Büyük Ortadoğu Projesi nin eş başkanı olan Tayyip i kabul etmiyoruz

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ın Büyük Ortadoğu Projesi nin eş başkanı olduğunu belirterek, Amerika dan yönetilen Tayyip Erdoğan ı, Abdullah Gül ü kabul etmiyoruz dedi.

 Büyük Ortadoğu Projesi nin eş başkanı olan Tayyip i kabul etmiyoruz

Alan savaşı yaşanan Adana da miting yapan Doğu Perinçek, uçak azizliğine de uğradı. Ankara dan saat 16.10 da havalanması beklenen uçak yaklaşık 2 saat rötarlı olarak Adana ya geldi. İnönü Parkı nda toplanan yaklaşık 2 bin partili, Atatürk Caddesi nden yürüyerek Uğur Mumcu Bulvarı na gitti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ın halkla buluşma mitingi yaptığı alandaki vatandaşların dağılmasının ardından alana giren Vatan Partililere, hitap eden Genel Başkan Doğu Perinçek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ın yıkılışının Adana dan başladığını, Adana nın yiğitlerinin bir kez daha tarih yazacağını söyledi. Eşkıyadan dünyaya hükümdar olmayacağını belirten Doğu Perinçek, Bir hukuk, kanun tanımaz, zorbanın yönetimiyle karşı karşıyayız. Türkiye yi zorbalar, AKP iktidarı yönetemez. AKP saltanatını yıkacağız. Bakın bunlar padişaha sultanlara özendiler. Ama sultan ne demek. Sultan devletin başıdır. Ortaçağ da da olsa sultanın yasaları vardı. Cengizhan ın da yasaları vardı. Fatih Sultan Mehmet in kanunnamesi vardı. Tayyip ise kanunsuz Tayyip. Kanuni Sultan Süleyman a özeniyor ama olamaz çünkü kanunsuz dedi.

Okyanus ötesinden yönetilen hükümetleri kabul etmediklerini de anlatan Perinçek, Türkiye gibi onurlu büyük imparatorluk geleneği olan hep başı dik yaşamış dünyanın merkezlerinde olmuş böyle bir coğrafya ABD ye 2 sayfa 9 maddelik senetlerle bağlanmış. Hizmet sözleşmesi yapmışlar. Büyük Ortadoğu Projesi nin eş başkanı olan Tayyip i kabul etmiyoruz. Tayyip Erdoğanları, Abdullah Gülleri kabul etmiyoruz. Adana da ilk mağlubiyetlerini aldılar. Tayyip Erdoğan ın halini gördünüz diye konuştu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu nu da eleştiren Doğu Perinçek, Kemal Derviş in yaptığı bir konuşmada AKP ile CHP nin hükümet kuracağını söylediğini kaydetti. Amerika nın Türkiye ye AKP-CHP hükümetiyle yeni anayasa dayattığını da kaydeden Perinçek şöyle konuştu:

1 inci maddesi Türk milletini anayasadan sileceğiz olacak. Türk milletini anayasadan silecek olan daha anasının karnından doğmadı. Sizi kuru kalabalık olarak görmek istiyorlar. 2002 de DSP yi bölen, arkasından Türkiye yi erken seçime götüren AKP yi iktidar yapan Kemal Derviş yeniden sahnede. Kemal Derviş ile bunlar ne yapacak. Avrupa Birliği nde bazı istisnalar var. Bu istisnaları kaldırıp, Türkiye de Hollanda sütü satılacak. Nasıl ABD ve Yunanistan pamuğu getirdiler şimdi son hamleleri ile sütü dışarıdan getirecekler. Yani bizi sömürge haline getirmek istiyorlar. Bu formülü Vatan Partisi bozacak. Vatan Partisi meclise girdiği zaman AKP-PKK-CHP hükümetinin kurulması imkansız hale gelir. Vatan Partisi ni meclise sokacağız ve hükümet yapacağız.

Doğu Perinçek, Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad ile de görüştüğünü belirterek, Esad ın selamını getirdiğini söyledi. Perinçek, kendisini tutuklayan hakimin bugün Silivri de tutuklu olduğunu hatırlatarak, Türk yargısı yarın Tayyip Erdoğan ın, Abdullah Gül ün, Fethullah Gülen in yakasına yapışacaktır dedi.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da alkollü mekan yandı

1 Samsun'da alkollü mekan yandı

Samsun'da baltalı ve bıçaklı kavga: 2 yaralı

2 Samsun'da baltalı ve bıçaklı kavga: 2 yaralı

Doğalgaz patlaması sonucu 7 ev kül oldu

3 Doğalgaz patlaması sonucu 7 ev kül oldu

Yankaya bakalım mı bankaya?..

4 Yankaya bakalım mı bankaya?..

Denize düşen 2 kişi hayatını kaybetti

5 Denize düşen 2 kişi hayatını kaybetti

Düğün konvoyunda zincirleme kaza: 22 yaralı

6 Düğün konvoyunda zincirleme kaza: 22 yaralı

Binali Yıldırım'ın yeni görevi belli oldu

7 Binali Yıldırım'ın yeni görevi belli oldu

Hükümet düğmeye bastı! Milyonlarca kişiye müjde

8 Hükümet düğmeye bastı! Milyonlarca kişiye müjde

Samsun'da kokain sevkiyatına darbe! Narkotik affetmedi...

9 Samsun'da kokain sevkiyatına darbe! Narkotik affetmedi...

Elini kıyma makinesine kaptırdı

10 Elini kıyma makinesine kaptırdı