HDP İÇİN ÇALIŞANLAR VAR

AK Parti Samsun Milletvekil Adayı Fuat Köktaş, Koalisyon olur ümidiyle HDP için çalışanlar var. Bizi muhalefete muhtaç etmeyecek gücü elimize verin dedi

HDP İÇİN ÇALIŞANLAR VAR

AK Parti Milletvekili Adayları Fuat Köktaş ve Hüseyin Avni Çatal, Of-Çaykara Kültür ve Dayanışma Derneği ne ziyarette bulundu. Köktaş ve Çatal a AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol da eşlik ederken, ziyarette çok sayıda dernek üyesi de yer aldı.

BİRBİRİMİZE DESTEK OLMALIYIZ
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Hüseyin Avni Çatal, Ankara da her noktada hemşehrilerimiz var. Kişisel olarak çok başarılıyız, ancak birlik olmakta sıkıntılarımız var. Birbirimize destek olmak çok önemli. Bunu ilerleterek devam etmeliyiz diye konuştu.

KARADENİZ ÜLKENİN ÇİMENTOSU
Samsun un kendilerinde ayrı bir yeri olduğunu belirten AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, Burası bize bağrını açtı, geldik burayı yurt edindik. Hayatımızı buralarda sürdürüyoruz. Doğu Karadeniz kökenliler olarak siyasetin her kademesinde var olduk. Doğduğumuz ve yaşadığımız şehre hizmet ettik. Karadeniz bu ülkenin çimetosudur. Çünkü ülkenin geleceğine sahip çıkan, mücadeleci, istediğini almak için gece gündüz çalışan insanların olduğu bir coğrafyadır diye konuştu.

ASIL MESELE YENİ ANAYASA
Yeni anasayanın önemine de değinen Köktaş şunları söyledi: HDP barajı aşarsa bu ülkede koalisyon olur ümidiyle çalışanlar var. HDP barajı aşsa da aşmasa da AK Parti nin tek başına iktidarında sıkıntı yok. Ancak asıl mesele, yeni sivil bir anayasa yapılması. Mevcut anayasa bu ülkeye hizmet etmiyor. Bunu değiştirebilmek için AK Parti mutlaka meclise yeni anayasayı yapacak sayı ile girmek zorunda. Bu yüzden bir oy bile çok önemli. Bizi muhalefet partilerine muhtaç etmeyecek gücü elimize verin.  
Of-Çaykara Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Hamit Soylu da ziyaret için Köktaş ve Çatal a teşekkür etti.

Barış BUDANOĞLU EN ÇOK OKUNANLAR

Samsundaki silahlı saldırıda ölü sayısı arttı

1 Samsun'daki silahlı saldırıda ölü sayısı arttı

Samsunda silahlı saldırı 2 ölü, 2 yaralı

2 Samsun'da silahlı saldırı: 2 ölü, 2 yaralı

Samsunsporda planlar alt üst

3 Samsunspor'da planlar alt üst

Samsunda silahlı saldırı 2 ölü, 2 yaralı

4 Samsun'da silahlı saldırı: 2 ölü, 2 yaralı

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren Önceliğimiz yabancılar

5 Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: ''Önceliğimiz yabancılar''

Özalana güven tam

6 Özalan'a güven tam

Samsunsporun rakibi Şanlıurfa

7 Samsunspor'un rakibi Şanlıurfa

 Samsun ekonomisine doping

8 Samsun ekonomisine doping

Eski Samsun Milletvekili İhsan Kalkavan hayatını kaybetti

9 Eski Samsun Milletvekili İhsan Kalkavan hayatını kaybetti

Çarşamba günü bitiyor

10 Çarşamba günü bitiyor