MHP ile esnafın yüzü gülecek

MHP Samsun milletvekili Adayı Hüseyin Edis, şoför esnafını ziyaretinde MHP iktidarında esnaflarımızın yüzünü güldüreceğiz dedi

MHP ile esnafın yüzü gülecek

MHP Samsun Milletvekili Adayı Hüseyin Edis seçim gezilerine aralıksız devam ediyor. Samsun’daki şoför esnaflarını ziyaret eden ve dertlerini dinleyen Edis, esnaflara müjde verdi. MHP’nin seçim beyannamesinde yer alan şoför esnaflarına yapılacak projeleri anlatan Edis, Şoför esnaflarımızın yenilemek için alacağı ticari araçlardan vergi alınmayacak ve şoför, minibüsçü, servisçi ve nakliyeci esnafın taşımacılık yapabilmesi için zorunlu olan yetki belgeleriyle ilgili uygulamalar ve ücretlendirmeler, yapılacak olan düzenlemelerle yük olmaktan çıkarılacaktır diye konuştu.

BÖLÜNME SÜRECİNE DUR DENİLECEK
Edis, ülkenin hızla baskı rejimine doğru sürüklendiğini belirterek Anayasaya göre, namusu ve şerefi üzerine ettiği yemine göre tarafız kalması gereken Cumhurbaşkanı bir parti lideri gibi davranmaktadır. Başbakanlık makamının itibarı yerle bir edilmiştir. Bugün kendisi için değil, Başkanlık için oy isteyen bir Başbakanla karşı karşıyayız. İktidara muhalif olan herkes ötekileştirilmiş, olağan şüpheli haline gelmiştir. Ülke her geçen gün baskı rejimine doğru sürüklenmektedir ifadelerini kullandı.

KENDİ ZENGİNLERİNİ ÜRETTİLER
Hükümetin 13 yıllık icraatlarının Türk halkında artık karşılık bulmadığını ve inandırıcılığını kaybettiğini vurgulayan Edis, konuşmasında şunları söyledi: Halkımız bu iktidara 13 yıl içinde çok uzun bir kredi verdi. Onlar ne yaptılar? 17-25 Aralık rüşvet, yolsuzluk ve kara para’ soruşturması ile ortaya dökülen, hükümet üyeleri ile aile fertlerinin içinde yer aldığı siyasi tarihimizin en büyük rüşvet ve yolsuzluk iddiaları başta olmak üzere, bir çok yolsuzluk iddialarına konu olduklarını hepimiz gördük. Yapılan yolsuzlukların üzerine titizlikle gidilecek, Devlet malına el uzatanlardan, kul hakkı yiyenlerden, rüşvet çilerden, soygunculardan ve hortumculardan hesap sorulacak, yolsuzluk yoluyla elde edildiği hukuki olarak tespit edilen her türlü varlığına el konulması ve suçluların bu varlıktan mahrum bırakılması amacıyla, yolsuzluktan suçlu görülen kişilerin, servetlerinin nerede ve kim adına kayıtlı olursa olsun, zaman aşımı gözetilmeksizin el konulmasına imkan sağlayacak hukuki düzenlemeleri yapılacağız. Bunlar Kendi zenginlerini yarattılar. Ancak onurlu bir şekilde ekmek parasını zar zor kazanan, rızkını arayıp yollara düşen insanlarımız perişan oldukları gibi, evlerine ekmek götürmekte zorlanıyorlar. Halkımızın büyük bir kesimi geçimlerini temin edebilmek için mücadele ediyor. Halkımız bunlara gereken dersi 7 Haziran da Milliyetçi Hareket Partisi ni tek başına iktidar yaparak verecektir.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Bartın'da etkili olan yağmur hayatı olumsuz etkiledi

1 Bartın'da etkili olan yağmur hayatı olumsuz etkiledi

Başkent'te parti bayrakları yasaklar nedeniyle toplandı

2 Başkent'te parti bayrakları yasaklar nedeniyle toplandı

Alışverişe geldiği adreste öldürüldü

3 Alışverişe geldiği adreste öldürüldü

Otomobil, yolun ortasında yatan şahsı ezip geçti: 1 ölü

4 Otomobil, yolun ortasında yatan şahsı ezip geçti: 1 ölü

Metrelerce yükseklikten düştü hayatını kaybetti

5 Metrelerce yükseklikten düştü hayatını kaybetti

Kontrolden çıkan otomobil aydınlatma direğine çarptı

6 Kontrolden çıkan otomobil aydınlatma direğine çarptı