Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Özden: “Engelleri Birlikte Aştık”

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Kamuran Özden, seçim çalışmalarını sürdürdüğü İlkadım ilçesinde Bedensel Engelliler Spor Kulübü’nü ziyaret etti.

Özden: “Engelleri Birlikte Aştık”

Kendisine plaket verilen Özden, “Yeter ki bir engelli vatandaşımız evlerinden çıkıp spor yapsın. Biz AK Parti hükümeti olarak sonuna kadar sizin yanınızdayız” dedi.

İlkadım ilçesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Kamuran Özden, Samsun Bedensel Engelliler Spor Kulübü’ne gitti. Sporcularla sohbet eden Özden, 13 yılda engelli vatandaşların haklarını güvence altına almak için Anayasa’da değişiklikler yaptıklarını belirterek, “Hem ülkeye ekonomik katkı hem de engellilerin toplumsal hayata tam ve etkin katılımını sağlamak için engelli istihdamını 13 yılda görülmemiş derecede artırdık. Samsun’da 704 engelli memur ve bin 115 engelli işçi istihdam ediliyoruz. Bu rakamları daha da yukarı çıkaracağız. Biz hükümet olarak engelli vatandaşlarımızın evde oturmalarını istemiyoruz. Sizler gibi spor yapmalarını istiyoruz. Yeter ki bir engelli vatandaşımız evlerinden çıkıp spor yapsın. Biz AK Parti hükümeti olarak sonuna kadar sizin yanınızdayız. Engelli spor kulüplerimize bu zamana kadar her türlü desteği verdik bundan sonra da arttırarak devam edeceğiz” diye konuştu.

Bedensel Engelliler Spor Kulübü sporcuları ile hatıra fotoğrafı çektiren Özden’e Kulüp Başkanı Yakup Özden tarafında plaket verildi. Özden seçim çalışmalarına Kavak ve Vezirköprü ilçelerinde düzenlenen mitinglerle devam etti.EN ÇOK OKUNANLAR

SORUN PARA DEĞİL

1 SORUN PARA DEĞİL

Veee Samsunspordan resmi açıklama

2 Veee... Samsunspor'dan resmi açıklama

İyi seyirler

3 İyi seyirler...

Karşıdan karşıya geçmek isterken hayatını kaybetti

4 Karşıdan karşıya geçmek isterken hayatını kaybetti

Samsunspordan gollü prova

5 Samsunspor'dan gollü prova

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci,Biz bir dakika diyoruz, hesapları alt üst oluyor

6 Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci,:'Biz bir dakika diyoruz, hesapları alt üst oluyor

Nihat Hatipoğlu Giresunda Şühedanın izinde konferansına katıldı

7 Nihat Hatipoğlu Giresun'da 'Şühedanın izinde' konferansına katıldı

Yönetim Kalparla görüştü mü

8 Yönetim Kalpar'la görüştü mü?

Alkollü sürücü faciaya neden oluyordu

9 Alkollü sürücü faciaya neden oluyordu

TÜRFADdan Tezola vefa

10 TÜRFAD'dan Tezol'a vefa