İttifakı sandıkta milletimiz yıkacak

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Av. Yılmaz Hocaoğlu, CHP, MHP ve HDP nin AK Parti ye karşı ittifak yaptığını iddia ederek, Bu dörtlü ittifakı 7 Haziran da milletimiz sandıkta yıkacaktır dedi

İttifakı sandıkta milletimiz yıkacak

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Av. Yılmaz Hocaoğlu, Canik e bağlı mahallelerle vatandaşlarla biraraya geldi. AK Parti iktidarları ile 13 yılda her alanda büyük bir gelişim sağlayan Türkiye nin vizyonunun daha da büyüdüğünü ifade eden Hocaoğlu, Yeni Türkiye nin büyümesini istemeyen dış güçler, içerideki işbirlikçileri ile birlikte hareket etmektedir. Ancak milletimizin bu oyunu bozacaktır diye konuştu.

OSMANLI TOKADINI YİYECEKLER
Türkiye nin gelişimini engellemek isteyenlerin AK Parti ye karşı birleştiğini savunan Hocaoğlu, CHP nin seçim otobüslerinden paralelin ablaları çıkıyor. Paralelin Pensilvanya daki başı açıkça HDP ye oy istemektedir. Bu zihniyet, 3. köprüyü, 3. havalimanını, ikinci İstanbul Boğazı nı istemeyenlere hizmet etmektedir. Bunların derdi Türkiye yi eski günlerine döndürmektir. Ancak şunu çok iyi bilmeliler ki aziz milletimiz eski Türkiye yi de yeni Türkiye yi de çok iyi bilmektedir ve Türkiye ye ihanet edenlerle aynı safta yer alanlara 7 Haziran da Osmanlı tokadı vuracaktır. MHP li kardeşlerimiz, 7 Haziran da bu ittifaka hizmet etmesinler. Paralel örgütle bir olan CHP-HDP ittifakını birlikte yıkalım. Sağduyu sahibi her bir MHP li kardeşimin bu ittifakın karşısında duracağına inanıyorum. Çünkü darbe dönemlerini, bu ülkede kardeşin kardeşi kırdığını en iyi MHP yi kardeşlerimiz bilir. Başörtülü bacılarımızın okuyamadığı günleri, memur olamadığı günleri çok iyi bilirsiniz. Bu zihniyet eski Türkiye yi geri getirmek istemektedir. Bu seçim herhangi bir partinin kazanma seçimi değildir. Bu seçim Yeni Türkiye ye karşı duranları ve o zihniyeti tarihten silme seçimidir. Bu seçim bir dava seçimidir şeklinde konuştu.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı

1 Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı

Konuşmak için yanına gittiği arkadaşlarını vurdu: 1 ölü

2 Konuşmak için yanına gittiği arkadaşlarını vurdu: 1 ölü

Terminalde şüpheli koli alarmı

3 Terminalde şüpheli koli alarmı

Edremit'te korkunç kaza ucuz atlatıldı

4 Edremit'te korkunç kaza ucuz atlatıldı

Karaman'da ilk kez gece maçı oynandı

5 Karaman'da ilk kez gece maçı oynandı