Otobüsçülerin vefası

Metro Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Galip Öztürk ünşirket yöneticisi kızları, babalarının da imzası bulunan ilginç bir teşekkür beraatını Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan a sundular.

Otobüsçülerin vefası

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye Otobüsçüler Federasyonu (TOFED) Genel Kurulu’na katıldı. Erdoğan a,Türkiye nin yol ağı ve kalitesine verdiği destek nedeniyle teşekkür beraatı verildi.

HADLERİNİ BİLDİRELİM

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye Otobüsçüler Federasyonu (TOFED) Genel Kurulu’na katıldı. Anadolu Hotels’de gerçekleştirilen genel kurulda otobüsçülere hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, bölünmüş yollar ve tüneller sayesinde yollucuğun artık eziyet olmaktan çıkıp keyif haline dönüştüğünün altını çizdi. Türkiye’nin geleceğinden umutlu olmak için bundan daha güzel bir manzaranın bulunmadığına ama bunun için yeni Türkiye’nin vizyonuna, 2023 hedeflerine güçlü bir şekilde sahip çıkılması gerektiğine vurgu yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2015 yılının Türkiye’sinde hala 1940’ların tek parti zihniyetini yaşatmaya çalışanların olduğunu kaydetti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, milli şeflik döneminin özlemiyle yananların durmadan milleti taciz ettiklerine dikkat çekti. Erdoğan, Milletim de burada bizimle birlikte yeni Türkiye’yi de istiyor, yeni anayasayı da istiyor, başkanlık sistemini de istiyor. 7 Haziran da şoförlerimizi, milleti, sandığı küçümseyenlere haddini bildirmeliyiz diye düşünüyoruz” diye konuştu.

ÖZTÜRK ÜN KIZLARI VERDİ
Erdoğan ın konuşmasının ardından TOFED Genel Başkanı Mehmet Erdoğan, TOFAD Kurucu Genel Başkanı ve Metro Holding Onursal Başkanı Galip Öztürk ün de imzası bulunan teşekkür beraatini Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı Fatma Öztürk ve AVTER Yönetim Kurulu Başkanı Ayten Öztürk Ünal ile birlikte
Cumhurbaşkanı Erdoğan a  verdi. Galip Öztürk ve Mehmet Erdoğan ın imzasını taşıyan beraatta, tüm TOFED üyeleri adına yol ağlarını genişlettiği ve kalitesini artırdığı için Cumhurbaşkanı Erdoğan a teşekkür edildi.
 



EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunlu asker Hatay'da şehit oldu

1 Samsunlu asker Hatay'da şehit oldu

Samsunspor'da Angan geri dönüyor

2 Samsunspor'da Angan geri dönüyor

Samsun'da 30 yılı bir metrekarede geçti

3 Samsun'da 30 yılı bir metrekarede geçti

Samsun'da engelli gencin korkunç ölümü

4 Samsun'da engelli gencin korkunç ölümü

Samsun'da hayaller gerçek oldu

5 Samsun'da hayaller gerçek oldu

Samsun'da kaza, 2 polis yaralı

6 Samsun'da kaza, 2 polis yaralı

Giresun Adası'ndan bir tarih çıktı

7 Giresun Adası'ndan bir tarih çıktı

Samsun'da hava sıcaklıkları artacak

8 Samsun'da hava sıcaklıkları artacak

Samsunspor'da Samaras büyüledi

9 Samsunspor'da Samaras büyüledi

Fındıkta üreticinin tercihi TMO

10 Fındıkta üreticinin tercihi TMO