İstikrar için başkanlık şart

AK Parti Samsun Milletvetvekili Adayı Ahmet Demircan, bugün bazı partilerin koalisyon hesabı içinde olduğunu belirterek, Ülkede koalisyonların önünü tıkamanın ve istikrarlı bir şekilde yürüyebilmenin yegane şartı başkanlık sistemidir dedi

İstikrar için başkanlık şart

AK Parti MKYK Üyesi ve Milletvekili Adayı Ahmet Demircan, seçim çalışmalarını Bafra ve Yakakent ilçelerinde sürdürdü. Esnaf ve mahalle ziyaretleri yapan Demircan, Egemenliğin kayıtsız şartsız millete ait olduğu gerçeğini görmezden gelen ve kendi çıkarlarını milletimizin iradesinin üzerinde addedenlerin hesaplarını bozmak için 7 Haziran seçimlerinde sizlerden dua ve destek istiyoruz diye konuştu.

BU ANAYASA SORUNLU
1982 Anayasası yla milletin egemenliğinin baskı altına alındığını savunan Demircan, darbe anayasasıyla sistemin koalisyon ve çift başlılığa göre dizayn edildiğini söyledi. Demircan konuşmasında şu ifadeleri kullandı: Bu anayasa istikrarsızlık üretmektedir. Haklar ve özgürlükler konusunda sorunlu bir anayasadır. Millet egemenliğine direnen bürokratik oligarşi meydana getirmektedir. O nedenle değişen dünyanın ve gelişen Türkiye’nin ihtiyaçlarına cevap verebilecek daha somut, daha anlaşılabilir, daha adil, toplumsal hayata daha az müdahale eden ama toplumun din, dil, ırk ve mezhep ayrımı gözetmeksizin tümünü kucaklayan, millet egemenliğine dayanan yeni bir Anayasa yapılması elzem olmuştur. 9 seçimdir bizleri artan bir teveccühle desteklediğiniz gibi 7 Haziran günü de yeni bir Anayasaya vücut verecek çoğunlukta AK Partimize destek vermenizi sizlerden istiyoruz. Ülkede koalisyonların önünü tıkamanın ve istikrarlı bir şekilde yürüyebilmenin yegane şartı yeni bir Anayasa ve başkanlık sistemidir.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da korkunç ölüm!

1 Samsun'da korkunç ölüm!

Ünlü iş adamı Samsun'da hayatını kaybetti

2 Ünlü iş adamı Samsun'da hayatını kaybetti

Benimle birlikte kulübede oturur

3 Benimle birlikte kulübede oturur

Kendisi istemiş

4 Kendisi istemiş

Askeri üsse saldırı: 41 ölü

5 Askeri üsse saldırı: 41 ölü

Samsun'da belediye binasında intihar girişimi!

6 Samsun'da belediye binasında intihar girişimi!

Tavukçulukta kafalar karıştı

7 Tavukçulukta kafalar karıştı

 Samsun'a turist çekecek proje

8 Samsun'a turist çekecek proje

Hazır değil

9 Hazır değil

Engin İpekoğlu: 'Daha da iyi olacaktır'

10 Engin İpekoğlu: 'Daha da iyi olacaktır'