KAVAK A 44 MİLYON TL

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Kavak için yoğun bir şekilde çalıştıklarını ifade ederek, Bir yıl içerisinde 44 milyon TL lik hizmeti gerçekleştirmiş olacağız dedi

KAVAK A 44 MİLYON TL

Kavaklılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, birlik ve beraberlik yemeği düzenledi. Anakent Sosyal Tesisleri nde düzenlenen yemeğe Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, MHP Samsun Milletvekili Adayı Erhan Usta, KADEF Başkanı Dr. Yılmaz Karagöz, Derneğin Başkanı Ersin Erge, yönetim kurulu ve dernek üyeleri katıldı.

HER PARTİYE EŞİTİZ
Yemekte bir konuşma yapan Kavaklılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ersin Erge, dernek olarak çok sayıda kültürel faaliyette bulunduklarını belirterek, Bizler kültürel faaliyetlerimizi yaparken aynı zamanda toplumda aydın insan olma sorumluluğumuzu yerine getirdik. Ancak şunu her zaman belirtiyoruz, dernek olarak her parti rozetine eşit uzaklıktayız. Bizler tabandan tavana demokratik olarak aktivitelemizi devam ettireceğiz diye konuştu.

12-13 AÇILIŞ YAPACAĞIZ
Kavak ın daha iyi yerlere gelmesi için hemşehrilerinin desteğine ihtiyacı olduğunu ifade eden Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu ise şunları söyledi: Bizler çalışmaya devam ediyoruz. Bir yıl içerisinde 44 milyon TL lik hizmeti gerçekleştirmiş olacağız. Yaklaşık 3-4 ay sonra da 12-13 tane hizmetin açılışını da yapacağız. Allah birliğimizi bozmasın.  

Barış BUDANOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Polisle çatışan zanlılardan biri yakalandı

1 Polisle çatışan zanlılardan biri yakalandı