ŞAMPİYONLUĞA SÜPER KUTLAMA

Samsun 1 inci Amatör Küme Büyükler Ligi B Grubu nu şampiyon tamamlayarak Süper Amatör Ligi yükselmeyi başaran Baruthanespor, şampiyonluklarını doyasıya kutladı

ŞAMPİYONLUĞA SÜPER KUTLAMA

Tarihinde ilk defa 1 inci Amatör Lig den, Süper Amatör Lig e yükselen Baruthanespor da büyük mutluluk yaşanıyor. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok un da katıldığı gecede yönetim, teknik heyet ve futbolculcular düzenlenen gecede şampiyonluğu kutladı. 1984 yılında kurulan ve  o dönemden bu yana başkan olan Ali Öztürk, Çok zorluklarla karşı karşıya geldik. Kısıtlı ölçülerle gençlerimiz adına bişeyler yapmaya çalıştık.
Süper Amatör Lig e yükseldik, çok mutluyuz dedi. 

GENÇ KADRODAN OLUŞUYOR
Samsun amatöründe köklü bir yere sahip olan Baruthanespor, bu sezon ilk defa Süper Amatör Lige yükselmenin mutluluğunu yaşıyor. Başkan Ali Öztürk ün eşi Havva Öztürk ikinci başkanlık görevini yürütüyor. Kulübün bütün giderlerini kendileri karşılıyor. Öztürk, ailesinin 2 oğlu da takımda antrenörlük yapıyor. Genç oyunculardan ağırlıklı takımda forma giyen sporculardan üçü Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde, yedi futbolcu ise Eğitim fakültesinde okuyor.  
 

BAŞKAN TOK A PLAKET...

Baruthanespor Kulübü Başkanı Ali Öztürk, kendilerine sezon içerisinde yardımda bulunan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok a teşekkür plaketi verdi. 

BURASI AİLE KULÜBÜ...
Yıllarca mahalle gençlerine hizmet veren Baruthanespor Kulübü nü bir aile yönetiyor. Kulübün Başkanlığını Ali Öztürk ve başkan yardımcılığını da eşi Havva Öztürk yapıyor. Çiftin 2 oğlu da takımda antrenörlük görevini yerine getiriyor.  

Salim YILDIZ 

 

 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Polisle çatışan zanlılardan biri yakalandı

1 Polisle çatışan zanlılardan biri yakalandı

Kamyon ile otomobil çarpıştı: 2 Yaralı

2 Kamyon ile otomobil çarpıştı: 2 Yaralı

D-100 karayolunda can pazarı: 7 yaralı

3 D-100 karayolunda can pazarı: 7 yaralı

Fatih'te kaza: 1 ölü

4 Fatih'te kaza: 1 ölü

Kaçırılmak istenen genç kızı polis kurtardı

5 Kaçırılmak istenen genç kızı polis kurtardı