Canik, Öztürk le Anlaştı

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi’nde mücadele eden Samsun Canik Bayan Basketbol Takımı, tecrübeli antrenör Mehmet Can Öztürk ile anlaşarak lige iddialı giriyor.

Canik, Öztürk le Anlaştı

Son üç yıldır Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi’nde mücadele eden Samsun Canik Bayan Basketbol Takımı’nın başına tecrübeli antrenör geçti. Kulüp, daha önce Beşiktaş, BOTAŞ ve Edirne Belediyesi gibi takımları çalıştıran antrenör Mehmet Can Öztürk ile anlaştı. Öztürk, Canik Belediye Başkanı Osman Genç, başkan yardımcısı Alican Usta, Canik Belediye Spor Kulübü Başkanı Ercan Bayrak’ın da bulunduğu törende bir yıllık imza attı.

“SAMSUN’U TEMSİL EDİYORUZ”

Samsun’un ismini sporda da duyurmak istediklerini belirten Canik Belediye Başkanı Osman Genç, İnşallah bu yıl 4. sezonda şehrimizi 1. Lig’de temsil edeceğiz. Yapacağımız transferlerle iddialı bir takım oluşturacağız. Samsunsporumuz ile birlikte şehrimizi temsil edeceğiz. Atılan imzanın hem antrenörümüze hem de takımımıza hayırlı olmasını diliyorum dedi.

LİGİN TECRÜBELİ EKİPLERİNDEN

Takımı gelecek sezon tecrübeli bir hocaya emanet ettiklerini ifade eden kulüp başkanı Ercan Bayrak da, Nokta transferlerle başarılı ve güzel bir takım kurma amacındayız. Amacımız şehrimizi ligde en iyi şekilde temsil etmek diye konuştu.

Antrenör Mehmet Can Öztürk ise, Artık ligin tecrübeli ekiplerinden biri olan Samsun Canik Bayan Basketbol Takımı ile ligde güzel yerlerde olacağımıza inanıyorum şeklinde konuştu.

CanikEN ÇOK OKUNANLAR

Obüsler PKK/PYD hedeflerini vuruyor, tanklar sınıra yığılıyor

1 Obüsler PKK/PYD hedeflerini vuruyor, tanklar sınıra yığılıyor