Onlar bıraktı biz tamamladık

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Adem Tuncer, 2002 öncesindeki iktidarların hizmetleri yarım bıraktığını iddia ederek, Onlar yarım bıraktı, biz tamamladık. Bunlar tabela partisi dedi

Onlar bıraktı biz tamamladık

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Adem Tuncer, seçim çalışmalarını ziyaretlerle sürdürdü. Tuncer, ziyaretlerde yaptığı konuşmada muhalefete yüklendi.

YOLSUZLUKLAR ALMIŞ BAŞINI GİTMİŞTİ
Siyasi partilerin varlık sebebi hizmet etmektir diyen Tuncer şunları söyledi: Eğer bir parti kurup bu sahada ben de varım diyorsanız millete hizmet etmeyi doğal olarak vadetmiş olursunuz. Ben fırıncıyım diyenden ilk önce ekmek yapması beklersiniz, kasaplık değil. Maalesef 2002 öncesi dönem bunu çağrıştıran bir manzaraydı. Hizmet etmesi gereken siyasi partiler tam aksine milletin elindekini de sömürmüşlerdi. Faizler yükselmiş, enflasyon canavara dönüşmüş, alım gücü sıfırlanmış, yolsuzluklar almış başını gitmiş, millet hastanede eczanede kuyruğa mahkum edilmişti.

OY DEĞİL HİZMET HESABI
AK Parti nin yarım işi olmayacağını belirten Tuncar, Başbakan koltuğunda oturanlar şov yapmak için güya yatırım yapıyormuş izlenimi vermek maksadıylasürekli temel atıyor hatta temel de atmıyor tabelayı dikip gidiyorlardı. Bunun en güzel örneklerinden birisi Ayvacık’taki Eynel Köprüsü’dür. Dönemin başbakanı Mesut Yılmaz gelip tabelayı dikti ve gitti. Seçimden önce temel atıldı seçimden sonra temel çöpe atıldı. Biz bu köprü ile ilgili söz vermediğimiz halde geldik tamamladık. Çünkü biz oy hesabı değil hizmet hesabı yapıyoruz. Aynı şkilde Karadeniz Sahil yolu. 1997’de ihalesi yapıldı onu da biz tamamladık. Hakeza Bolu Tüneli. Onu da  biz tamamladık. Onlar yarım bıraktı tamamlamak bize nasip oldu diye konuştu.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı

1 Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı

Konuşmak için yanına gittiği arkadaşlarını vurdu: 1 ölü

2 Konuşmak için yanına gittiği arkadaşlarını vurdu: 1 ölü

Terminalde şüpheli koli alarmı

3 Terminalde şüpheli koli alarmı

Karaman'da ilk kez gece maçı oynandı

4 Karaman'da ilk kez gece maçı oynandı