Gençlere hep güvendik

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, muhalefetin itirazına rağmen seçme yaşını 18 e düşürdüklerini belirterek, AK Parti ise her zaman ülkesine ve davasına sahip çıkan gençlere güvendi dedi

Gençlere hep güvendik

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş seçim çalışmalarını Tekkeköy ve Atakum İlçelerinde sürdürdü.  Köktaş, Tekkeköy Çimenli de ilçe teşkilatının gerçekleştirdiği mahalle mitingine katıldı. Kendilerini meşaleler ve havai fişeklerle karşılayan Yeniköy, Çimenli, Başköy, Erenköy ve Karaperçinlilere teşekkür eden Köktaş, Atakum da bir işyerinin açılışını yaparak  döner kesti.
Adnan Menderes Bulvarı üzerinde bulunan kafelerde oturan vatandaşlara karanfil dağıtan Köktaş, çocuklara da oyuncak hediye etti. Mezunu olduğu Atakum Endüstri ve Teknik Lisesi bahçesindeki buluşma gününe katılan Köktaş, öğretmenleri ve okul arkadaşlarıyla geçmişi yad etti. Atakum İlçe Seçim İrtibat Bürosu nda gençlerle biraraya gelen Köktaş, Türkiye nin gelecek hedeflerinin oylanacağı 7 haziran seçimleri için destek istedi. 

EMİN ADIMLARLA İLERLEYECEĞİZ
Partisinin gençlere çok büyük önem verdiğini bugüne kadar yapılan çalışmalarla çok iyi görüldüğünü ifade eden Milletvekili adayı Köktaş, Hatırlayın AK Parti seçilme yaşının 18’e indirilmesi için çalışma yaptığı dönemde muhalefet partileri buna karşı çıktı.  Biz seçilme yaşını 18’e düşürelim dediğimizde muhalefet partisinin milletvekili, yanına 18 yaşında iki kardeşimizi alarak Meclis te basın toplantısı düzenlemişti. Sağındaki ve solundaki gençleri göstererek, ‘Bu çocuklar mı bu ülkeyi yönetecek, bunlar mı bu siyasette görev alacaklardır?’ demişti. Bu, muhalefet partilerin Türkiye’ye, Türkiye’nin geleceğine ve gençlere olan bakış açısını gösteriyor. Siyasette gençlere yer vermek ustalığın şiarındandır anlayışı ile hareket AK Parti ise her zaman ülkesine ve davasına sahip çıkan gençlere güvendi, gençlerle birlikte gençler için siyaset yaptı, hizmetlerini gerçekleştirdi. İnşallah 7 haziranda halkımızdan aldığımız güç ile yeni Türkiye yolunda emin adımlarla ilerleyeceğiz diye konuştu.


 EN ÇOK OKUNANLAR

Konuşmak için yanına gittiği arkadaşlarını vurdu: 1 ölü

1 Konuşmak için yanına gittiği arkadaşlarını vurdu: 1 ölü

Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı

2 Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı

Terminalde şüpheli koli alarmı

3 Terminalde şüpheli koli alarmı

Edremit'te korkunç kaza ucuz atlatıldı

4 Edremit'te korkunç kaza ucuz atlatıldı

Karaman'da ilk kez gece maçı oynandı

5 Karaman'da ilk kez gece maçı oynandı

Madde bağımlısı ormanlık alanda yangın çıkarttı

6 Madde bağımlısı ormanlık alanda yangın çıkarttı

Yıllar sonra gelen 3. lig binlerce Kırşehirliyi sokağa döktü

7 Yıllar sonra gelen 3. lig binlerce Kırşehirliyi sokağa döktü