Atakum’da Futbol Turnuvası Sona Erdi

Atakum Belediyespor Bahar Turnuvası kapsamında gerçekleştirilen Atakum İlçesi Ortaokullar Arası Futbol Turnuvası’nda dereceye giren takımlar ödülü aldı.

Atakum’da Futbol Turnuvası Sona Erdi

Atakum Belediyespor Tesisleri’nde gerçekleştirilen ödül törenine Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Atakum İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Salih Sever, Türkiye Halkoyunları Federasyonu Başkanı Hayri Gürhan Ozanoğlu, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Remzi Kaya, Atakum Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hasan Tanrıseven ile çok sayıda veli ve öğrenci katıldı.

Atakum Belediyespor Tesisleri’nde gerçekleştirilen ve 26 takımın kıyasıya mücadele ettiği turnuvada Şehit Yüzbaşı Tunç Fidaner Ortaokulu birinci olurken Fahrettin Ulusoy Ortaokulu ikinci, Şehit Onbaşı Yücel Ünsal Ortaokulu ise üçüncü oldu. Turnuvada ayrıca müsabakaların enleri de seçildi. Bu seçim sonucunda En Değerli Oyuncu Hüseyin Avni Asal Ortaokulundan Efe Ergun olarak belirlendi. Gol krallığını Fahrettin Ulusoy Ortaokulu’ndan Adem Can seçilirken, Fair-Play ödülünü ise Şehit Yüzbaşı Tunç Fidaner Ortaokulu’ndan Arda Kumaş seçildi.

Turnuvanın şampiyonu olan Şehit Yüzbaşı Tunç Fidaner Ortaokulu’na kupasını Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı verdi. İkinci olan Fahrettin Ulusoy Ortaokulu’na kupasını Türkiye Halkoyunları Federasyonu Başkanı Hayri Gürhan Ozanoğlu, üçüncü olan Şehit Onbaşı Yücel Ünsal Ortaokulu’na ise kupasını Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Remzi Kaya verdi.

Spora büyük önem verdiklerini, özellikle çocukların ve gençlerin sporla iç içe olması gerektiğine dikkat çeken Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, gerçekleştirilen turnuvayı bu anlamda önemsediklerini ifade ederek, “Çocuklarımız sporla büyüsün, gençlerimiz sporu hayatlarının bir parçası haline getirsin istiyoruz. Bu anlamda Atakum Belediyespor’un bu anlamlı turnuvasına katılım sağlayan okullarımıza, öğrencilerine, yöneticilerine ve velilerine teşekkür ediyoruz. Kıyasıya mücadele eden öğrencileri ayrıca bir kez daha kutluyorum” dedi.

Atakum’daEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunsporda program değişti

1 Samsunspor'da program değişti

Samsunlu iş adamının haciz isyanı

2 Samsunlu iş adamının haciz isyanı

Samsunspor taraftarından gergin bekleyiş

3 Samsunspor taraftarından gergin bekleyiş

Chibuike bomba gibi

4 Chibuike bomba gibi

Kamp sonuna kadar denenecek

5 Kamp sonuna kadar denenecek

Cenazedeki o fotoğraf

6 Cenazedeki o fotoğraf...

Olimpiyatlarda madalya raporu Türkiye kaçıncı sırada

7 Olimpiyatlarda madalya raporu! Türkiye kaçıncı sırada?

Deaflympicste 7 gün böyle geçti

8 Deaflympics'te 7. gün böyle geçti

Altın Elbiseli Adam, motosikletiyle kaza yaparak hayatını kaybetti

9 Altın Elbiseli Adam, motosikletiyle kaza yaparak hayatını kaybetti

Samsunspordan hayırlı olsun ziyareti

10 Samsunspor'dan 'hayırlı olsun' ziyareti