KARAASLAN: “DAHA YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR”

AK Parti MKYK üyesi ve Samsun Milletvekili adayı Çiğdem Karaaslan, Türkiye nin darbe anayasasından kurtulması gerektiğin belirterek, Daha yapacak çok işimiz var dedi.

KARAASLAN: “DAHA YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR”

AK Parti Samsun Milletvekili adayı Çiğdem Karaaslan, seçim çalışmalarının Canik ve İlkadım ilçelerinde sürdürdü. Çiğdem Karaaslan ilk olarak Canik Belediyesi ve İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından yıl boyunca düzenlenen kursların yıl sonu sergisine katıldı. Karaaslan ardından Canik Belediye Başkanı Osman Genç ve AK Parti Milletvekili adayı Yılmaz Hocaoğlu ile birlikte Canik Kültür Merkezi nde düzenlenen Kuran-ı Kerim ve Dini Bilgiler Sertifika Töreni ne katıldı. Karaaslan ve protokol üyeleri sertifika almaya hak kazanan kadın kursiyerlere belgelerini verdi.
Karaaslan ardından partililerle birlikte sırasıyla Canik Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Medicana Hastanesi, Kızılay Canik Şube Başkanlığı ve Canik Muhtarlar Derneği ni ziyaret ederek yöneticilerle görüştü. Karaaslan daha sonra İlkadım Belediyesi nce düzenlenen Aşçılık Kursu Yıl Sonu Yemeği ne katıldı. Karaaslan buradan Canik Belediyesi tarafından çevre düzenlemesi yapılan Sarıbıyık Camii nin açılış törenine katıldı.

“AK PARTİ KADINLARIN OMUZLARINDA YÜKSELİYOR”
Karaaslan seçim çalışmasında yaptığı konuşmalarda AK Parti nin kadınların omuzlarında yükselen bir parti olduğunu belirterek, AK Parti anaların dualarıyla yola çıktı. AK Parti nin politikalarının arkasında kadın var. Analar ağlamasın diye birçok projeyi hayata geçirdik. Devlet tarafından yapılan sosyal yardımlar, kadının daha güçlü olmasını sağlamak için yapıldı. Bunların hepsini altında AK Parti nin kadına verdiği önem var. Bundan sonra anneyi merkeze alarak, yaşam standartlarının yükseleceği politikalar uygulayacağız diye konuştu.

“DARBE ANAYASASINDAN KURTULMALIYIZ”
Katıldıkları seçim çalışmalarında, 17 ilçede AK Parti ye ciddi bir teveccüh olduğunu belirten Karaaslan, Bu bizi başarıya götürecektir. Biz Meclis’e çok güçlü girmeliyiz. Kimseye muhtaç olmadan 400 milletvekili ile meclise girip, darbe anayasasından kurtulmalıyız. Hedefimiz yeni anayasa. Yeni Türkiye idealimiz var. Biz diyoruz ki Onlar konuşur, AK Parti yapar . Bizim daha yapacak çok işimiz var şeklinde konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Başkan Yusuf Ziya Yılmaz istifa ediyor

1 Başkan Yusuf Ziya Yılmaz istifa ediyor

Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

2 Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

Yeni başkan kim olacak? İşte kulislerde konuşulan isim...

3 Yeni başkan kim olacak? İşte kulislerde konuşulan isim...

Giresunspor Başkanı Bozbağ: 'Bizi ilgilendirmez'

4 Giresunspor Başkanı Bozbağ: 'Bizi ilgilendirmez'

Samsunspor daha avantajlı

5 Samsunspor daha avantajlı

 Kaldırım, resmen aday adayı

6 Kaldırım, resmen aday adayı

Samsun'da siyasi hareketlilik! İşte istifa etmesi beklenen isimler

7 Samsun'da siyasi hareketlilik! İşte istifa etmesi beklenen isimler

Samsunspor'a FİFA Kokartlı hakem

8 Samsunspor'a FİFA Kokartlı hakem

Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

9 Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

Yusuf Ziya Yılmaz: 'Refah için çırpındım'

10 Yusuf Ziya Yılmaz: 'Refah için çırpındım'