Ankara'da genç emlakçının sır ölümü

Arsenal, 10 kişi kalan Atletico Madrid'e diş geçiremedi

4 Arsenal, 10 kişi kalan Atletico Madrid'e diş geçiremedi

Bar sahibinin katili yanında çalışan kişi çıktı

5 Bar sahibinin katili yanında çalışan kişi çıktı

Başkan Memiş: 'Üniversitelerin Sağlık Bakanlığında ki gibi sağlık çalışanlarına

6 Başkan Memiş: 'Üniversitelerin Sağlık Bakanlığında ki gibi sağlık çalışanlarına

Toplantı salonuna kurulan dev LED ekranlar böyle devrildi

7 Toplantı salonuna kurulan dev LED ekranlar böyle devrildi

İki küçük çobanın cesetleri su kuyusunda bulundu

8 İki küçük çobanın cesetleri su kuyusunda bulundu

Otomobille traktör çarpıştı: 3 yaralı

9 Otomobille traktör çarpıştı: 3 yaralı

SAMDOB'dan romantik eser

10 SAMDOB'dan romantik eser