DSİ den madalyalara ambargo

Yıldızlar Türkiye Judo Şampiyonası na katılan DSİ Spor Kulübü elde ettiği başarılar ile turnuvaya damgasını vurdu. Kulüp 46 kiloda sporcusu Aslancan Tonga ile Türkiye şampiyonu olup, 2 sporcusu ile de madalya kazandı

DSİ den madalyalara ambargo

Kırşehir de düzenlenen Yıldızlar Türkiye Judo Şampiyonası na katılan DSİ Spor Kulübü, yine başarılara imza attı. Katıldığı müsabakalardan eliboş dönmeyen kulüp, yıldızlar kategorisinde de madalyalar kazandı. Turnuvada 46 kiloda Aslancan Tonga ile şampiyonluk madalyası kazanan DSİ Spor Kulübü, +63 kiloda Serdem Daharlı ile Türkiye üçüncüsü ve 50 kiloda Buğra Yılmaz ile Türkiye beşinciliğine imza attı. Elde edilen başarılardan dolayı mutlu olduklarını dile getiren Antrenör Sadettin Ekinci, DSİ kulübü olarak bize yakışanı yerine getirdik. 6 sporcumuzdan 3 ünde dereceye girme başarısı gösterdik. Şimdi ki hedefimiz Haziran ayı içerisinde Sırbistan Karadağ da yapılacak Balkan Şampiyonasında ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek olacaktır. Bizlere destek olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt a teşekkür ediyoruz dedi. 

FATİH UYSAL VERDİ...
Yıldızlar Türkiye Şamiyonasında birinci olan DSİ Spor Kulübü sporcusu Aslancan Tonga ye madalyasını Türkiye Judo Federasyonu Başkanı Fatih Uysal verdi. 

Salim YILDIZ EN ÇOK OKUNANLAR

Kocaeli'de kebapçıda silahlı saldırı: 2 yaralı

1 Kocaeli'de kebapçıda silahlı saldırı: 2 yaralı

Salça yüklü kamyon yan yattı, sürücü ağır yaralı

2 Salça yüklü kamyon yan yattı, sürücü ağır yaralı

Silopi'de panzerin eve çarpmasına ilişkin dava

3 Silopi'de panzerin eve çarpmasına ilişkin dava

Şanlıurfa'da silahlı çatışma

4 Şanlıurfa'da silahlı çatışma

Ankara'da kahvehaneye silahlı saldırı: 1 yaralı

5 Ankara'da kahvehaneye silahlı saldırı: 1 yaralı

Erbaa'da alacak verecek meselesi yüzünden cinayet

6 Erbaa'da alacak verecek meselesi yüzünden cinayet