Gençlere hep güvendik

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, muhalefetin itirazına rağmen seçme yaşını 18 e düşürdüklerini belirterek, AK Parti ise her zaman ülkesine ve davasına sahip çıkan gençlere güvendi dedi

Gençlere hep güvendik

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Fuat Köktaş seçim çalışmalarını Tekkeköy ve Atakum İlçelerinde sürdürdü.  Köktaş, Tekkeköy Çimenli de ilçe teşkilatının gerçekleştirdiği mahalle mitingine katıldı. Kendilerini meşaleler ve havai fişeklerle karşılayan Yeniköy, Çimenli, Başköy, Erenköy ve Karaperçinlilere teşekkür eden Köktaş, Atakum da bir işyerinin açılışını yaparak  döner kesti.
Adnan Menderes Bulvarı üzerinde bulunan kafelerde oturan vatandaşlara karanfil dağıtan Köktaş, çocuklara da oyuncak hediye etti. Mezunu olduğu Atakum Endüstri ve Teknik Lisesi bahçesindeki buluşma gününe katılan Köktaş, öğretmenleri ve okul arkadaşlarıyla geçmişi yad etti. Atakum İlçe Seçim İrtibat Bürosu nda gençlerle biraraya gelen Köktaş, Türkiye nin gelecek hedeflerinin oylanacağı 7 haziran seçimleri için destek istedi. 

EMİN ADIMLARLA İLERLEYECEĞİZ
Partisinin gençlere çok büyük önem verdiğini bugüne kadar yapılan çalışmalarla çok iyi görüldüğünü ifade eden Milletvekili adayı Köktaş, Hatırlayın AK Parti seçilme yaşının 18’e indirilmesi için çalışma yaptığı dönemde muhalefet partileri buna karşı çıktı.  Biz seçilme yaşını 18’e düşürelim dediğimizde muhalefet partisinin milletvekili, yanına 18 yaşında iki kardeşimizi alarak Meclis te basın toplantısı düzenlemişti. Sağındaki ve solundaki gençleri göstererek, ‘Bu çocuklar mı bu ülkeyi yönetecek, bunlar mı bu siyasette görev alacaklardır?’ demişti. Bu, muhalefet partilerin Türkiye’ye, Türkiye’nin geleceğine ve gençlere olan bakış açısını gösteriyor. Siyasette gençlere yer vermek ustalığın şiarındandır anlayışı ile hareket AK Parti ise her zaman ülkesine ve davasına sahip çıkan gençlere güvendi, gençlerle birlikte gençler için siyaset yaptı, hizmetlerini gerçekleştirdi. İnşallah 7 haziranda halkımızdan aldığımız güç ile yeni Türkiye yolunda emin adımlarla ilerleyeceğiz diye konuştu.


 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunlu iş adamının haciz isyanı

1 Samsunlu iş adamının haciz isyanı

Samsundaki silahlı saldırıda 2 oğlu ölen baba tutuklandı

2 Samsun'daki silahlı saldırıda 2 oğlu ölen baba tutuklandı

Samsunspor afişindeki sır oyuncu

3 Samsunspor afişindeki sır oyuncu

Tim 20 yıl sonra Samsunda buluştu

4 Tim 20 yıl sonra Samsun'da buluştu

Samsun görüntü kirliliğine savaş açtı

5 Samsun görüntü kirliliğine savaş açtı!

Samsunda otostop yapan hayat kadınlarına operasyon

6 Samsun'da otostop yapan hayat kadınlarına operasyon

Kamp sonuna kadar denenecek

7 Kamp sonuna kadar denenecek

Orduda kadın avukat otel odasında ölü bulundu

8 Ordu'da kadın avukat otel odasında ölü bulundu

Samsunsporda program değişti

9 Samsunspor'da program değişti

Karadenizde can pazarı 3 ölü, 3 yaralı

10 Karadeniz'de can pazarı: 3 ölü, 3 yaralı