Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

ADAY OLDU

Fenerbahçe Kulübü eski yöneticilerinden Ali Koç, başkanlığına aday olmak için elinin taşın altına koyma zamanı geldiğini söyledi.

ADAY OLDU

Fenerbahçe Ülker Sports Arena da çoğunluk bakılmaksızın gerçekleştirilen Fenerbahçe Olağan Seçimli Genel Kurul unda konuşan eski yönetici Ali Koç, Çocukluğumdan beri hayalini kurduğum başkanlığa aday olmak için bugün olmasa da yarın elimizi taşımızın altına koyma zamanı geldi dedi..
İlerleyen dönemlerde başkanlık düşüncesi olduğunu vurgulayan Koç, “Bu konu hakkında Aziz Yıldırım ile istişare ettik. O zaman ne zaman olur bilemem. Bugünden itibaren planlama ve programlarını yapıyorum. Başkanı desteği ve tecrübesi ile bizlere ışık tutacağına gönülden inanıyorum. Keşke Ali Koç başkan, Fenerbahçe şampiyon diyecek kadar kolay olsa. Elimizde bir sihirli değnek yok. Bunun zor olduğunu yöneticiyken biliyorum. Ancak bu camia kenetlendiği zaman neler yapabileceğini yurt içinde ve yurt dışında gösterecektir” diye konuştu.
 

“BAŞKANIMIZIN BENİ YÖNETİMİNE DAVET ETMESİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Aziz Yıldırım’ın listesinde yer alıp almamak hakkında ise Koç, “Başkanımızın beni yönetiminine davet etmesinden dolayı teşekkür ediyorum. Birkaç görüşmemiz oldu. Bugünü ve yarını konuştuk. Daveti özel durumdan dolayı yerine getiremedim. Ancak ben her zaman Fenerbahçe nin yanındayım. İçeride veya dışarıdan her zaman Hep destek, tam destek olarak elimden geleni yapmaya çalışıyorum” dedi.
 

“FENERBAHÇE VE AZİZ YILDIRIM A SÜRÜLEN LEKENİN TEMİZLENMESİ GEREKİYOR”
Şike sürecinin yeniden yargılanacağı mahkemenin sonuçlanıncaya kadar başkan Yıldırım ın camianın başında olması gerektiğini düşündüğünü vurgulayan Koç, “Şikenin görüleceği dava çok önemli. Ancak henüz bu dava bitmedi. Fenerbahçe ve Aziz Yıldırım a sürülen lekenin temizlenmesi gerekiyor. Aziz Yıldırım ın söylediklerinin bugün çıktığını gördük. Başkanımız o zaman Bu şike davası değil diyordu aynen çıktı. Bu lekeden temizlenmemiz lazım. Dava sonuçlanınca kadar omuz omuza vermeliyiz. Bu lekeden temizlenmek, sportif ve şampiyonluk başarılarından daha önemlidir. Sportif olarak rakiplerimiz de güçlendi. Artık rekabet çok zor geçiyor” ifade etti. Ali Koç’un konuşmasının ardından başkan Aziz Yıldırım başta olmak üzere üyeler, Ali Koç u uzun süre alkışladı. EN ÇOK OKUNANLAR

Kafeteryada silahlı saldırıya uğradı

1 Kafeteryada silahlı saldırıya uğradı

Bursaspor taraftarları futbolculara saldırdı

2 Bursaspor taraftarları futbolculara saldırdı

Aklım yerinde

3 Aklım yerinde...

Bursasporlu taraftarlardan yönetime tepki

4 Bursasporlu taraftarlardan yönetime tepki

Sağlık Sen Genel Başkanı Memiş Rizede referandumu konuştu

5 Sağlık Sen Genel Başkanı Memiş Rize'de referandumu konuştu

Amasyada bir mahallede peş peşe yangın çıktı

6 Amasya'da bir mahallede peş peşe yangın çıktı

Takımımızın bize ihtiyacı var

7 Takımımızın bize ihtiyacı var

15 Temmuzda elinde Türk bayrağı ile Ankarada tanklara direnen Yaldıza memleke

8 15 Temmuz'da elinde Türk bayrağı ile Ankara'da tanklara direnen Yaldız'a memleke