Özden: “Engelleri Birlikte Aştık”

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Kamuran Özden, seçim çalışmalarını sürdürdüğü İlkadım ilçesinde Bedensel Engelliler Spor Kulübü’nü ziyaret etti.

Özden: “Engelleri Birlikte Aştık”

Kendisine plaket verilen Özden, “Yeter ki bir engelli vatandaşımız evlerinden çıkıp spor yapsın. Biz AK Parti hükümeti olarak sonuna kadar sizin yanınızdayız” dedi.

İlkadım ilçesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Kamuran Özden, Samsun Bedensel Engelliler Spor Kulübü’ne gitti. Sporcularla sohbet eden Özden, 13 yılda engelli vatandaşların haklarını güvence altına almak için Anayasa’da değişiklikler yaptıklarını belirterek, “Hem ülkeye ekonomik katkı hem de engellilerin toplumsal hayata tam ve etkin katılımını sağlamak için engelli istihdamını 13 yılda görülmemiş derecede artırdık. Samsun’da 704 engelli memur ve bin 115 engelli işçi istihdam ediliyoruz. Bu rakamları daha da yukarı çıkaracağız. Biz hükümet olarak engelli vatandaşlarımızın evde oturmalarını istemiyoruz. Sizler gibi spor yapmalarını istiyoruz. Yeter ki bir engelli vatandaşımız evlerinden çıkıp spor yapsın. Biz AK Parti hükümeti olarak sonuna kadar sizin yanınızdayız. Engelli spor kulüplerimize bu zamana kadar her türlü desteği verdik bundan sonra da arttırarak devam edeceğiz” diye konuştu.

Bedensel Engelliler Spor Kulübü sporcuları ile hatıra fotoğrafı çektiren Özden’e Kulüp Başkanı Yakup Özden tarafında plaket verildi. Özden seçim çalışmalarına Kavak ve Vezirköprü ilçelerinde düzenlenen mitinglerle devam etti.EN ÇOK OKUNANLAR

Fındıkta son durum ne Fındık fiyatları ne kadar İşte güncel fındık fiyatları

1 Fındıkta son durum ne? Fındık fiyatları ne kadar? İşte güncel fındık fiyatları

Terör listesinde 5 Karadenizli

2 Terör listesinde 5 Karadenizli

İş yerinde kanlı infaz

3 İş yerinde kanlı infaz

Samsun'da baltalı bıçaklı infaz!

4 Samsun'da baltalı bıçaklı infaz!

Samsun'da ilginç evlilik teklifi

5 Samsun'da ilginç evlilik teklifi

Samsun'da nefes kesen kovalamaca

6 Samsun'da nefes kesen kovalamaca

Samsunlu akademisyen yaşam savaşını kaybetti

7 Samsunlu akademisyen yaşam savaşını kaybetti

Samsun'da ByLock operasyonu: 11 gözaltı

8 Samsun'da ByLock operasyonu: 11 gözaltı

İsmail Küçükkaya hakkında flaş gelişme

9 İsmail Küçükkaya hakkında flaş gelişme

Samsun'da nefes aldıracak proje

10 Samsun'da nefes aldıracak proje