ADNAN ÖLMEZ ORTAOKULU NDA ŞAMPİYONLARA KUPA

İlkadım Adnan Ölmez Ortaokulu nda düzenlenen Sınıflararası Futsal ve Voleybol Turnuvaları son buldu

ADNAN ÖLMEZ ORTAOKULU NDA ŞAMPİYONLARA KUPA

Final maçlarının ardından hem şampiyon sınıflara hem de en değerli oyunculara Okul Müdürü Münir Çalışıcı, Müdür Yardımcısı Ruhi Sezen, Okul Aile Birliği Başkanı Arif Çelik ve öğretmenler tarafından ödülleri verildi

6 ŞAMPİYONA KUPA
Sosyal ve sportif faaliyetleriyle dikkat çeken İlkadım Adnan Ölmez Ortaokulu nda düzenlenen Sınıflararası Futsal ve Voleybol Turnuvası son buldu. Kız voleybol turnuvasında 8-D Sınıfı şampiyon oldu. Kız futsalda ise 7-A ve 7-E karma takımı mutlu sona ulaşan sınıftı. Erkekler futsalda ise oldukça çekişmeli maçlar oynandı. 4-5. sınıflarda 5-D, 6. sınıflarda 6-C, 7. sınıflarda 7-C ve 8. sınıflarda da 8-E şampiyonluk kupasını kaldırdı. Final maçlarının ardından ise Okul Müdürü Münir Çalışıcı, Müdür Yardımcısı Ruhi Sezen, Okul Aile Birliği Başkanı Arif Çelik ve öğretmenler tarafından şampiyon takımlara kupaları ve madalyaları takdim edildi. 

BİREYSEL ÖDÜL VERİLDİ
Ayrıca turnuvaların en değerli oyuncuları da madalya ile ödüllendirildi. 4-5. sınıflarda 4-A dan Mustafa Zor, 6. sınıflarda 6-C den İsa Sağlam, 7. sınıflarda 7-C den Salih Cem Baş, 8. sınıflarda 8-E den Mertcan Demirbaş, kız futsalda 7-A dan Asude Eflal Yeşilyurt, kız voleybolda da 8-D den Şule Yılmaz ve Nilsu Şanlı en değerli oyuncular seçildi. Okul Müdürü Münir Çalışıcı, Okulumuzda sportif faaliyetlerle öğrencilerimizin sosyal yönlerini geliştirmeye çalışıyoruz. Yine bu tür turnuvalarda iyi olan sporcularımızı okul takımlarımızda da oynatıyoruz. Oldukça güzel bir ortamça çekişmeli maçlar oynandı. Şampiyon takımları kutluyorum diye konuştu.

Selçuk KAYAEN ÇOK OKUNANLAR

Dünkü Çocuklar'dan THM konseri

1 Dünkü Çocuklar'dan THM konseri

Real Madrid tur kapısını araladı

2 Real Madrid tur kapısını araladı

Kızılcahamamlı çiftçiye tohum desteği

3 Kızılcahamamlı çiftçiye tohum desteği

Fatih'teki cinayetin şüphelisi gözaltına alındı

4 Fatih'teki cinayetin şüphelisi gözaltına alındı