Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Atakum’da Futbol Turnuvası Sona Erdi

Atakum Belediyespor Bahar Turnuvası kapsamında gerçekleştirilen Atakum İlçesi Ortaokullar Arası Futbol Turnuvası’nda dereceye giren takımlar ödülü aldı.

Atakum’da Futbol Turnuvası Sona Erdi

Atakum Belediyespor Tesisleri’nde gerçekleştirilen ödül törenine Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Atakum İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Salih Sever, Türkiye Halkoyunları Federasyonu Başkanı Hayri Gürhan Ozanoğlu, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Remzi Kaya, Atakum Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hasan Tanrıseven ile çok sayıda veli ve öğrenci katıldı.

Atakum Belediyespor Tesisleri’nde gerçekleştirilen ve 26 takımın kıyasıya mücadele ettiği turnuvada Şehit Yüzbaşı Tunç Fidaner Ortaokulu birinci olurken Fahrettin Ulusoy Ortaokulu ikinci, Şehit Onbaşı Yücel Ünsal Ortaokulu ise üçüncü oldu. Turnuvada ayrıca müsabakaların enleri de seçildi. Bu seçim sonucunda En Değerli Oyuncu Hüseyin Avni Asal Ortaokulundan Efe Ergun olarak belirlendi. Gol krallığını Fahrettin Ulusoy Ortaokulu’ndan Adem Can seçilirken, Fair-Play ödülünü ise Şehit Yüzbaşı Tunç Fidaner Ortaokulu’ndan Arda Kumaş seçildi.

Turnuvanın şampiyonu olan Şehit Yüzbaşı Tunç Fidaner Ortaokulu’na kupasını Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı verdi. İkinci olan Fahrettin Ulusoy Ortaokulu’na kupasını Türkiye Halkoyunları Federasyonu Başkanı Hayri Gürhan Ozanoğlu, üçüncü olan Şehit Onbaşı Yücel Ünsal Ortaokulu’na ise kupasını Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Remzi Kaya verdi.

Spora büyük önem verdiklerini, özellikle çocukların ve gençlerin sporla iç içe olması gerektiğine dikkat çeken Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, gerçekleştirilen turnuvayı bu anlamda önemsediklerini ifade ederek, “Çocuklarımız sporla büyüsün, gençlerimiz sporu hayatlarının bir parçası haline getirsin istiyoruz. Bu anlamda Atakum Belediyespor’un bu anlamlı turnuvasına katılım sağlayan okullarımıza, öğrencilerine, yöneticilerine ve velilerine teşekkür ediyoruz. Kıyasıya mücadele eden öğrencileri ayrıca bir kez daha kutluyorum” dedi.

Atakum’daEN ÇOK OKUNANLAR

FETÖ sanığı dört komutanın tahliye talepleri reddedildi

1 FETÖ sanığı dört komutanın tahliye talepleri reddedildi

Giresunda karakol saldırısının faillerinden 3ü ölü, 1i yaralı ele geçirildi

2 Giresun'da karakol saldırısının faillerinden 3'ü ölü, 1'i yaralı ele geçirildi

Trumpun benzeri devir teslim törenini pür dikkat izledi

3 Trump'un benzeri devir teslim törenini pür dikkat izledi

Anayasa değişiklik teklifi 16 Maddesi 342 oyla kabul edildi

4 Anayasa değişiklik teklifi 16. Maddesi 342 oyla kabul edildi

İnsanlık ölüyor, onlar fotoğraflıyor

5 İnsanlık ölüyor, onlar fotoğraflıyor

Cinayet zanlısı Uzman Çavuş Kocaeline getirildi

6 Cinayet zanlısı Uzman Çavuş Kocaeli'ne getirildi

MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı TBMMde

7 MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı TBMM'de

Anayasa değişikliği teklifinin 18 maddesi 343 oyla kabul edildi

8 Anayasa değişikliği teklifinin 18. maddesi 343 oyla kabul edildi