X Reklamı Kapat

Bakan Kılıç’ın Seçim Gezisi

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, seçim gezisi kapsamında Samsun’un Vezirköprü ilçesini ziyaret etti.

Bakan Kılıç’ın Seçim Gezisi

Vezirköprü Belediye’sine ait Butik Otel’de kahvaltıda sivil toplum örgütleri ve partililerle bir araya gelen Bakan Kılıç, daha sonra esnafı ziyaret etti. Kahvaltıda AK Parti Vezirköprü İlçe Başkanı İbrahim Doğan ve Vezirköprü Belediye Başkanı İ.Sadık Edis’in konuşmalarından sonra söz alan Bakan Kılıç, “Bugün seçim çalışmaları için buradayız. Parti olarak 10. seçime gidiyoruz. Tüm seçimlerimizi başarıyla geçirdik. Bundan sonra da aynı şekilde yolumuza devam edeceğiz. 9 adayımız var, hepsi de arazide. Bizden başka bu şekilde çalışan var mı?” dedi.

Bu zamana kadar yaptıklarını ve yapacaklarını samimiyetle anlattıklarını kaydeden Bakan Kılıç, “7 Haziran’da Vezirköprü’nün en büyük desteği vereceğine olan inancımız tamdır. Biz daima adalet daima kalkınma diyoruz” diye konuştu.

Muhalefet partilerinin birleşerek AK Parti iktidarına karşı mücadele ettiklerini söyleyen Kılıç, “Onlar karşımızda birlik kurdular. Ama bu ilk değil. Daha önce de sandıktan çıkamadılar, yine çıkamayacaklar. Seçimde cevaplarını yine verin. Onların derdi iktidar ya da hizmet değil; koltuk” ifadelerini kullandı.

DÖNER KESTİ, PİDE YAPTI

Bakan Çağatay Kılıç daha sonra, Havza Caddesi’nde esnafı ziyaret etti. Bakan Kılıç’a esnaf gezisi sırasında eski milli futbolcu ve futbol yorumcusu Tanju Çolak da eşlik etti. Bir lokantayı ziyaretinde döner kesen Bakan Çağatay Kılıç, pide salonunda ise fırının başına geçerek pide yaptı. Bakan Kılıç, kasaları devrilen bir manava yardım etmeyi de ihmal etmedi. Bakan Çağatay Kılıç, manav ve beraberindekilerle yere saçılan patatesleri topladı.

RAHMET DUASINA KATILDI

Bakan Çağatay Kılıç, esnaf ziyaretinin ardından Arıca Mahallesi’nde düzenlenen rahmet duasına katıldı. Bakan Kılıç burada çok sayıda vatandaş tarafından karşılandı. Çevre mahallelerden de oldukça kalabalık cemaatin hazır bulunduğu programda Mevlid-i Şerif, aşır, ilahi ve kasideler okundu. Etkinliğin sonunda kesilen ve yemek yapılan kurbanın eti, duaya katılanlara ikram edildi.

Bakan Kılıç, etkinliğe katılan vatandaşlarla yaptığı kısa sohbetin ardından Arıca Mahallesi’nden ayrıldı.EN ÇOK OKUNANLAR

Son dakika pürüzü

1 Son dakika pürüzü

İmza bugüne kaldı

2 İmza bugüne kaldı

Samsun Kuaförler Odası Başkanı Kiraz Yanlış yaptılar

3 Samsun Kuaförler Odası Başkanı Kiraz: 'Yanlış yaptılar'

 CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz Kılıça ayıp ettiler

4 CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz: 'Kılıç'a ayıp ettiler'

Samsunsporda golcüler iş başında

5 Samsunspor'da golcüler iş başında

Samsunda FETÖ operasyonu 17 kişi adliyede

6 Samsun'da FETÖ operasyonu: 17 kişi adliyede

Depremin ardından Muğlada son 3 buçuk saatte 51 artçı sarsıntı daha yaşandı

7 Depremin ardından Muğla'da son 3 buçuk saatte 51 artçı sarsıntı daha yaşandı

Samsunspordan Kılıça teşekkür

8 Samsunspor'dan Kılıç'a teşekkür

Sıra sağlıkta

9 Sıra sağlıkta...

Samsunspordan Bakan Demircana kutlama mesajı

10 Samsunspor'dan Bakan Demircan'a kutlama mesajı