Adem Tuncer: Sadece Tabela Dikenler Tabela Partisi Oldular

AK Parti Samsun milletvekili adayı Adem Tuncer, 2002 öncesi yarım bırakılan yatırımları hatırlatarak, muhalefete yüklendi.

Adem Tuncer: Sadece Tabela Dikenler Tabela Partisi Oldular

Siyasi partilerin varlık sebebinin hizmet etmek olduğunu belirten Tuncer, Eğer bir parti kurup bu sahada ben de varım diyorsanız millete hizmet etmeyi doğal olarak vadetmiş olursunuz. ’Ben fırıncıyım’ diyenden ilk önce ekmek yapması beklersiniz, kasaplık değil dedi.

Başbakan koltuğunda oturanlar şov yapmak için güya yatırım yapıyormuş izlenimi vermek maksadıyla sürekli temel atıyor hatta temel de atmıyor tabelayı dikip gidiyorlardı hatırlatmasında bulunan Adem Tuncer, Bunun en güzel örneklerinden birisi Ayvacık’taki Eynel Köprüsü’dür. Dönemin Başbakanı Mesut Yılmaz gelip tabelayı dikti ve gitti. Seçimden önce temel atıldı ve seçimden sonra temel çöpe atıldı. Biz bu köprü ile ilgili söz vermediğimiz halde geldik tamamladık. Çünkü biz oy hesabı değil hizmet hesabı yapıyoruz. Aynı şekilde Karadeniz Sahil yolu. 1997’de ihalesi yapıldı onu da biz tamamladık. Hakeza Bolu Tüneli. Onu da biz tamamladık. Onlar yarım bıraktı tamamlamak bize nasip oldu diye konuştu.

AK Parti’nin çalışma metodunun çok farklığı olduğunu ifade eden Tuncer, Çünkü maksat gerçekten hizmet etmektir. Biz daha temel attığımız gün bitiş tarihini de belirleriz. Çoğu zaman ihalede belirtilen süreden daha kısa sürede teslim alırız. Elhamdülillah bugüne kadar onlarca milyon dolarlık yatırım gerçekleştirdik yarım kalan olmadı. Müteahhit firmalardan kaynaklı bir eksiklik yaşandığında da en kısa sürede çözüm bulup milletimizi mağdur etmedik. Millete hizmet yolunda birinci yarıyı tamamladık. İkinci yarı 8 Haziran’da başlayacak inşallah. Daha yapacak çok işimiz var. Üçüncü havalimanını, üçüncü boğaz köprüsünü tamamlayacağız. Samsun’a hızlı treni getireceğiz. Şehir hastanesini tamamlayacağız. Stadımızı milletimizin hizmetine sunacağız. Terme, Çarşamba, Havza ve Vezirköprü’deki hastanelerimizi bitireceğiz. Bafra Medikal OSB tamamlanacak. Samsun’a yeni üniversiteler kazandırmak için gayret edeceğiz. Tarımda Samsun’a markalar kazandıracağız. Küçük esnafımızın durumunu daha üst seviyeye çıkarmak için projeler üreteceğiz. Kısacası daha yapacak çok işimiz var şeklinde konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da sevindiren gelişme

1 Samsunspor'da sevindiren gelişme

Meteorolojiden Samsun için uyarı! Fırtına geliyor

2 Meteorolojiden Samsun için uyarı! Fırtına geliyor

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren son noktayı koydu

3 Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren son noktayı koydu

Prova Samsunspor'un

4 Prova Samsunspor'un

Samsun'da alt geçitte trafik kazası: 1 yaralı

5 Samsun'da alt geçitte trafik kazası: 1 yaralı

Samsunspor ve Gazişehir'in şartları eşit

6 Samsunspor ve Gazişehir'in şartları eşit

Aynur Aydın: Aleyna Tilki evime geldiğinde sütyen giyiyorum

7 Aynur Aydın: Aleyna Tilki evime geldiğinde sütyen giyiyorum

Samsunspor - Atakum Belediyespor maçı canlı yayın

8 Samsunspor - Atakum Belediyespor maçı canlı yayın

Engin İpekoğlu'nun amacı ne?

9 Engin İpekoğlu'nun amacı ne?

Pistten çıkan uçağı çıkaracak vinçler Samsun'dan gitti

10 Pistten çıkan uçağı çıkaracak vinçler Samsun'dan gitti